» »

Android - katere aplikacije

Android - katere aplikacije

««
26 / 50
»»

Jerry000 ::

Vidim da je plačljiv tko da ga ne morem sprobat. Ima widget?

Gremio ::

Jerry000 je izjavil:

Vidim da je plačljiv tko da ga ne morem sprobat. Ima widget?



Seveda ima..

Egidij88 ::

Nova Launcher 4.0 je zunaj. Material design in to, sem spet preklopil iz Google Now Launcherja.

Pa fajn je potem imeti Moonshine icon pack. Podoben kot stock, ampak calendar app kaže današnji datum.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Egidij88 ()

galu ::

Še ena prošnja za weather app/widget

zahteve:
- vreme po urah za danes
- splosna napoved za par dni vnaprej
- main app s cim vecimi podatki
- fino bi blo tudi swipanje med kraji na enem widgetu

prvi 2 sta mi zelo pomembni. Ni nujno, da je app free.
Tako to gre.

Jerry000 ::

Weather Timeline

galu ::

Posles par screenov widgeta?
Tako to gre.

Jerry000 ::


galu ::

Ni lih točno to kar sem hotel... Ampak okej, do sedaj še najboljša (tega drobiža je že vredna). Še kak predlog?
Tako to gre.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: galu ()

Jerry000 ::

Drugače ma pa še DEŽ aplikacija dobre detajle in widget za celi teden vnaprej. Ali accurate weather, sam mi pa widget ni ušeč, je pa app dober

Onlyx ::

Kakšna delujoča aplikacija, ki ti omogoča predvajanje youtube videa v ozadju oz. v minimiziranem načinu (nočem slike na zaslonu)? Do sedaj se je odlično obnesel Viral Lite, ki pa je po zadnjem update-u postal totalno neuporaben za ta namen. Mislim, da je problem v Googlovih pogojih, ki ne pustijo takega načina predvajanja. Pogosto sem si namreč nastavil glasbo med brskanjem po spletu ali med prebiranjem e-pošte, ker se mi ne da vleči posameznih komadov na telefon. Pozna kdo kakšno rešitev?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Onlyx ()

Egidij88 ::

To tudi mene zanima, mislim pa da ni nič. Nekaj časa nazaj se je govorilo, da bo to kar yt app podpiral ob nekem updejtu.

starboi ::

Aplikacija OGYoutube , bo rešila vajino dilemo .

Onlyx ::

@antiani
Super, hvala ti. Škoda le, da aplikacija ne omogoča minimiziranja videa in ga je potrebno ročno umikati.

Pithlit ::

Zakaj pa za poslušanje glasbe v ozadju uporabljate YT? A se ni lažje (in precej bolj prijazno do baterije) ukvarjat s kakšnim Spotify/Deezer/Pandora/whatever?
Life is as complicated as we make it...

Gremio ::

Pithlit je izjavil:

Zakaj pa za poslušanje glasbe v ozadju uporabljate YT? A se ni lažje (in precej bolj prijazno do baterije) ukvarjat s kakšnim Spotify/Deezer/Pandora/whatever?


+1.Ali TuneIn ali Songza?Tudi jest ne vem zakaj YT,če se ti gre izrecno za audio..

black ice ::

Pithlit je izjavil:

Zakaj pa za poslušanje glasbe v ozadju uporabljate YT? A se ni lažje (in precej bolj prijazno do baterije) ukvarjat s kakšnim Spotify/Deezer/Pandora/whatever?

Ker Spotify in podobni pokrivajo zgolj mainstream. Pri meni pride v poštev poleg YT tudi Bandcamp in Soundcloud.

Onlyx ::

Vlečejo omenjene aplikacije glasbo tudi iz YT baze? Sprašujem zato, ker sem se navadil poslušati daljše mixe oz. sete, ki jih nalaga random folk. Pridejo zelo prav ob kakšnem daljšem teku...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Onlyx ()

Pithlit ::

@blacice: ok... sicer se na audio servisih najde še kaj drugega kot le mainstream in dejansko ni treba na YT kurit baterije in podatkov.

@onlyx: omenjeni glasbeni servisi imajo svoje baze. Možno pa da guglov servis z YT kaj pobere. Tega pa ne bi vedela.
Life is as complicated as we make it...

Onlyx ::

Hvala Pithlit! Bom pregledal omenjene appe, da vidim, če se mi kakšen dopade. Je pa načeloma že OGYT to, kar sem iskal.

black ice ::

Pithlit je izjavil:

@blacice: ok... sicer se na audio servisih najde še kaj drugega kot le mainstream in dejansko ni treba na YT kurit baterije in podatkov.

Se bom očitno moral navaditi grizenja v jezik. For sake of this debate sem šel še enkrat na hitro preverit Deezer, nazadnje sem ga pred parimi mesci - če gledam samo slovensko sceno z bolj znanimi imeni: Atanasovski pričakovano, ŠKM banda big surprise, nazadnje ni bilo, še en komad od Patetico imajo, za Murka, Bowrain in CTRL N jim dam bonus točke. Še vedno jim zamerim manjko diskografije Nece Falk.

Sodeč po Artan Lili, Punčkah in še kakšnem bolj znanem izvajalcu balkanskega kotla dokaj redno sledijo trendom, od oka bi rekel da za objavo potrebujejo cca 3 mesece od izdaje. Not bad. A po drugi strani isto sranje glede priporočanja kot vsepovsod, Kanye, Severina, Mi2 itd.

Edit: Pardon za dolg monolog, pozna ura.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: black ice ()

Pithlit ::

Deezer resnično ni nek biser pri priporočanju (spotify je kako svetlobno leto naprej).
Life is as complicated as we make it...

Egidij88 ::

Google Photos je dobil upgrade. Ponuja neomejeno kapaciteto, če ob uploadu izbereš 16MP in 1080p. Najboljši kolega mu je Drive. Integracija je kar huda, ampak saj smo že itak hooked. Sicer s prostorom na Dropboxu nimam težav (auto upload), ampak bom najbrž vse obrnil na google. Za backup kakšen arhiviran file bo pa še extra na Dropbox.

Bellzmet ::

Pa se da na Google Photos kar cele folderje iz PC kopirat pa da ostane enaka straktura na Photos? Ker, da se vse kopira v isti folder in je potrebno potem vse dodajati v albume na Goole Photos je čisto neuporabno.

Jerry000 ::

mene zanima kako je s to zasebnostjo na google photos. Se to kje prikaže na internetu? Ker enkrat so meli integracijo z G+, kar pa ne želim. Svoje slike želim shranjevati privatno in imam samo jaz dostop do njih

Jerry000 ::

Kateri app je uporaben za branje e-knjig in pdf? Da je moderen UI in da omogoča simulacijo listanja (ni nuja, je pa luštno :) ) tko kot pri knjigi ter da ima bookmark?

kpkp ::

Jerry000 je izjavil:

mene zanima kako je s to zasebnostjo na google photos. Se to kje prikaže na internetu? Ker enkrat so meli integracijo z G+, kar pa ne želim. Svoje slike želim shranjevati privatno in imam samo jaz dostop do njih

Prav zaradi takih kot si ti, so to ločili od G+, ker so ljudje mislili da če je na G+ je avtomatsko javno, kljub temu da temu nikoli ni bilo tako.

galu ::

Jerry000 je izjavil:

Kateri app je uporaben za branje e-knjig in pdf? Da je moderen UI in da omogoča simulacijo listanja (ni nuja, je pa luštno :) ) tko kot pri knjigi ter da ima bookmark?


https://play.google.com/store/apps/deta...
Tako to gre.

Jerry000 ::

kpkp je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

mene zanima kako je s to zasebnostjo na google photos. Se to kje prikaže na internetu? Ker enkrat so meli integracijo z G+, kar pa ne želim. Svoje slike želim shranjevati privatno in imam samo jaz dostop do njih

Prav zaradi takih kot si ti, so to ločili od G+, ker so ljudje mislili da če je na G+ je avtomatsko javno, kljub temu da temu nikoli ni bilo tako.

Super. Do zdaj sem vedno Mega uporablal ker je ponujal največ prostora za free (50gb).

Bellzmet ::

Na Flickr (od Yahoo) imaš za fotografije brezplačno prostora 1TB.

Jerry000 ::

Tega pa nisem vedel. Hvala

dunda ::

Sem malo poskusil tale novi Google Photos - res me je impresioniralo, kako dobro razmeče fotke po skupinah (recimo morje, smučanje ...). In potem še šok - sem za hec napisal v iskanje recimo "house", "flag", "blue" ... pa hudič neverjetno dobro najde.
Ker se ukvarjam s fotografijo imam fotk res malo morje in kdaj prav izgubljam čas z iskanjem kakšnega motiva. Tole bo lahko v veliko pomoč. Čakam samo, da bi to dodali v lokalno Picaso, ker na spletu seveda nimam vseh fotk.
Ampak res dobro deluje.
https://www.kacnje.eu

Bellzmet ::

@dunda: pa se preko Picase da narediti back up folderjev? Se pravi, da mi celoten folder da na net in samodejno naredi prav album/folder s temi fotkami?

Dosan ::

Jerry000 je izjavil:

Kateri app je uporaben za branje e-knjig in pdf? Da je moderen UI in da omogoča simulacijo listanja (ni nuja, je pa luštno :) ) tko kot pri knjigi ter da ima bookmark?


https://play.google.com/store/apps/deta...

Pithlit ::

Jaz sem zadovoljna s fbreader.
Life is as complicated as we make it...

Jerry000 ::

Dosan je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Kateri app je uporaben za branje e-knjig in pdf? Da je moderen UI in da omogoča simulacijo listanja (ni nuja, je pa luštno :) ) tko kot pri knjigi ter da ima bookmark?


https://play.google.com/store/apps/deta...


This app is incompatible with all of your devices.

pa ne vem zakaj...

hojnikb ::

verjetno geografska restrikcija.
#brezpodpisa

dr.Akula ::

Play Books moraš namestiti preko apk-ja, ker pri nas še ni uradno na voljo: http://www.apkmirror.com/apk/google-inc...

Enkrat so nam čez noč že omogočili tudi Books, ampak so potem skenslali.
ni podatka

Jerry000 ::

super, hvala ;)

k4vz0024 ::

Katero app za izklop tablice po določenem času? Gre za Android 5. Se še komu sesuva Viber na Androidu 5?

NejcSSD ::

@Jerry000 Simulacijo listanja ma app od Kobo-ta :)
PC : MAG B550 Tomahawk, Ryzen 5600X, 32Gb 3200Mhz CL16, 2x 1TB NVME, MSI 1070Ti

Rast ::

Zdravo! Ali kdo ve za kakšno aplikacijo ki bi omogočala glasovno klicanje in/ali glasovno aktiviranje aplikacij BREZ INTERNETNE POVEZAVE na NOTE4 ? Iščem in iščem toda ne najdem....

dunda ::

Bellzmet je izjavil:

@dunda: pa se preko Picase da narediti back up folderjev? Se pravi, da mi celoten folder da na net in samodejno naredi prav album/folder s temi fotkami?


Ne poznam zadeve ravno "v piko". Sam imam narejen seznam map, kjer naj Picasa pričakuje fotografije. In vem, da te na začetku vedno pregleda in seznam po potrebi dopolni. Ne vem pa, če jih lahko avtomatsko pošlje v oblak. Skoraj bi rekel, da lahko, ampak sedaj nimam zadeve pri roki, da bi preveril.
https://www.kacnje.eu

GTX970 ::

Lahko preizkusite, če vam dela app (bp namestim, zaženem, takrat zgoraj piše "the was an error, please try later" , tudi nobenega cursa se ne da več dl) ?
https://play.google.com/store/apps/deta...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GTX970 ()

francek1 ::

k4vz0024 je izjavil:

Katero app za izklop tablice po določenem času? Gre za Android 5. Se še komu sesuva Viber na Androidu 5?

Jaz na Viberju vsake toliko ne morem pisat teksta...
Kdor se je že rodil učen se lahko reži...

gusto ::

Recimo, da moj "problem" spada v to temo. Imam Galaxy S3, CM-11 (kao android 4.4.4). V privzeti aplikaciji za SMSe (sporočanje) mi simbole za smajlije zamenja s slikico, v vseh drugih (trenutno imam inštaliran googlov messenger, textra sms), pa mi teh smajlijev ne kaže, ampak gledam dvopičja, pomišljaje in oklepaje. Enako je v dohodnih in odhodnih smsih. Sicer imajo te aplikacije v nastavitvah neke možnosti, kjer lahko izbiram vrste smajlijev, vendar se nič ne spremeni. Kako naj pridem do teh smajlijev? Kakšna druga aplikacija za smse, kjer to deluje, ali je fora v kakšni bedni nastavitvi v sistemu?

Še enkrat primer, imam:

A: Hej, kako si? :-)
B: Dobro, pa ti? :-P

rad bi:

A: Hej, kako si? :)
B: Dobro, pa ti? :P

dr.Akula ::

Kako pa prejemnik, ki uporablja recimo Google Messenger, vidi te smajlije, ki so poslani s privzeto aplikacijo?
ni podatka

Pithlit ::

Tako kot jih interpretira aplikacija nameščena na prejemnikovem telefonu, valda.
Life is as complicated as we make it...

gusto ::

dr.Akula je izjavil:

Kako pa prejemnik, ki uporablja recimo Google Messenger, vidi te smajlije, ki so poslani s privzeto aplikacijo?


Če uporabljam standardne smajlije jih vidi normalno, uporabljam itak bolj kot ne :-) ;-) :-D :-P... Problem je da men ne pretvori v sliko teh standardnih smajlijev, vseeno mi je za tiste posebne, ki jih ima vsaka aplikacija svoje.

abyssus ::

Kaka dobra aplikacija za Windows, s katero bi pošiljal in prejemal SMSe morda? Ker si bom polamal prste zraven telefona. Ali pa mogoče alternativna tipkovnica na telefonu? Testiral sem original od Sony-a ter Google keyboard pa nisem najbolj zadovoljen.

Jerry000 ::

Fleksy keyboard. Imam kupljeno in je res zakon

««
26 / 50
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Male lahke super aplikacije za android (small, light, cool, necessary aps)

Oddelek: Mobilne tehnologije
257481 (425) marS
»

Obupno počasen Android

Oddelek: Mobilne tehnologije
408874 (7554) joze67
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011550 (6819) BladE_
»

Spam kot notifications na androidu

Oddelek: Mobilne tehnologije
94432 (4094) CaqKa

Več podobnih tem