» »

Android - katere aplikacije

Android - katere aplikacije

««
27 / 50
»»

Mavrik ::

abyssus je izjavil:

Kaka dobra aplikacija za Windows, s katero bi pošiljal in prejemal SMSe morda? Ker si bom polamal prste zraven telefona. Ali pa mogoče alternativna tipkovnica na telefonu? Testiral sem original od Sony-a ter Google keyboard pa nisem najbolj zadovoljen.


Pushbullet ter AirDroid. Pushbullet je preprostejši in nekoliko zanesljivejši, AirDroid pa ti omogoči polno kontrolo telefona z namizja. Oba omogočata sinhronizacijo obvestil na računalnik, ter pisanje in odgovarjanje na SMSe.
The truth is rarely pure and never simple.

black ice ::

Pushbullet je tudi za SMSe? Zanimivo, nisem vedel.

Mavrik ::

black ice je izjavil:

Pushbullet je tudi za SMSe? Zanimivo, nisem vedel.


Ja, podporo ima zdaj že lep čas. Edino zgodovine ne vidiš.
The truth is rarely pure and never simple.

PARTyZAN ::

Swiftkey za tipkovnico. Učljivi text prediction deluje odlično, na voljo imaš tudi slovenski slovar besed.

Jerry000 ::

Ta je tudi dobra ja. Sem jo pred Fleksy uporabljal. Samo sem menjal ker mi je text prediction šel na živce in sem hotel imeti mir pred tem in stylish tipkovnico :)

abyssus ::

Pushbullet sem testiral, poslal 4 smse od katerih prejemnik 2 ni dobil. Sicer pa super app. Fleksy pa mi tui ni prevec vsec. Bom testiral se swiftkey. Hvala za predloge :)

Mavrik ::

abyssus je izjavil:

Pushbullet sem testiral, poslal 4 smse od katerih prejemnik 2 ni dobil. Sicer pa super app. Fleksy pa mi tui ni prevec vsec. Bom testiral se swiftkey. Hvala za predloge :)


Ja to sem sam tudi opazil, zato uporabljam AirDroid.
The truth is rarely pure and never simple.

Dosan ::

abyssus je izjavil:

Pushbullet sem testiral, poslal 4 smse od katerih prejemnik 2 ni dobil. Sicer pa super app. Fleksy pa mi tui ni prevec vsec. Bom testiral se swiftkey. Hvala za predloge :)


Si uporabljal šumnike/prekoračil dolžino enega smsa?

Jerry000 ::

a se da online pogledat smse ali neodgovorjene klice za android? Telefon sem pozabil doma in me zanima če je kdo klical

abyssus ::

Dosan je izjavil:

abyssus je izjavil:

Pushbullet sem testiral, poslal 4 smse od katerih prejemnik 2 ni dobil. Sicer pa super app. Fleksy pa mi tui ni prevec vsec. Bom testiral se swiftkey. Hvala za predloge :)


Si uporabljal šumnike/prekoračil dolžino enega smsa?


Čisto možno, da šumnike, dolžine zagotovo nisem prekoračil.

Dosan ::

abyssus je izjavil:

Dosan je izjavil:

abyssus je izjavil:

Pushbullet sem testiral, poslal 4 smse od katerih prejemnik 2 ni dobil. Sicer pa super app. Fleksy pa mi tui ni prevec vsec. Bom testiral se swiftkey. Hvala za predloge :)


Si uporabljal šumnike/prekoračil dolžino enega smsa?


Čisto možno, da šumnike, dolžine zagotovo nisem prekoračil.


Potem je skoraj ziher da si zaradi šumnikov prekoračil, Pusbullet te opozori da se zna zgoditi da daljši smsi ne bodo poslani.

Mavrik ::

Jerry000 je izjavil:

a se da online pogledat smse ali neodgovorjene klice za android? Telefon sem pozabil doma in me zanima če je kdo klical


Ne brez dodatne programske opreme (smo zgoraj se pogovarjali o tem).
The truth is rarely pure and never simple.

abyssus ::

Testiram danes AirDroid in je odličen. :) Hvala.

Dr_M ::

A kdo ve za kaksno aplikacijo za cropanje in resize slik, ki omogoca odrez po pikslih in ne na "oko", kot to pocne vecina.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

bela120 ::

Rabila bi eno aplikacijo oz način kako na samsung galaxy tab 4 hitro spraznit baterijo ampak res hitro recimo v roku 5 minut

PINki ::

Nemogoče s polno baterijo.

Bellzmet ::

App za snemanje videa in istocasno fotkanje?

bela120 ::

Škoda ker sem hotla enga zaj**tko ,da bi mu tablico spraznila

Pithlit ::

Baterijo ven pa u šalco od kafeta. Works every time.

A te je sram napisat "zajebat"? Ker nesramna preko meje očitno si... pa mi je mal čudno da se nekaj fina delaš tukaj.
Life is as complicated as we make it...

bela120 ::

Se ne da dat baterije vn bom pa napisala ja mal sm žleht pa bi rada enga zajebala

Jerry000 ::

Če ne gre baterija vn pa telefon u kafeta...works every time

bela120 ::

Khm bom tablico kar lepo povrnila na tovarniške nastavitve pa bo

Bellzmet ::

Google Camera. A vam dela tole - za slikanje med snemanjen videaa:
https://support.google.com/googlecamera...

In Google Camera, swipe from left to right, then touch Video video camera.
To start recording, touch video camera.
To take a photo, touch anywhere on the screen or one of your device's volume buttons. The video will keep recording.
To stop recording, touch the stop icon.

dr.Akula ::

Meni dela. (Nexus 4, Android 5.1.1)
ni podatka

Egidij88 ::

Ja, na N4 dela.

fr4nc ::

- a obstaja še kaj takšnega? Zanima me podatek o Cycle Countu baterije ter Max Capacity.

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

ToMi` ::

Lahko preizkusite še nekaj izpod domačih rok.

KupiSi katalogi

KupiSi je mobilna aplikacija, ki združuje vse tiskane kataloge trgovcev. Ob tem pa jim dodaja novo dimenzijo, saj so lahko opremljeni z dodatnimi vsebinami.

Za končnega uporabnika pa je prednost predvsem v tem, da ima namesto kupa papirja, vse kataloge tako ali tako v bistvu vedno že v žepu.

Naprednejše funkcionalnosti so še v razvoju 8-)

bela120 ::

urejeno...

preurejen post

urejeno

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bela120 ()

fr4nc ::

Ker spada pod Anroid...
A ve kdo, če lahko obnovim sistem nazaj (tako kot na recimo Windowsih)?

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

Pithlit ::

Factory reset?
Life is as complicated as we make it...

fr4nc ::

Ne to...potem izgubim podatke.
Rad bi slike, ki so čudežno izginile (ne spomnim se, da bi jih brisal)...

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

prom0 ::

fr4nc ::

prom0 je izjavil:

Poskusi s tem programom:
http://www.easeus.com/data-recovery/car...


Hmmm..to je SD.
Potreboval bi za notranji pomnilnik...
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

Goody ::

@fr4nc pri factory reset izgubiš smsse, klice in naložene aplikacije in njih podatke. Ne izgubiš pa fajlov na notranjem pomnilniku - torej tudi slik ne...ampak če si jih pobrisal ti to ne bo pomagalo. Priklopi na pc kot media in poiskusi s Recuva. Pred časom vem da je to delalo.

Qushaak ::

Mavrik je izjavil:

abyssus je izjavil:

Kaka dobra aplikacija za Windows, s katero bi pošiljal in prejemal SMSe morda? Ker si bom polamal prste zraven telefona. Ali pa mogoče alternativna tipkovnica na telefonu? Testiral sem original od Sony-a ter Google keyboard pa nisem najbolj zadovoljen.


Pushbullet ter AirDroid. Pushbullet je preprostejši in nekoliko zanesljivejši, AirDroid pa ti omogoči polno kontrolo telefona z namizja. Oba omogočata sinhronizacijo obvestil na računalnik, ter pisanje in odgovarjanje na SMSe.

Zavedam se vmes omrežja in tega, samo kako da sta oba tako nezanesljiva pri "dostavljanju" oz prejemanju sporočil/klicev?
Meni ta koncept res sede, ker mobitel vržem nekam in pol ne vidim da me kdo kliče/sms pošlje.

Mavrik ::

Qushaak je izjavil:


Zavedam se vmes omrežja in tega, samo kako da sta oba tako nezanesljiva pri "dostavljanju" oz prejemanju sporočil/klicev?
Meni ta koncept res sede, ker mobitel vržem nekam in pol ne vidim da me kdo kliče/sms pošlje.


Hrmf, ne bi smela biti. Je možno da se ti wifi ugasne in maš slab 3G signal da bi push prišel čez?
The truth is rarely pure and never simple.

Qushaak ::

Nastavitve WiFi-ja nisem spreminjal. Naj nastavim, da tudi ko je "ugasnjen" (ugasnjen zaslon) WiFi ne ustavi prometa?

Drugače opažam, da push pride skozi (z nekim opaznim zamikom). Samo kak response na SMS pa mi praktično še ni uspel.
Mam HTC Desire S (ja, vem ja) in gor CM Android-a 2.3.6.

Mavrik ::

Hrmf, na tako starem OSu je čudež da se sploh aplikacija namesti.
The truth is rarely pure and never simple.

mrkva1 ::

rabim android aplikacijo, ki mi bo video pretvorila, da ne bo videnega tresenja (ko hodiš in snemaš). Tako kot to naredi youtube, ko naložimo video in je video veliko bolj gledljiv.
Ali pa kar video snemalnik, ki bi tako snemal.
Nekaj v stilu anti-shake, smooth video.
Sem googlah pa ne najdem :/

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mrkva1 ()

dr.Akula ::

Microsoft Hyperlapse. Nisem še sprobal, tako da ne vem kako učinkovit je. Sicer je bolj namenjen temu da posnetke hkrati z odstanitvijo tresenja tudi pohitri, ampak v opisu piše da podpira tudi 1x hitrost. Drugače pa obstaja program tudi za Windows.

Sicer ima pa Instagram tudi nekaj podobnega (in zate bolj priročnega), ampak je trenutno samo za iPhone.
ni podatka

globoko grlo ::

Prjatli cvetja, hmal bom mel nov android telefon, pa me zanima

1. Kako poskrbim, da kkšn app ne bo samovoljno nabijal MBje?
2. A obstaja kakšen antivir/firewall?
3. Ali obstajajo "must have" appi? Recimo appi brez katerih 80% STja ne more živet :)
4. Kater špil je trenutno popularn? Driving, tower defense, kkšni aviončki, kkšne brain stimulator igre itd

tnx
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

globoko grlo ::

aja, najprej bom mogu pa kontakte iz android 2.1 prenest na nov micro al kakšn že sim

A obstaja kkšn app za to?
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

Jerry000 ::

Kontakte daš na google in maš skos shranjene brez appou

BorutK-73 ::

Če nočeš da ti appi nabijajo download, izklopi samodejno posodablanje aplikacij.

Griffin R500 ::

Pozdravljeni, mogoce je bilo v tej temi ze kje omenjeno(nisem opazil) glede adblock plus za android.
Ali ga kdo uporablja in kaksne izkusnje imate?
Hvala za odgovore, lp.

bobby ::

Uporabljam, ni 100%, prej nekje okol 70%.
Ampak dela, kolikor pac lahko.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

N4m31355 ::

jst uporabljam ghostery browser.. nisem ap preprican kako dober je..

Qushaak ::

globoko grlo je izjavil:

aja, najprej bom mogu pa kontakte iz android 2.1 prenest na nov micro al kakšn že sim

A obstaja kkšn app za to?

Kaj a folk še vendo shranjuje kontakte na SIM? Pa saj smo 2015.
Verjamem, da imaš shranjene najbližje kotakte še na SIM-u, če se kaj zgodi in je treba na hitro SIM-ko vptaknit v non-smart telefon.

BorutK-73 je izjavil:

Če nočeš da ti appi nabijajo download, izklopi samodejno posodablanje aplikacij.

Pa sej privzeto se posodabljajo samo preko WiFi-ja. Spet izkapljanje posodabljanj in pol je še več varnostnih lukenj.

miraldi ::

Kako pospešiti pošiljanje preko blutootha med dvema androidoma? Vem, da obstaja Fast File Transfer App samo kaj pa v primeru ko WIFIja ni?
Kakšen pameten app?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

System ::

Mislim, da ti nobena aplikacija nemore tu pomagat.
««
27 / 50
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Male lahke super aplikacije za android (small, light, cool, necessary aps)

Oddelek: Mobilne tehnologije
257476 (420) marS
»

Obupno počasen Android

Oddelek: Mobilne tehnologije
408868 (7548) joze67
»

Migracija na nov Android telefon

Oddelek: Mobilne tehnologije
4011550 (6819) BladE_
»

Spam kot notifications na androidu

Oddelek: Mobilne tehnologije
94429 (4091) CaqKa

Več podobnih tem