» »

Hyundai usb modem

Hyundai usb modem

matey19 ::

Mogoce ve zakaj mi ne rata povezat modema MB-810 z usb podalskom brez podalska pa Brez problema. Dolžina je 3,5 m kupljen v bigbangu znamke belkin. Je mogoce da kabel ni kompatibilen ali pa je lahko kah drugega
Diplomirani inženir "lenarjenja"

js osebno ::

kabel te hitrosti ne podpira. Imel sem identičen problem, isti modem za internet pa sem si zamislil, da bo malo hitreje, če dam modem na usb pa tega obesim na vrh okna. Ni šans. Zanimivo pa je, če najprej na računalniku daš nastavitev modema na EDGE (torej brez HSDPA), bo pa modem zaznan. Sam sem problem pozneje rešil z nakupom antene in drugega, z anteno združljivega modema. Če te zanima piši ZS.

matey19 ::

Na mobitelu so mi rekli da ta usb modem ne deluje na podaljšku ker je predolg in ne dobi dovolj napajanja XD. Zdej sm razmišljal če bi kupil USB hub ki ima vsaj meter dolg kabel in mogoče lastno napajanje da bi stvar potegnila.
Diplomirani inženir "lenarjenja"

Metulj-1 ::

Meni isti modem na 3m dolgem usb podaljšku na oknu deluje brez problema. (Modem je itak crap) Če misliš menjat modem predlagam sierra compass 889 je pa cena cca. 200 EUR.

js osebno ::

Drugače imam Compass 888. povsem dovolj. 180 EUR stane.

matey19 ::

Hmm cudno jst mam 3,5 m dolg kabel in zgleda da je tiste pol metra prevec. Bom probu se z 1 m kablam
Diplomirani inženir "lenarjenja"


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Aktivni USB podaljšek (za Arduino Mega)

Oddelek: Strojna oprema
234597 (3829) Oldi
»

HDMI ali UTP kabel?

Oddelek: Kaj kupiti
212873 (2421) SeMiNeSanja
»

Siol tv se pojavljajo kocke

Oddelek: Omrežja in internet
81609 (1112) shark_nm
»

LAN ethernet - minimalna dolžina kabla

Oddelek: Pomoč in nasveti
141367 (1367) reber
»

ISDN vprasanja?!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
7780 (657) Tejc

Več podobnih tem