» »

multifunkcijska naprava z nizkim stroškom kopije

multifunkcijska naprava z nizkim stroškom kopije

civava23 ::

Kupujem laser multifunkcijsko napravo, ki se bo pretežno uporabljala kot ČB kopirac ( 90%) za cca 3000 kopij mesečno.
Bistvena mi je nizka cena kopije in sprejemljica cena ( do cca 300 EUR).
Obvezno laser, lahko ČB ali barvni, Ink jet odpade.

Zanima ma kakšne so vaše izkušnje in kaj mi priporočate.

IceIceBaby ::

Mogoče en predlog. Jaz sem za firmo vzel tole zadevo pa sem zaenkrat zadovoljen. Gre za najem tiskalnika s praktično neomejenim tiskanjem.

http://www.optiprint.si/

Če delaš 3000 strani mesečno se pomoje kar splača. Tonerji so po 70, 80EUR za 3000 strani, to pomeni, da zamenaš enega na mesec. Poleg tega pri najemu ni treba plačati tiskalnika, ampak samo mesečno najemnino. Pa še servis imaš zagotovljen (po LJ v istem dnevu uredijo).

Res je, da izpis ni enak kot na lasercu, ampak je zadeva vseeno kar kvalitetna. Barve imaš zraven za 20, 30k strani, tako, da dolgo ni treba menjati vsak mesec tonerja.

JimmyJo ::

Tudi mi imamo zelo dobre izkušnje s podjetjem http://www.optiprint.si . Zakaj pa iščeš ravno laser?

Imamo njihovo napravo pri tajnici za 4 osebe in porabimo mnoooogo več barve kot za 54 €, kolikor fiksno mesečno plačujemo za napravo, s servisom vred. Delamo okoli 3000 strani mesečno, od tega čez 1500 barvnih, pa si naredi izračun koliko bi prišli tonerji na barvnem laserju... Če rabiš samo za črno belo, potem je treba pa preračunati, koliko dejansko stane tiskalnik in toner na mesec. So pa črno beli izpisi na laserju, tekst, ponavadi nekoliko ostrejši. Naša zahteva je bila tudi printanje na foto papir, kjer pa laserji pač odpadejo.

Tehnična podpora je zelo OK, do sedaj smo vse preko telefona uredili.

Srečno z iskanjem!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri tiskalnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17037022 (20736) gazer
»

mrežni čb laser za 3000 strani

Oddelek: Kaj kupiti
10576 (398) starfotr
»

Laserski tiskalnik (poceni)

Oddelek: Kaj kupiti
143847 (3074) jero_no1
»

Barvni tiskalnik 500-800€ za pisarno

Oddelek: Kaj kupiti
51019 (881) IceIceBaby
»

kateri laserski printer

Oddelek: Kaj kupiti
262718 (2245) mersol

Več podobnih tem