» »

Nokia SW: Ovi suite, Nokia PC suite - kaj od tega???

Nokia SW: Ovi suite, Nokia PC suite - kaj od tega???

lopov ::

Živ!

Za nokio N96 sta na izbiro oba paketa. Kaj naložiti? Se rabi obojea, ali je dovolj le eno?
Sprašujem, ker sem kolegu naložil Ovi Suite, pa nima koledarja in sinhronizira z zunanjo aplikacijo (v tem primeru Outlook). Kolega seveda ni srečen in želi PC Suite za katerega sem mislil, da je ukinjen oz. ga je zamenjal Ovi. Kot kaže ni tako.

Thx, b.

neres ::

Ovi Suite nikar. Daleč največji bloatware kar sem jih videl. Naj bi postal neka zamenjava za PC Suite ampak je še daleč od tega, tako da bo PC Suite še kar nekaj časa aktualen.

PC Suite je relativno ok. Zna vse kar zna Ovi suite in še več, čeprav moraš kako stvar dodatno inštalirat. Tako da je vsekakor boljša/edina izbira. Če pa lahko živiš brez ga ne nameščaj, ker tudi ni nek biser od programja. Backup kontaktov, koledarja in sporočil si lahko narediš na druge načine. Edino če rabiš klicat in SMSat preko PCja je to baje edina brezplačna opcija. Isto za backup celega telefona, če to rabiš.

Mare3 ::

Kako se pa kliče preko PC Suite iz kompa? SMS znam poslat iz kompa klicat pa ne znam, a se to sploh da?

neres ::

lopov ::

Hvala!

Bor H ::

osebno preferiram Ovi Suite odkar so ga mal porihtal, na začetku je bil pa res bolj jajc.

bojco983 ::

Pozdrav

mene pa zanima kateri model mobitela je treba imet, da lahko kličeš z PC Suite?

ivant ::

Imam windows 7 in nokio e90 PC suite mi dela brez problema OVI suite pa noče sinhronizirati ničesar niti preko kabla niti preko bt. Ali mogoče kdo ve v čem je problem ?

Enterprise ::

Živjo
Imam Nokia N95. Priporočam enako kot neres. PC Suite je mnogo bolj pregleden in enostaven za uporabo kot OVI suite. Ko sem preklopil iz PC Suite na OVI enostavno ne obvladaš programa ... funkcij sploh ne najdeš ker so razmetane ali pa jih sploh ni ... Lahko poskusiš oboje in se sam odločiš ampak mislim da ti bo PC Suite bolj všeč ...
lp

js osebno ::

emm. PC Suite je skoraj predprotopen program. Prišel je pomoje tam do verzije 8, potem pa so ga preimenovali v Ovi suite 1.0
Priporočam Ovi Suite 2.1


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia pc suite - backup (nokia content copier) - ne obnovi nazaj vseh aplikacij

Oddelek: Mobilne tehnologije
182489 (2058) adisitko69
»

Nokia N900 novi FW!

Oddelek: Mobilne tehnologije
354637 (3889) koro13
»

Ovi maps download kart preko telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
183643 (3051) mojsterleo
»

symbian pravi backup (obnovi ves OS z vsemi programi)kopija

Oddelek: Mobilne tehnologije
9766 (646) ales400
»

Nokia OVI maps in težave pri uporabi

Oddelek: Mobilne tehnologije
244615 (4207) PaJo

Več podobnih tem