» »

Kopirni stroj

Kopirni stroj

AlienRex ::

Kateri kopirni stroj kupiti (za manjse podjetje) - cimrobustnejse, s cim manj stroski - do max 500€?

V glavnem vidim, da se prodajajo multifunkcijske naprave v tem rangu, samo sem skepticen do teh naprav. Je ze v redu, da je vse v enem, samo ce se pokvari nekaj, je neuporabno za vse.
Dropbox: http://db.tt/Jg5BmDw
No brain - No tumors

harvey ::

cimrobustnejse


Citirani pojem in 500 EUR nekako ne gre skupaj. Odvisno od potreb - format A4/A3, ČB/Color, okvirno število mesečnih izpisov, hitrost, dodatne funkcije...ko si boš slednje nekako opredelil se ozri potem po kakšnem Xeroxu, Ricohu...

V tem rangu so res bolj neke srednje multifunkcijske naprave, ki te lahko kasneje presenetijo z dragim odtisom.

AlienRex ::

zadosca A4, ČB, hitrost kopiranja mi ni tako zelo pomembna.

Ustrezalo, bi mi tudi nakup obnovljenega kopirnega stroja (garancija + racun). Ce kdo pozna, kje bi se dalo ugodno kaj pametnega kupiti, se toplo priporocam.
Dropbox: http://db.tt/Jg5BmDw
No brain - No tumors

Vikking ::

Lahko samo pohvalim: HP Laserjet m1522nf. Popolnoma nobenih težav. Uporablja se že več kot 6 mesecev. Porabi se 2 tonerja mesečno (kopije tonerjev-nobenih težav). Enostavnost uporabe. Za majhno pisarno zelo priporočljivo. Za takšen smešen denar, je že zdavnaj izplačal svoje.

Slaba stvar naprave je da ni navoljo tonerjev z večjo količino praha. Za skeniranje je bolje imeti drug program, saj priložen HP-jev je popolnoma zanič.

BlaY0 ::

Jaz sem pa nabavil Canon MF4380dn. Gre isto za črno-beli mrežni MFP. Ima duplex tudi na ADF enoti. Konec leta sem dal zanj dobrih 320 EUR.

ŠinkoM ::

Za podjetja, ki se kar se da veliko tiskajo priporočam KYOCERE, saj imajo poceni tonereje + veliko tiska lahko z nijmi narediš....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Multifunkcijska naprava v manjši pisarni

Oddelek: Kaj kupiti
365279 (1644) Klemenn
»

Kateri tiskalnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17038554 (22268) gazer
»

Za vse tiste, ki kupujete printer za lastno podjetje oz. kjer se bo delalo večje št. (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
548498 (3251) noraguta
»

barvni laserski printer - multi naprava

Oddelek: Kaj kupiti
385673 (3404) mailer
»

HP Officejet J4580 (J4500 series)

Oddelek: Kaj kupiti
62501 (2457) Zheegec

Več podobnih tem