» »

HTC Touch2

HTC Touch2

war-dog ::

Situacija je sledeča... Telefoniram zelo malo, povečini MMS ali SMS-am. Trenutni telefon imam pretežno namesto ure in budilke.
Star je 3 leta in počasi baterija popušča pa tudi zanesljivost.

Zato želim menjati telefon, ki bo koliko toliko zdržal naslednja 3 leta, kot trenutni.
Zanima me če se splača kupiti ta telefon HTC Touch2 in sicer pri mobitelu http://www.mobitel.si/telefoni-in-napra...

Glede na to da nimam nobenega paketa, saj mesečno plačujem do 10 EUR mobitel računa, gledam splošno akcijo, torej za 229 EUR.

Telefon bi naj imel UMTS, po možnosti Win Mobile support in push mail support.

Če ne tega, katerega pa mi potem priporočate v tem cenovnem razredu? Mogoče kakšen Samsung, čeprav imam zdaj Samsunga pa imam težave ko me redko kdo dobi zaradi signala oz. me slabo sliši...

P.S.
Ne maram NOKIA telefone :)
Object reference not set to an instance of an object.
  • spremenil: war-dog ()

war-dog ::

Kaj nobeden nima tega telefona?
Object reference not set to an instance of an object.

__Devil__ ::

Ne. Vsi
(pametni)
imajo HTC Hero in HTC Magic, ter druge.. Torej Android naprave.

PCFRIK ::

Vzami vsaj HDja, ce ze. Ima vsaj flash...

TehDucky ::

@Devil, Tvoj HTC magic podpira torrente ? Namreč Touch2 kolikor se spovnim naj bi. Tudi Touch HD.

__Devil__ ::

teoretično nevem, če pa gledaš praktično.. kdo sploh rabi torrent-e preko telefona !? saj je uporabno, ampak zaenkrat ne poznam nobenega ki bi to "dejansko" potreboval :)

bluefish ::

@Devil: daj se malo bolj potrudi in svoje trditve utemelji.

__Devil__ ::

Predvdevam da war-dog nebo potreboval utorrenta na telefonu. Vsaj omenil ga ni.

bluefish ::

Ciljal sem na tvoj prvi post v tej temi.

TehDucky ::

Meni osebno bi kar nucalo. Več kot 1/256 neta pri bajti ne morm met, zjutrej ob 7h bi se pa lahko priklopu na šolski WiFi pa vlekel z 100MB linijo :)
Itaq pa praktično rajši dam sošolcu torrent+prenosni disk, ki ima isto 100MB linijo, pa ne rabim met telefona za 300EUR+ in še zmerej "tepem" K770 SE.

P.s.: Devil, nisem rekel, da ga on rabi, ampak me je zanimalo, če ga ima tvoj :D

Ok dost offtopic.

Touch2 je kar dobra stvarca za svoj denar. Windows Mobile je nekoliko počasnejši OS kot pa kakšen Android (kolikor sem jaz dojemal), mi je pa všeč da je ogromno stvari za naložit. Pluginov in dodatkov ima drugi sošolec na Touch HD skorajda neomejeno. Baterijo mu prikaže na "desktopu" v % in ne črticah. Ko potegne palčko iz telefona, se samodejno odklene, ko jo pospravi pa se zaklene itd. Sam bi si kupil Touch HD, ki ima 4x večjo resolucijo od Touch2, če sem prav razumel sošolca, ekran pa postane veliko bolj efektiven kot pa pri Touch2, kjer je bolj majhen. Cele strani vidiš, z dvojnim klikov vse pobližaš itd. P.s.: Touch2 nima "giroskopa"- tiste naprave, ki ti obrača desktop, ko tudi obračaš cel telefon. Zoomanje je enostavno saj imaš "slider" kar na telefonu in ga premikaš levo desno, pri Touch HD pa samo narediš en krog z prstom okoli dela kjer hočeš pozoman. Simple as that.

Za še kej več pa si je najbolj prebrati kakšen test(review)

war-dog ::

ja definitivno nebi uporabljal torrente za mobilni telefon :D.

Mene bolj zanima kako se telefon obnaša v praksi, torej kakšne so morebitne pomanjkljivosti. Vem da bi bilo najboljše da grem kar v trgovino in otipavan telefone, ampak preprosti ni časa za to. Pa še potem dvomim da bi spregledal...
Object reference not set to an instance of an object.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC/NOKIA/SONY ERICSSON

Oddelek: Mobilne tehnologije
81100 (943) Joker1337
»

HTC Touch2 ali Samsung Galaxy Spica? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
739701 (5865) Jebac18
»

Touch screen telefon

Oddelek: Kaj kupiti
223462 (2152) teaaa_
»

Kateri telefon nabavit (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
929653 (6254) globoko grlo
»

Windows mobile telefoni! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
877630 (6338) krneki0001

Več podobnih tem