» »

Splošna razgledanost

Splošna razgledanost

System ::

Zanima me, katere knjige mi priporočate za splošno razgledanost, uspešno vodenje poslov,..

shark_nm ::

pasti globalizacije >:D

blaz87 ::

Kakšno vprašanje sploh je to?

Pojem splošno? Si lahko predstavljaš? Se pravi malo enega, nekaj drugega, ter tudi nekaj tretjega.

Kot pravijo; več je boljše.

$%&/() ::

Bill Bryson: Kratka zgodovina skoraj vsega. Notri je obdelana zgodovina razvoja znanosti na meni osebno zelo zanimiv način. Zelo priporočam.

hudychk ::

Franjo Štiblar: Svetovna kriza in Slovenci. Kako jo preživeti?
The Devil himself!

Meizu ::

Zanima me, katere knjige mi priporočate za !!splošno!! razgledanost, uspešno vodenje poslov,..


Mislim, da si si z vprasanjem ze sam dobro odgovoril.

WiLd_WiNd ::

Edward De Bono
6 klubukov


čisto drugačen način razmišljanja od našega --> grško antičnega sklepanja.... on je naredil toliko za logiko kolikor je M. J. spremenil ples =D
The best way to predict future is to create it =)

slowie ::

Tole je pa res mogoče malo čudno vprašanje.... Splošna razgledanost je ogromen zalogaj različnih tematik - od psihologije do anatomije, od naravoslvja do družboslovja, filozofije, tehnologije, motorike, retorike, bonton, čustvena intelegenca, leposlovje, zgodovina, umetnost, znanost, šport, hrana, ............ itd itd itd.

Skratka, težko vprašanje. :) Drugače pa nekako menim, da se "splošne razgledanosti" ne da ravno naučiti ali prebrati... Moraš pač biti dovolj firbčen in dejaven na čimveč področjih, da dobiš občutek in izkušnje. Kar pa tudi ni lahko.
Je bilo kaj uporabno, kar sem odgovoril? 8-)

p.s.: ah, šele zdaj sem prebral tvoje vprašanje čisto do konca. Za uspešno vodenje poslov. Definitivno predlagam poglobitev znanja o geografskih, etnoloških, kulinaričnih in enoloških značilnostih Slovenije. Po kmečko - za začetek bo čisto dovolj, če se naučiš, v katere oštarije po Sloveniji boš vozil svoje stranke.... 8-)
Slowie
"... So let's give our children a chance, okay?" [Douglas Adams]

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: slowie ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Knjige, ki so pustile pečat (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
5111998 (9747) BigWhale
»

Šolska politika... (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
528237 (6643) alexa-lol
»

Pametna, dobra knjige za izobraževanje

Oddelek: Loža
244261 (3141) globalna80
»

Watson študira medicino (spet) (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
6216419 (13721) KleBac
»

Srednja strojna šola ali Gimnazija?

Oddelek: Šola
225762 (5113) Mateja987

Več podobnih tem