» »

Hud problem

Hud problem

Wolfram ::

problem je sledeč: v moj računalnik sem vtaknil 256Mb rama pc100. Konfiguracija mojga compa je: -athlon 850
-MSI lite 6330
-sdram 256Mb ram PC133
-....mislim da ni nič drugega pomembnega
No potem sem bil ful vesel, da imam 512Mb rama. Nato pa mi kar naenkrat začne malo miška štekat. Kurzor se je kar naenkrat začel zaustavljat. Počistil sem miško-znotraj in odzunaj- nič boljše. Potem začnem malo po winsih brskat s tipkovnico. Na začetku je vsak pritisk na smerne tipke ful zaostajal in kar piskat je začel v compu. Malo se zamislim, še enkat probam, pa dela normalno...ok.... restartnem rač (vzamem ven rame pc100). -pridem nazaj v winse pa miška kakih 10s normalno dela potem pa crkne in se ne premakne. Tipke tudi ne delajo. Bom probal zamenjat miško-od soseda- pa bom videl če dela, vendar dvomim da je miška kriva.... Kaj bi lahko bilo? BTW: imam winXP. Je strojna-programska napaka? So rami krivi oz. nekompatibilnost s sistemom???
Hvala za odgovore!
P.S.: Da sem do sem prišel s tipkovnico je tud trajal:)
lp,
wolfram
www.igralec.com

gkovac ::

Mogoče ti je šel PS2 port v tri Pritličja Maximarketa... ampak kakorkoli že mislim pa da ti štrajkanje miške in tipkovnice nebi smelo bit povezano z RAM-om... sicer pa ... pri računalnikih nikoli ne veš :D :D :D
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

BigHugo ::

Če imaš miš in tipkovnico na PS2, jih probaj zamenjat med sabo.

LP BigHugo
LP BigHugo

||_^_|| ::

BigHugo: tipkovnica je VEDNO na zunanji strani.

Duhec ::

Se strinjam z BigHugotom. Vprašanje pa, če bo Wolfram priznal napakico o zamenjavi miške in tipkovnice !
:D

Wolfram ::

Tukaj ni nobenega vprašanja VEČ! Kupil sem drugo miško in dela... ZAmenjal tipkovnice in miške sigurno nisem, vsaj TREZEN ne oz, da bi se spomnil:D ... Hvala za pomoč:)) !
lp
www.igralec.com

LojzePek ::

Starejse miske majo probleme z vecjo kolicino rama. Ker so omejene na premikanje po samo doleceni velikosti rama. Ko pa enkrat pride kurzor preko te meje pa se jim sfuzla.

Tzar ::

končno po dolgem času en duhovit odgovor :D
Življenje je lepo!

bodom ::

SuLc:
Mogoče ti je šel PS2 port v tri Pritličja Maximarketa...

...dobr tole povedano, hehe:D :D

pek: LOL:D

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dve mašini en monitor

Oddelek: Programska oprema
101085 (920) veteran
»

Miš in tipkovnica zmrzneta

Oddelek: Pomoč in nasveti
191164 (947) Gionni
»

ne dela mis in tipkovnica

Oddelek: Pomoč in nasveti
111298 (1177) Spajky
»

PS/2 port problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
91014 (932) Duhec
»

USB ali PS/2?

Oddelek: Pomoč in nasveti
101315 (1135) andrej

Več podobnih tem