» »

Kako v Microsoft Officu 2007 narediti samo na eni strani ozadje?

Kako v Microsoft Officu 2007 narediti samo na eni strani ozadje?

Mitja358 ::

Pozdravljeni,
imam en dokument, kjer mora biti ena stran v dokumentu različna od drugih. Jaz sem se odločil, da bo drugačno ozadje in okvir. Tukaj pa nastane problem. Ozadje in okvir mi naredi za ves dokument ne pa samo za eno stran. Kaj moram narediti, da bo samo ta stran?

Hvala za odgovore.
  • spremenil: Mitja358 ()

smetko ::

Predvidevam da misliš word.
Ko si v Wordu pritisni tipko F1 (pomoč). vpiši ozadje in pritisni išči.
pojdi na "Označevanje dokumenta z vodnim žigom ali ozadjem".
In tu boš našel "Dodajanje vodnega žiga samo izbranim stranem", kjer boš našel razlago za želeno.
No comment

Mitja358 ::

Hvala to sem našel. Samo jaz sem mislil dodati okvir in četudi razdelim dokument na različne enote kot tam piše mi naredi po celem dokumentu okvir.

urbybaby ::

poskusi z page break

Mitja358 ::

Sem in je isto.

Zdaj sem probal še tako, da sem označil del besedila, katerega hočem imeti obrobljnega in sem dodal okvir in spodaj sem izbral funkcijo "samo za izbrano" in tudi ne gre.

urbybaby ::

pri nastavitvah za page break mislm da lahko izbereš samo za eno stran ali od ene sstrani naprej (zvezno...)

lopov ::

Uporabi "section break" (insert -> break -> section break) oz. v 2007 Page Layout tab -> Breaks.

Drugače pa naredi prazno stran in dodaj plavajoči okvir s tekstom (insert -> text box). V tem primeru se ne rabiš ubadati s sekcijami.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lopov ()

Mitja358 ::

Sem zrihtal tisto. Hvala vam še enkrat.

Zdaj pa bi še nekaj vprašal. Kako v Wordu izberem, da mi na en list naprinta 8x napisane vizitke npr.? Ker nebi rad toliko papirja porabil če lahko pride na 1 stran 8 teh vizitk, ki so napisane.

lopov ::

Sem zrihtal tisto. Hvala vam še enkrat.

Zdaj pa bi še nekaj vprašal. Kako v Wordu izberem, da mi na en list naprinta 8x napisane vizitke npr.? Ker nebi rad toliko papirja porabil če lahko pride na 1 stran 8 teh vizitk, ki so napisane.


Oddeskaj na M$ in snemi eno izmed predlog za vizitke. Poglej, kako je narejeno in prilagodi svojim potrebam. Word ni ravno program za vizitke, če že mora biti del Ofisa poglej Publisher.

Ziga Dolhar ::

V ribbonu izberi: Mailings -> Labels.
https://dolhar.si/

Mitja358 ::

Hvala vam. Še 1 stvar sem zrihtal z vašo pomočjo. Bom vedel za naprej.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Microsoft Office - Word 2016

Oddelek: Pomoč in nasveti
5828 (802) ameba
»

Problem s številčenjem slik v Wordu 2010

Oddelek: Pomoč in nasveti
5767 (691) WhiteSmith
»

Ustvarjanje "name tagov" v Excelu

Oddelek: Pomoč in nasveti
51278 (1213) Duhec
»

Word pomoč

Oddelek: Programska oprema
51346 (1315) Mike07
»

Word: Vodni žig in poravnava besedila

Oddelek: Programska oprema
111662 (1565) SkyNet

Več podobnih tem