» »

Navodila za WordPress

Navodila za WordPress

pravnik ::

Lepo prosim, če ima kdo navodila za dizajnerski program izdelave spletnih strani - WordPress, če mi lahko psoreduje informacijo, kje bi lahko dobil. Iz njihove strani je zelo razdrobljeno in zelo težko je najti celovito informacijo za popolnega začetnika. Hvala vnaprej!

Poldi112 ::

Pa si ziher da si izbral pravi program? Ker ni ravno dizajnerski program izdelave spletnih strani...

Imaš pa na amazonu precej knjig, tako da ti je to verjetno najboljša opcija.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

JesusChrist ::

dronyx ::

Najprej je na mestu vprašanje, za kaj to sploh potrebuješ?

Wordpress je v bistvu odprtokodna blogerska platforma, ki uporablja PHP in mySQL. Če bi rad samo pisal blog, potem kaj dosti tega ne rabiš (na wordpress.com samo odpreš račun in si online). Lahko pa na podlagi wordpressa narediš nekakšen lasten osnovni CMS (spletna stran za upravljanje z vsebinami). Tu potem pa ponavadi postaviš svoj spletni strežnik, na katerem teče wordpress in zadevo prilagodiš svojim potrebam. V tem primeru pa rabiš res nekaj več navodil.

Če veš, kaj bi rad naredil, se boš verjetno pa lahko tudi odločil, ali wordpress vse to sploh podpira.

Alfonzo ::

Ja mene pa zanima če ma kdo kakšno stran na kateri piše kaj o izdelavi templatov za wordpress?

dronyx ::

Ja mene pa zanima če ma kdo kakšno stran na kateri piše kaj o izdelavi templatov za wordpress?

Misliš kaj takega?

Sicer v googlu iščeš lahko po teh besedah:
+wordpress +custom templates design
+wordpress +custom theme design
etc

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

PaX_MaN ::

Ja mene pa zanima če ma kdo kakšno stran na kateri piše kaj o izdelavi templatov za wordpress?

Če ti ni za učenje, lahko narediš temo za Wordpress z nekaj kliki.

Dober dan ::

Ali ve kdo za kakšno knjigo, kjer je opisan Wordpress. Torej zgodovina, razvoj, prednosti, slabosti, vse kar je možno.. Čimveč. Super bi blo v Slovenščini. Delam diplomsko, pa potrebujem težko zanesljive vire. Tukaj v Rogaški Slatini v knjižnici ni nobene oknjige o Wordpressu na volo. Za Joomlo pa sem našel cel kup knjig in zadevo že spravil skupaj v Wordu.

scipascapa ::

težko boš kaj našel, si pogledal https://sl.wordpress.org/ kaj?

Zgodovina sprememb…

egypt ::

enkrat sem se srečal s temi navodili - kao slavna 5 minutna wordpress postavitev, kul za začetek - napisano lepo step by step, ampak zadeva traja valda več časa kakor 5 minut, če vse inštaliraš from scratch...
https://codex.wordpress.org/Installing_...

če imaš večino stvari že postavljenih, verjetno res traja samo 5 min. GL!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako izdelati tako stran?

Oddelek: Izdelava spletišč
122914 (2094) Phantomeye
»

Izdelava spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
135829 (3834) Netrunner
»

WORDPRESS - Izdelava foruma z bbpress

Oddelek: Izdelava spletišč
71981 (1746) Aleks1
»

Ocena

Oddelek: Izdelava spletišč
114015 (3642) Tody
»

Izdelava spletne strani za podjetje z bresplačnimi orodji (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
5013876 (6513) Tody

Več podobnih tem