» »

Program za spremembo atributov na FTP-ju

Program za spremembo atributov na FTP-ju

pravnik ::

A mi mogoče lahko kdo pomaga. Na FTP-ju bi moral spremeniti atribute (read only....), pa poskušam s Total Commanderjem, spremenim, potrdim, pa ko odprem ponovno, se ne spremeni ničesar. Imam tudi poddirektorije. Sem poskušal z dir + samimi file-i, pa nič. A mogoče pozna kdo kak program, ki bi to enostavno opravil pa če je še free? Hvala vnaprej!

kupim9 ::

pravnik ::

A mi mogoče res kdo lahko pomaga - z Wordpress-om bi rad naredil eno web stran, pa nikakor ne morem atribute spremeniti iz samo "read only". Kako si vi pomagate? S Total Commanderjem ne gre - sem že ... krat dal na write pa nič - vedno se vrne na "read only".

kupim9 ::

Vzami Filezilla, naredi račun, se poveži na ftp strežnik, najdi file ki mu je treba zamenjat atribute, klikni nanj in naredi kot na posnetku. Imaš pa še eno opcijo, če ima tvoj host Cpanel je tam to še lažje izvest.

pravnik ::

Vzami Filezilla, naredi račun, se poveži na ftp strežnik, najdi file ki mu je treba zamenjat atribute, klikni nanj in naredi kot na posnetku. Imaš pa še eno opcijo, če ima tvoj host Cpanel je tam to še lažje izvest.



Nimam možnosti control panela in mi je moral sam narediti bazo. Imam pa ime strani (dobil od administratorja) npr. xxx.si zahteva pa porte npr. 128.125.5. Če dam opisno (....si) pa javi napako.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FileZilla ftp strežnik

Oddelek: Omrežja in internet
245446 (3350) vice boy
»

e107 uprašanje

Oddelek: Izdelava spletišč
151049 (758) mihy11
»

Postaviti FTP

Oddelek: Pomoč in nasveti
101872 (1765) miller31
»

Kateri program za ftp uporabljate

Oddelek: Programska oprema
121356 (1153) Tilen
»

FTP program

Oddelek: Programska oprema
121223 (1083) Poldi112

Več podobnih tem