» »

e107 uprašanje

e107 uprašanje

mihy11 ::

Imam eno uprašanje!!!Kako lahko pri e107 spremenim temo strani.Prosim pomagajte mi.
  • spremenil: mihy11 ()

PaX_MaN ::

mihy11 ::

Aha sej to sem use prebralj sam še usejen mi ni jasno najrajši mam video

zlobcek ::

Em sorry, vendar če si tisto vse prebral in ti ni nič jasno...

si prepričan, da je to delo zate potem? :P

mihy11 ::

Ja je sej neki sem razumelj sam use ne

bluefish ::

Ok, povej, kje v tem postopku se ti zatakne: http://www.siteground.com/tutorials/e10...

Tukaj ti ne bomo šli pisati korak za korakom, če pa so vsa navodila prisotna na netu.

mihy11 ::

Tam se mi zatakne ku je treba temo gor uplodat

bluefish ::

Jah, uporabiš FTP in preneseš na server.

mihy11 ::

Aha sam to neznam druga use znam

bluefish ::

ej, to so pa resnično osnove, če se lotevaš postavitve portala na net.

Naloži program Filezilla (Client) in se poveži na server. Če ti ni jasno, si oglej še navodila za program. Navodila so dovolj nazorna in ne bi smelo biti težav.

Če pa ne znaš niti tega ali pa uploada datoteke preko nadzorne plošče gostovanja (ponavadi cpanel), potem raje v dobro vseh pozabi na vse skupaj.

Seveda upam, da gostovanje podpira php in baze, ker drugače je vse skupaj itak zaman.

mihy11 ::

to s filezzila znam use sej se bom še nekak naučilj ok

bluefish ::

Pišeš pa res tako zmedeno, da sploh ni jasno, kje je težava. Če želiš konkretno pomoč, potem opiši po korakih, kako si delal, vključno z opisom - torej ne samo "sem naložil na server" temveč v stilu "povezal sem se na server, prenesel zip...".

Backup22 ::

Pa lepo bi bilo, če bi pisal slovensko (velike začetnice, vejice, slovenske besede...).
Si CMS naložil sam? Če si to znal, potem uploadanje teme v pravilen direktorj ne bi smel biti problem.
//

hamax ::

Rdeči: Če želite človeku pomagati mu dajte, drugače pa ni potrebno smetiti. Saj vem, da je avtor teme zmeden, pa vseeno.

Meglič ::

Temo ko jo zlowdaš jo razširiš(če je v rar/zip) jo daš na FTP v e107_themes.Pol greš pa v Administracijo/Admin Area Upravitelj Tem/Theme Manager in tam pol boš našel to temo ki si jo dodal.. pa jo nastavšš čist enostavno :)

mihy11 ::

Aha isto sem to naredil pa ni bilo nič


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

e107, joomla ipd.

Oddelek: Izdelava spletišč
71007 (741) betmen
»

e107

Oddelek: Izdelava spletišč
151465 (1095) hellomania
»

izdelava portala - najboljša skripta?

Oddelek: Izdelava spletišč
362257 (1648) Looooooka
»

Prenos e107 portala na nov server

Oddelek: Izdelava spletišč
8966 (911) roli
»

Portali?!?

Oddelek: Izdelava spletišč
423052 (2202) gregy

Več podobnih tem