» »

Težave z računi v winXP

Težave z računi v winXP

Lucas ::

Pod winXP imam ustvarjena dva računa. Recimo, da je prvi Janko, drugi pa Metka. Oba imata pravice administratorja.

Kadar se prijavim pod svoj račun (Metka) dela vse ok.
Če pa se prijavi Janko, potem pride do naslednjih težav:

1. Frekvenca osveževanja na namizju se zniža na 85Hz, čeprav jo vsakič znova nastavim na 100Hz. (riva TNT)

2. Modem imam nastavljen tako, da zaradi preveč glasnega piezo zvočnika, uporabljam DirectX Interface, tako, da povezovanje slišim preko zvočnikov.
Problem, ki se pojavi je ta, da hreščanje preko zvočnika nikoli ne preneha, tudi ko se modem poveže. Normalno lahko surfam, le da še vedno hrešči, kar me seveda moti. Hreščanje največkrat tudi ne preneha, ko prekinem vezo. Do tega nikoli ne prihaja, če se povežem iz Metkinega računa. Gre pa seveda za Motorolin modem SM56.

3. Kadar gre Janko na www.hotmail.com prebrat pošto mu vedno zablokira (freezne) explorer. Največkrat pomaga samo še reset.

4. Včasih miška kar za nekaj sekund zamrzne, potem pa se spet premakne.

5. Ko se skuša Janko odjaviti (ne preklopiti), se komp največkrat kar resetira, potem pa se v mojem računu pojavi sporočilo, da se je obnovil po resni napaki. Ta napaka se pojavi v 50% vseh odjavljanj iz Jankovega računa.

Še najbolj me meoti težava v zvezi z modemom, ker je treba mašino vedno resetirat, da neha hreščat iz zvočnikov.

Naj povdarim, da se vse naštete težave dogajajo le na Jankovem računu, ki ima enake pravice kot jaz, Metka.:D

No, če bo kdo vedel kako iz teh težav, mu dam za pir!

:)
I was here...

Kriko ::

Ja jaz ti lahko povem da je meni modem delal podobno kot tebi in nikakor zvočnika nisem mogel ugasnit, in je bila edina rešitev da sem eno bananco dal zadaj v priklop za zvočnike seveda pa žice niso bile nikamor povezane, tako je bil tiho!

Paramedic ::

I think your computer is crying to be formatted :D.
Mogoče bi se dalo to z menjavo kakih gonilnikov popravit, recimo za ploščo, grafično, modem?
End transmission.

Lucas ::

Comp je definitivno čist.
Težave so nastopile od samega začetka, takoj po formatiranem disku.
Gonilniki za grafično so novi, za Motorolin modem pa gonilnikov za XP tako ali tako ni, naloženi so za win2k.

Se vam ne zdi čudno, da zaj***** samo na enem računu, na drugem pa dela vse ok?!
I was here...

Mercier ::

Lahko ga probaš dat stran, pa naredit novega. Ivica i Marica, recimo. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Motorola modem, in WInXP povezava

Oddelek: Pomoč in nasveti
121025 (928) mare87
»

Mandrake 9 ne spozna modema

Oddelek: Programska oprema
9892 (771) dr.J
»

linux in motorola-modem drivers

Oddelek: Operacijski sistemi
111023 (886) dr.J
»

En problem z modemom

Oddelek: Pomoč in nasveti
161231 (1048) damirj79
»

Motorola 56k V.90

Oddelek: Pomoč in nasveti
301481 (1172) Lith

Več podobnih tem