» »

Combat arms (ne dela?)

Combat arms (ne dela?)

griza5 ::

Ej, to temo sm odpru kr me zanima če kdo igra Combat arms.:P Če ga, naj mi tle napiše tok, da smo lahko prijatli in si lahko skup višamo livele.:D
Zanima me tudi če kdo ve kako najhitreje zaslužit Gp med igro...
Če kdo ne igra Combat arms al mu ne dela.. !!! VEDNO PRENESI EUROPE VERZIJO
Tako, da v iskalnik napiši: Combat arms Europe.:) Za druga vprašanja se prijavi in pišiii!!;)
Če nekdo že igra Combat arms, in se nalaganje ustavi, ko piše VERSION CHECKING, pozneje napiše error. To pomeni, da so vsi serverji zaprti za ta dan oz. ponavadi za 6 ur. To se zgodi 1-2 na mesec, tako da ni panike!:D

jack0311 ::

Jst jo mam gor sam mi je šlo vse skupi zelo na živce zaradi hakerjev ampak najbrž pa lahka grem se mal špilat povej svoje ime na Combat Arms ,da te dam na friend list.

griza5 ::

Ja ime mi je jancikiller teb? Glede hekerjev- NEXON je sped dau update tko da ni panike, res je pa da so orožja vedno dražja in nevem kak si jih lahko tisti tipčki sploh privoščijo, pol pa še kažejo da imajo 70k pa take...:D

jack0311 ::

Uff men gre tut naživce weapon cost,k s starter weaponom igram sem vedno en luzer.Sam mi je prostora mankal na disku pa sem zbrisu :(ker sem hakerja mel v igri pol pa ljudje nočjo vn kickat pa sem čist znorel;((.Tko da najbrž nam več špilu ko pa bo K.O.S spet gor pa mi povej ime če boš špilu.

EDIT:Pravopis

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jack0311 ()

smotanko ::

Ime mi je Bombi4. Dodaj me ker itak sprejemam vse Slovence.

-WhiteWolf- ::

Hey a mi pomagata neki. Jaz sem si Combat Arms 2 dol potegnu in naložu, ko pa pridem to loge in v igri se vpišem naenkrat me pa napise da sem zgubu povezavo. ko naj naredim pomagaj mi -_-

x4en0n ::

Combat Arms 2 kolk jaz vem ne obstaja ... je navaden CA EU (za evropo) ...

-WhiteWolf- ::

omg reku sem da sem si Combat Arms EU 2x dol potegnu. no szej sem si jo spet ampak je delala sam ko sem se upisu mi je kr naenkrat zaštekala tk da pri combat arms me vn vrže ker sem zgubu povezavo pri combat arms eu mi pa zašteka omg kera zafukana igra

griza5 ::

:)ja lej jst mam en odgovor zate... če je napaka 2-10060 ali 2-10061 pol je neka napaka s serverjem ali zapisom dotateke od igre.:| Najboljša rešitev je da greš v registri (ga zaženeš preko RUN v windowsu) in zbrišeš vse podatke o Combat arms.
Potem pa pojdi lepo nazaj na SITE in igro še enkrat DOWNLOADAJ. Sigurno bo delalo... probaj vsaj. 8-)

madog ::

-WhiteWolf- je izjavil:

omg reku sem da sem si Combat Arms EU 2x dol potegnu. no szej sem si jo spet ampak je delala sam ko sem se upisu mi je kr naenkrat zaštekala tk da pri combat arms me vn vrže ker sem zgubu povezavo pri combat arms eu mi pa zašteka omg kera zafukana igra


lol sej ne da je tema stara par mesecev

/*typo
Phenom II X4 955 BlackEdition|M4A87TD EVO|OCZ 2x2GB @1333MHz|Sapphire HD5770 OC

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: madog ()

Joze123 ::

Mene pa zanima zakaj mi combat arms šteka? Imam 4 gb ramov, 64 bitni procesor, 2.13 GHz, P6200. Ve mogoče kdo kaj bi lahko bilo narobe, da mi igra šteka ?

Halfdead987 ::

Slaba povezava ali grafična?

Leprechaun ::

Igra še kdo tole? Moj nickname v igri je Buhadog.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Administratorske pravice uporabniku za eno igro

Oddelek: Operacijski sistemi
162889 (2036) Ribič
»

Miška gumbi v igrah

Oddelek: Pomoč in nasveti
8689 (572) x4en0n
»

Online PC Streljačine

Oddelek: Igre
324922 (4441) Tomozuki
»

Brezplačne igre

Oddelek: Igre
142290 (1456) bluefish
»

Pospeševanje računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
241641 (1407) xsannyx

Več podobnih tem