» »

Katero miško kupt? Optično? Brezžičnp?

Katero miško kupt? Optično? Brezžičnp?

andraz ::

Kupujem računalnik. Odločil sem se že kakšen bo, zdej pa ne vem kakšno podgano kupt. A ma brezžična sploh kakšne prednosi, če te kabl ne mot?
Za miško bi dal največ 6 jurjev. Povejte mi če ma kdo s kakšno miško dobre izkušne.
Živim za PC, sam on me ne mara.Smrk;Smrk.

IceIceBaby ::

Jaz sem kupu logitech cordless na kuglo za 6k sit. Pa je kr carska. Taprve baterije so mi zdržale skor 3 mesce, pa sem dost za računalnikom. Tut drugač je uredu, 2 knofa + kolešček. Ni prevelka ni premajhna, pa še brezžična je kar je carsko.

Drugače sem pa prej mel trackballa pa je tut vredu. Dobr je ker sam kuglo premikaš pa ne porab velik prostora.

Ziga Dolhar ::

Jaz imam tudi to miško in sem ZELO zadovoljen, baterije (duracell Ultra) zdržijo malce manj kot pol leta, ostale dva, tri mesece.

krucymucy ::

hmm.... jest bi raje na tvojem mestu kupu miš s kablom in optično ... lohk pa dobiš za okol 5k logitech optical, ali pa dexxo optical!!! mene kabel ne moti nič - pa še (teoretično) so bolj natančne!

||_^_|| ::

jst sm bil tut v dilemi, ampak sm se pol odloču za MS Intelli optical. je res huda. S kablom sem jo vzel pa zato, ker bi brezžično sigurno razbil:))

andraz ::

Kok pa stene MS Intelli optical? Sicer pa kdo pa prav, da kupujem brezžično? Jest sem sam vprašu če so pr brezžičnih kakšne prednosti.
Živim za PC, sam on me ne mara.Smrk;Smrk.

IceIceBaby ::

Ni prednosti razen tega da je bol mobilna :) Ostale lastnosti so pa enake.

Ziga Dolhar ::

Prav tako je zaradi baterij težja, kar je meni ZELO všeč :]. Daje občutek večje natančnosti, UTja pa z ono brez baterij sploh ne morem igrat (oz. sem zanič totalno)

||_^_|| ::

nevem kok zdej stane, jst sm takrat dal ene 8K za njo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolša miš

Oddelek: Kaj kupiti
251670 (1220) Evil
»

Katiro miš imate ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
524535 (3976) g0Run7
»

svetujte katero misko

Oddelek: Kaj kupiti
481979 (1487) blue96
»

katero mis? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
594514 (3973) blue96
»

Katero miško uporabljate ???

Oddelek: Strojna oprema
482006 (1709) AndrejX

Več podobnih tem