» »

Driverji za grafično in w7

Driverji za grafično in w7

i386 ::

Imam težavo pri inštalaciji driverjev za gf 7600gt na w7. OS mi najde neke stare driverje verzije 185.. iz maja 09. Ko jih hočem updatat v device manegerju mi napiše da ne najde novih driverjev. Potem sem downloadau driverje iz nvidia.com verzijo 195... in v device manegerju dal da mi išče po računalniku za nove driverje. Spet ni našlo nič. Potem pa sem zbrisal driverje, ki mi jih je nasnel OS in poizkusil inštalirati tiste katere sem dlowdal. In spet mi ni hotelo inštalirati. Kaj bi lahko bila težava in kako lahko inštaliram najnovejše driverje?

lp

Riff ::

Zdravo pa si zbral taprav opercijski sistem na nvidia download opciji k mas na voljo win 7 32/64 bit :), hmm men je pomagalo da sem za agp bridge nalozil gonilnke tako, da sem dal run in cmpatibilty mode for win XP sp1 mam pa se eno uporabno stran za gonilnike pa probaj s tle kej snet :http://downloads.guru3d.com/ mas tud tle na izbiro al 32 bit al pa 64bit win 7. Lp!

i386 ::

Riff, sem 100% izbral pravo verzijo driverjev. Če bi izbral napačne (64 namesto 32) mislim, da mi sploh inštalacije ne bi zagnalo, a mi jo je, samo vn meče neke napake, da setup ne more zaznati naprave ali nekaj takega. še 1x probal in napisal točno kakšen error je. :)

jan01 ::

Kaj kompliciraš s device managerjem. Lepo jih posnami kot vsak drug program!

i386 ::

jan01, ja kako če noče!! če jih prej ne zbrišem je logično, da ne dela. a tudi če jih zbrišem mi noče novih inštalirat. Mogoče bi moral driverje zbrisat z driver sweaperjem al kaj je že tisti program na guru3d? :)

Xserces ::

ja driver sweaper je kr uporaben. probi pa sporoc:)

i386 ::

driver sweaepr ni nič pomagal. Mi jih je pa ratalo drugače inštalirat. Ne da bi brisal driverje sem šel inštalirat nove. In izgleda da setup sam prejšno verzijo zbriše. Težav pa ni nič s tem :)

ender ::

Če imaš nVidia kartico, poženi namestitveni program, ki si ga downloadal (oz. setup.exe v mapi, kamor so se datoteke razširile), in ne nameščaj preko Device Managerja. Če ti namestitveni program javi, da gonilniki niso primerni za tvoj sistem, potem si pač downloadal napačne gonilnike.
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

i386 ::

saj nisem nameščal prek device manegerja.. tam sem samo brisal.. saj na koncu sem pogruntal da ni treba :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kje dobiti driver za prenosnik asus n75sf

Oddelek: Programska oprema
13570 (475) seemon
»

Technisat Cablestar HD2 HDTV DVB-C

Oddelek: Zvok in slika
403330 (1589) Excalibrus
»

Acer Aspire 5315 wireless driver

Oddelek: Omrežja in internet
3410507 (4495) amigo_no1
»

Nvidia Nforce 3.13 drivers !!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
845624 (4312) BlackHole
»

Voodoo 3 3000

Oddelek: Pomoč in nasveti
71169 (1049) Tomi

Več podobnih tem