» »

Katero Nokio izmed naslednjih?

Katero Nokio izmed naslednjih?

Fifty ::

Torej, namen sem imel kupiti N85, vendar trenutno ni več take ponudbe, da bi kupil tako da se odločam med naslednjimi telefoni :

N95 (Nova, 180€),
N95 (Rabljena, 160€) ali
5800 XpressMusic (Nova, 250€).

Sam se trenutno najbolj nagibam k 5800 ker ostala dva modela sta že starejša, vendar sem skeptičen glede touchscreena. Kaj mi predlagate? Verjetno bi bil N85 vseeno najbolša rešitev če bi bila možna, mar ne?

Hvala za odgovore

mtosev ::

kupi N95
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

DMX ::

ampak novo

zee ::

5800 Xpress music...novejsa, kar pomeni, da je tudi bolj prijazna do baterije.

180 EUR za dve leti star model je zelo drago.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zee ()

Bellzmet ::

5800

Klemzz ::

5800 ti jst prodam za 180EUR :D

dunker ::

Jaz imam 5800, pa nisem navdušen ... ampak najbrž zato, ker gre pač za telefon srednjega razreda, primerjam ga pa z raznimi HTC HD, iPhone, ... je pa dejstvo, da Symbian S60v5 ni neka vrhunska plaftorma, ne po intuitivnosti, ne po gladkosti in predvsem ne po stabilnosti. Mojih 5 centov. ;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dunker ()

klemenSLO ::

Jst ne bi dal za nobem mobi več kot 20EUR. - ker ga ne uporabljam za nič drugega kot klicanje in sms.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

klemenSLO ::

Večina s katerimi sem govoril in imajo 'naprednejši' telefon NE uporabljajo teh funkcij.

Seveda če je denar se s tem ne obremenjuješ :)
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

todman74 ::

Jaz imam 5800, pa nisem navdušen ... ampak najbrž zato, ker gre pač za telefon srednjega razreda, primerjam ga pa z raznimi HTC HD, iPhone, ... ;)


Si pa pozabil povedat,da je 5800 vsaj približno vredna svojega denarja, medtem ko Htc in Iphone še zdaleč ne.

jinzo ::

Mene osebno je 5800 zelo razočaral. Sicer ga uporabljam samo ko si ga sposodim od kolega, ampak - jaz mam raje "dumb" phone kot pa tak smartphone.

;-) ::

Imel sem že obe verzije n95 in 5800. 5800 sem imel en dan, ker je škoda mojih prstov in živcev za "tolči" screen. Če se veliko voziš in uporabljaš telefon v avtu je praktično neuporabno ker z eno roko nemoreš praktično nič naredit v realnem času.

todman74 ::

Jaz sem kupu rabljeno 5800 zaradi občasne uporabe navigacije in pa zaradi solidnega predvajanja mp3-jev.....navigacija dela dobro, muzika s priloženimi slušalkami tudi solidno ( čeprav precej slabše kot moj 20€ vredni mp3 player, no vsaj od slednjega, je tud ipod precej slabši)....v glavnem, telefon dela zaenkrat zelo dobro.

So pa vsekakor "dumb" telefoni edini vredni svoje cene, vsaj večina.

cukl ::

Jst ne bi dal za nobem mobi več kot 20EUR. - ker ga ne uporabljam za nič drugega kot klicanje in sms.

drugi med tem uporabljamo večina drugih stvari, pa bolj malo klicanja. Slovar, navigacija, wlan internet, email, muzika, kake serije za pogledat, snemanje predavanj, ...

jan01 ::

Narediš si uslugo in noveno od teh. Oz trenutno skoraj nobeno nokio...

Hardstyle ::

Dejansko na tako malih ekranih gledaš serijo?

Fifty ::

Kakšno imate pa mnenje o LG KM900 Arena? Bi bil boljša izbira od Nokie 5800 XpressMusic?

spodnjice ::

katera navigacija dela na LG KM900 areni?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung SGH-i900 Omina ali Nokia N85 ?

Oddelek: Kaj kupiti
292970 (1399) zigaorama
»

Touch screen telefon

Oddelek: Kaj kupiti
223399 (2089) teaaa_
»

Mobitel do 150e

Oddelek: Mobilne tehnologije
51535 (1413) ;-)
»

Pomoč pri nakupu telefona

Oddelek: Kaj kupiti
5906 (827) srus
»

iphone 3g ali nokia 5800

Oddelek: Mobilne tehnologije
81447 (1331) Mirabella

Več podobnih tem