» »

Mobitel do 150e

Mobitel do 150e

i386 ::

Ker se je moji nokii 6230 zmešalo razmišljam o nakupu novega telefona pri mobitelu (paket džabest). Iščem takega z touchscreenom, podporo 3g, dobro kamero in prijaznim vmestnikom.
Katerega mi priporočate?
  • spremenilo: i386 ()

cinkaCR7 ::

Ker se je moji nokii 6230 zmešalo razmišljam o nakupu novega telefona pri mobitelu (paket džabest). Iščem takega z touchscreenom, podporo 3g, dobro kamero in prijaznim vmestnikom.
Katerega mi priporočate?

Kaki LG KM ARENA za tvoj budget.

i386 ::

Arena je 250e, ne 150e :) Sem pa gledal review od Samsung s5600 (Preston), deluje mi kot zelo dober telefon za svojo ceno, samo moti me ker nima qwerty tipkovnice na screenu. Imate kaj izkušenj z njim?

Carlito6 ::

samsung presston s5600 za 99EUR ali pa neki novi sony ericsson, ki je izšel danes za 150EUR, ampak ni na touch ampak je na slide... drgač pa pomoje res pri omenjenem samsungu res največ dobiš...

cinkaCR7 ::

Arena je 250e, ne 150e :) Sem pa gledal review od Samsung s5600 (Preston), deluje mi kot zelo dober telefon za svojo ceno, samo moti me ker nima qwerty tipkovnice na screenu. Imate kaj izkušenj z njim?

V prosti prodaji je še manj kot 250e pa sem mislil, da imajo na mobitelu akcijo pa bi bil cenejši, nažalost ni.

;-) ::

Jaz sprašujem podobno za SiMobil, če vas ne moti.

Dopade se mi nokia

-Nokia 6303 silver-navadna oblika mi je všeč in fotoaparat ima 3.2mp

-Nokia 5530 XpressMusic -dober fotoaparat, 4gb spomina, touchscreen pa nevem ali naj vzamem pod +/- (se bojim da bo spet kak toučiscreen)

-Nokia 5800 XpressMusic -sem že imel ampak mi je najdedala, zelo velika prednost pa je da ima GPS, samo za ta denar že skoraj dobim preko bolhe novo zapakirano n95 8gb, ki mi je fizično in vizualno dosti bolj všeč.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia N79 ali Nokia 5800 XpressMusic

Oddelek: Mobilne tehnologije
312940 (1216) zuz3k
»

DEBELEGA N73 ali tanjšega 6120 classic?

Oddelek: Mobilne tehnologije
9831 (656) zuz3k
»

Nakup telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
151133 (725) mayhem
»

Katero Nokio izmed naslednjih?

Oddelek: Mobilne tehnologije
171434 (1041) spodnjice
»

Pomoč pri nakupu telefona

Oddelek: Kaj kupiti
5901 (822) srus

Več podobnih tem