» »

abit kt7 voltage hack

abit kt7 voltage hack

IceIceBaby ::

A mi lahko kdo poslje nacrt al pa da kak site kjer je tocno opisano in narisano kako nardit voltage hack na abit kt7.

||_^_|| ::

em, mislm da je blo to učas tlele na slo-techu, sam nevem kam so skril ta člank!

||_^_|| ::

http://www.slo-tech.com/triki/kt7v/kt7v...

kvasmjstnorcej:))))))))) tle maš:)

ni zakej:))))))))))))))))))

IceIceBaby ::

100 bohloneh :))

ChiefThunder ::

No, so zrihtal... lepo

||_^_|| ::

jst sm se dons lotu tega in lej kva je ispadl:))

pajac kakršn sm sm lepo uzeu 10Kohmski upor, pa mau žice pa to lepo zlotu, izoleru, use poštimu....in izpadl je max 1,89V:)))LOL
sm mislu da bom znoru ej, k sm pozabu računat še upor žice (univerzalnga merilca pa nažalost nimam doma:((

eraserr ::

Si moral že nekaj narobe naredit. Meni zadeva deluje vse do 2.16V naprej pa nisem probaval.

IceIceBaby ::

ti ||-$#%"#$Tkrneki. Js če dam na 1.85 mi via HM kaže več kot to. (1.9 - brez hacka). Pa itak se upor žičke ponavad zanemar. Se prav ce si dal 10kohm upor pa tut če je žička 10kohm!!! je še vedno približno 10% dvig napetosti. (mnd:)

Se prav da si sigurno neki narobe naredu. Še 1x zaloti vse skup. Men lepo dela na 2.1

||_^_|| ::

bulšit model, jst sm use prou zalotu točn tko k je na slikici, em pa tut kaže več k je prej, prej je blo 1,86V

IceIceBaby ::

Sam ni logično da bi žice tak upor mela. Če pa že pa žičko zameni. Eno tanko bakreno žičko gor fukn. Ker men tole dela z 18kohmskem uporam čist kul.

||_^_|| ::

jst sm uno žico od biprja stran odtrgu pa jo skrajšu pa jo zlorabu:)mislm da ni lih bakrena:))

HEKO ::

LOL.... :))))))
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

VDD mod Epox 8RDA+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
503274 (2820) Caligula
»

Volt mod -> modifikacija R8500

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
361506 (1106) morphling1
»

LED diode za modifikacijo - kaksne?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
152488 (2284) Neo32
»

ABIT KT7/KT7A Voltage Mod (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
663779 (3249) morphling1
»

GeForce2 MX -> Quadro2 MXR

Oddelek: Zvok in slika
161694 (1442) NiggerBob

Več podobnih tem