» »

USB - povrnitev podatkov

USB - povrnitev podatkov

Fifty ::

Frend mi je dal USB, če mu lahko rešim podatke, in sicer je bil USB v takem stanju, da ko sem ga odprl je pisalo če želim prej formatirat, se pravi nisem imel dostopa do datotek. Potem sem z nekim recovery programom uspel priti do te faze da imam vpogled katere mape/datoteke so na USB-ju, vendar pa jih ne morem odpreti, ker so pokvarjene - "The file or directory is corrupted and unreadable".
Ker so gor pomembni podatki bi prosil za kakšen nasvet kako rešiti podatke, preden se začne razmišljati o servisu.

Hvala za odgovore
  • spremenil: Fifty ()

SodVina ::

Jaz sem "unreadable data" ze parkrat resil z live linuxom. Pod winsi zacuda ni nasel diska ali pa so bili podatki neberljivi, v knoppixu pa je delalo bp, kot da ni nic narobe.

lp,
SodVina

Voluharr ::

r-studio mislim da bi bil čisto prava odločitev najdeš Link

Da boš lohka ostal na winsih.

huek111 ::

Voluhar91 ti čisto preveč piratiziraš! Ne moreš dat linka od thepiratebay.org (preberi si pravila), poleg tega ti na forumu pomagajo pri reševanju 4.7 TB piratskih podatkov

Voluharr ::

Se opravičujem, si bom prebral navodila, no je pa res, da nisem nikjer drugje našel tega programa in sem samo hotel pomagati, da se fant nebi mučil.

Jah no 98% od tistih 4,7 TB morm priznat je res bol ka ne nelegalno...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nov procesor, rami in matična (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
10510403 (7854) Muccccek
»

Pokvarjena particija - nujno!

Oddelek: Pomoč in nasveti
232548 (2096) 69charger
»

Kak nej rešm 4,7 TB podatkov??

Oddelek: Pomoč in nasveti
91142 (720) Voluharr
»

Zunanji trdi disk---nujno

Oddelek: Pomoč in nasveti
212434 (1917) Chessman
»

A je možno rešit podatke ko disk 'crkne'?

Oddelek: Pomoč in nasveti
251625 (1242) dr.J

Več podobnih tem