» »

5.1 sistem + stereo slušalke 2.0

5.1 sistem + stereo slušalke 2.0

XCheater ::

Lep pozdrav!

Zanima me, kako priklopiti 5.1 sistem in stereo slušalke na 7.1 zvočno kartico?

Pri prejšnjem računalniku sem to lahko storil s pomočjo realtekovega programa s katerim lahko definiraš posamezen output. Zdaj imam priklopljen 5.1 sistem, vendar ne morem dodati stereo slušalk(z micom). Nimam nobenega dodatnega programa, ne vem pa katero zvočno kartico imam in če je dobro da inštaliram kar realtekove driverje.

xsannyx ::

Lep pozdrav!

Zanima me, kako priklopiti 5.1 sistem in stereo slušalke na 7.1 zvočno kartico?

Pri prejšnjem računalniku sem to lahko storil s pomočjo realtekovega programa s katerim lahko definiraš posamezen output. Zdaj imam priklopljen 5.1 sistem, vendar ne morem dodati stereo slušalk(z micom). Nimam nobenega dodatnega programa, ne vem pa katero zvočno kartico imam in če je dobro da inštaliram kar realtekove driverje.

jaz imam 4.1 sistem ter stereo slušalke. slušalke imam priključene na sprednji strani ohišja (front pannel) ki je temu pri meni namenjen in je bolši zvok, 4.1 pa zadaj. Kolikor pa jaz vem bi ti driverji to morali samo zaznati.

XCheater ::

Ja jest pa nimam front pannela, mam sam rear ...:|

Bence ::

Ja priklopi kable na zvočno kartico kar po barvah...kje je tu problem?
Pa na nadzorni plošči omogoči vse predvajalne in snemalne naprave, mikrofon je mislim da že privzeto izklopljen oz. nastavljen na nemo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup "Gaming" slušalk. (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5411521 (10578) jasa123434
»

bass ne deluje oz. deluje ampak ne tako kot hočem

Oddelek: Zvok in slika
182944 (2238) CeSTbon
»

Windows 7 - problem z zvokom

Oddelek: Pomoč in nasveti
376840 (4549) Mikec17
»

Katere GAMING slušalke kupiti???

Oddelek: Kaj kupiti
294218 (3625) Yohan del Sud
»

5.1 Genius SW-5.1-delata samo 2 zvočnika

Oddelek: Zvok in slika
101496 (1436) OldSkul

Več podobnih tem