» »

open source freeware java based CMSi za spletne oglase in vnosna polja (kot ima Slotech)

open source freeware java based CMSi za spletne oglase in vnosna polja (kot ima Slotech)

whatever ::

Torej, zanima me, če obstaja kaj freeware že narejenega softwara za spletne oglase (bolha style). Na serverju bom laufal Tomcat, Java servlete, JSP in Mysql bazo. Zanima me torej, če obstaja kaj pametnega, kar bi se dalo predelati za moje potrebe spletnih oglasov in je java-based in kompatibilno z mysql. Želim zelo specifično zadevo, namreč za oglase, in ne kar nek CMS. Razmišljam pač, ali mam manj dela, če napišem stvar iz nule, ali predelam kaj že obstoječega. Poleg tega iščem tudi freeware vnosno okno (podobno kot ga ima slotech, v katerega ravnokar pišem), ki omogoča oblikovanje vnešenega teksta (ki ga bom nato nameravam sparsat s cobro). Google za slednje ne najde nič pametnega, oziroma ga ne znam pravilno vprašat, ker ne vem, kako se zadevi reče.

Hvala za vsako pomoč, lp.
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Tody ::

HardFu ::

Tody, mislim, da je omenjal Javo, ne ASP
http://codeable.io

whatever ::

Ja, Javo sem omenjal ja. :)
Tak da to ne pride v poštev. Še bolj me pravzaprav zanima, če obstaja kakšno freeware vnosno okno (podobno, kot ga ima slotech). Oziroma vsaj google keywords, po katerih bi se lahko dokopal do zadeve. Enkrat se je ta stvar omenjala na ST, ampak sem pozabil kako se ji reče. Skoraj ziher sem da obstaja.

Noone?

Bump...
Veliko jih je notri, še več jih je pa zunaj.
Bilijarde v šole! - Ivan Kramberger
Abnormal behaviour of abnormal brain makes me normal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: whatever ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

"Diagnoza"

Oddelek: Izdelava spletišč
241763 (1144) dinozaver7
»

Web Galerija

Oddelek: Izdelava spletišč
211873 (1620) Cuoresportivo
»

Iskalnik na strani!

Oddelek: Izdelava spletišč
5959 (899) Trubadur
»

novice

Oddelek: Izdelava spletišč
121107 (923) pele-on
»

skripta za članke

Oddelek: Izdelava spletišč
141192 (1014) cahahopie

Več podobnih tem