» »

novice

novice

upirna ::

Rad bi naredil, kot imate na slo-tech-u, da bikliknil na gumb za povezavo pa se ti pol un window odpre. BI prosil slo-techovce, ki imajo to tko narejen, če mi ta majhen del kode pokažejo.:D

sopex ::

ubistvu bi blo dobr da bi mal bl opisu kaj hočš....

kakšn okn se odpre k klikneš na povezavo??? ;)

Mr-poki ::

sam tole je pa res ej uprasas pa tak ko da bi bli vsi tle jasnovidci pa bi lahk bral tvoje misli! pa brez zamere
-=GoDfAtHeR=-

upirna ::

Klikni v meniju POŠLJI NOVICO, pa bo vse jasno. Rad bi naredil, da bi s pomočjo java scripta vstavljal html. Sem razumljiv?

sopex ::

oki..nevem če sm neumen ampak še zmeri ne razumem kaj hočš... a hočš nardit naki tazga, da bi prek JavaScripte ustavlu neki v HTML (kar ni mogoče)
al bi pa mogoče rd v prek javascripte vstavljal HTML kodo v bazo, pa da bi pol to uporabu na kšni strani...
tell us more!

Elemen_T ::

To ni noben javascript, niti ni Java™

Je pa to PHP skripta (za pisanje in objavljanje novic - pa še za marsikaj drugega)
Zelo dvomim, da bo PrimoZ prostovoljno prispeval kakšen kos kode, kaj šele celo skripto >:D

Lahko pa ti pomagam s temlem linkom, ki te vodi na stran, kjer boš našel spisek takih in drugačnih skript za objavljanje novic. Ne dvomim, da kakšna ni celo boljša od slotechove.

Lahko te celo direktno usmerim na skripto imenovano PhpNewsManager:
LINK

lp!

sopex ::

jest bi ti za kej tazga osebno priporočal http://www.phpdeveloper.org/ temelji na php-ju in mysql-u, seveda morš pa pol vse sam nardit (ampak vsaj lepš zgleda pa še tvoja je:P )

se pa strinjam z Emementom_T, tega nemorš narest z javo al pa javascripto, edin če daš da ti folk pošila novice na tvoj email, pa pol ti vse to ročno upisuješ v page (nevem pa če bi se ti to dal)

Ziga Dolhar ::

Jaz sem pa zastopil, kot da bi gante rad videl javascript kodo, ki pisunom lajša vnos -- html -- kode.

V takem primeru userju predlagam, naj si lepo sam pogleda, kako stvar deluje.

p.s.: textrange
https://dolhar.si/

Elemen_T ::

Zigga, sej mislim, da phpmynewsmanager vsebuje WYSIWYG editor, ki pisanje poenostavi do skrajne meje.

upirna ::

Ziggga me je razumel. Skripto jaz imam, sam bi rad, da bi olajšal vnos html kode. Že peučujem:D !

Marjan_2 ::

OK, jaz sem čisto nov pri tem phpjanju, tko da, ne se režat :P


Se da ta sistem enostavnega posodabljanja novic narediti kako drugače, ne da bi za-to rabil php oz. my SQL na strežniku?


Aja, mogoče kdo ve če Volja to podpira?

upirna ::

jaz sem prijazen slo-techar in te ne bom poslal nekam v stilu: "Sam si pomagaj, ane xbite!">:D

Najprej glede volje. Ne, volja ne omogoča php in mysql. Za novice je pa tko. Obstajajo razne varijante (PHP, ASP...), nenazadnje tudi programski jeziki (C++ - v tem naj bi bil narejen slo-tech). Jaz ti priporočam, da si dobiš en zastonj srver, ki ima php in mysql. Načeloma lahko uporabiš namesto mysql baze tudi navvadno txt datoteko, vendar naj bi bilo to po pripovedovanju izkušenejših ob večji količini podatkov precej počasna zadeva. Za php/mysql imam jaz eno že narejeno (komentarji, novice, vnos, sam smajliji pa take bedarje manjkajo), sicer pa lahko odideš na hotscripts.com in tam najdeš skripto svojih sanj:D .

p.s:posodobljaš lahko tudi ročno, če se ti da:)

pele-on ::

Za php/mysql imam jaz eno že narejeno

A lahko daš link da vidim???


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Html in zapis v tekstovno datoteko

Oddelek: Izdelava spletišč
71826 (1744) Icematxyz
»

Posodabljanje vsebine spletne strani

Oddelek: Izdelava spletišč
141454 (1051) IceIceBaby
»

Upravljanje s spletno stranjo

Oddelek: Izdelava spletišč
81829 (1610) MRB0rYS
»

phpBB forum; a dela na IIS?

Oddelek: Programska oprema
221854 (1583) boych
»

Iskalnik na strani!

Oddelek: Izdelava spletišč
5949 (889) Trubadur

Več podobnih tem