» »

replike dragih ur

replike dragih ur

««
3 / 30
»»

Zeberdee ::

noraguta ::

prvič , debel ETA mehanizem ni vreden nič. drugič bertling je še bolj glomazen (z svojim namenom), in ko se nekdo našavra kot ljubljanska nevesta na ameriški poroki je dober razlog za smeh. in ja posedujem iwc-jev portofino in vem zakaj ga menjam. sicer pa nevem zakaj ta tema sploh obstaja , saj gre za jasno kršenje blagovnih znamk. Warez site se kao zaklepa takšnele teme pač ne.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

St235 ::

noraguta si le ugotovil da neumnosti govoriš. najprej je bil potapljaška, nato športna ura, na koncu pa samo še prevelika ura za tvoje ročice. In ko ti zmanjka argumentov je treba pa temo zaklenit?

Stran mi drugače deluje kot, da bi jo nekdo spustil preko google translate. Drugače pa jasno povedo, da gre za replike ur in tudi, da je kvaliteta v primerjavi z originali slabša. Zanimivo pa se mi zdi da poslujejo znotraj EU, kjer so okrog ponaredkov še posebej pasji. Vsekakor bo zanimivo videt, če bo kdo kaj naročil. Sploh me zanima kako deluje njihov sistem look before you pay.

Venomus ::

Zeberdee, le poročaj, ko dobiš uro, me prav zanima kako in kaj.

V videu sicer nemec naroča in tudi stran je v nemščini, izgleda, da ima nekdo slovensko franšizo.
Samo da ne bo crknila po 2 dneh. :)

Zeberdee ::

Bom porocal. Bom probal posnet.

Sem pa, potem ko sem originalno iskal po netu bil presenecen nad ceno. 6000 $. Wtf?

A so te ure res neunicljive ali pa jih ljudje nosijo samo za na lepse? Meni je ze nekajkrat uspelo uro totalno znucati, opraskati in podobne zadeve...

Tako kot mansete iz avstralije - ena mi je v prvih 20 minutah se skrivila in padla ven, da sem jo ob treh zjutraj nabrklan iskal...

Zeberdee ::

Zadeva je prišla danes. Lahko pogledaš, ampak sem bil preveč zaspan, da bi se spomnil. Luknjica je, kot opisano, zadeva pride s pošto slovenije, od fizične osebe.



ura pa - meni je všeč - zanima pa me, koliko časa bo delala. moram pa še jo skrajšat, kar ne vem kako bom naredil. s ponaredkom pa tudi ne morem k urarju, ane?

Ćist resno - kako naj skrajšam uro?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zeberdee ()

Matev ::

Ćist resno - kako naj skrajšam uro?


pojdi k urarju

in ti bo skrajšal

ponaredek gor ali dol

kaj to njega briga

St235 ::

Najlažje ti bo to naredil urar. Gre pač za to, da se vzamem ven eden ali več členov iz paščka. Sam boš to težko naredil ker nimaš orodja, urarju vzame pa 10 sekund.

darkolord ::

Če si bolj DIY, pa lahko kupiš orodje :)

Okapi ::

A daš še kakšno sliko ure od blizu lahko? Se hitro opazi, da je fake? Kako natančno je narejena?

O.

darkolord ::

Govorim sicer čisto na splošno (kvaliteta jasno močno variira), a kar nekaj ponaredkov/replik je že tako dobrih, da jih še zelo dober poznavalec komajda loči, pa še to le, če ima zraven original (in povečevalno steklo)...

Zeberdee ::

Urar me je tako premeril, ko sem prišel s to uro - jaz pa seveda, ker sem bil na sprehodu - v trenirki in čevljih za fuzbal - da ni dojel, da gre za ponaredek. Potem me je še vprašal, koliko je cena, pa sem rekel, da je bilo darilo - da tudi sam ne vem. Pravi, da sem nekomu res dober prijatelj.

Svašta.

Okapi, nimam digitalca, preko iphone 3gs pa verjetno ne bo šlo (preslaba kvaliteta).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zeberdee ()

St235 ::

Ko sem nesel popravit pašček na moji repliki je bil prvi komentar zakaj imam tako slab pašček na taki uri, šele ko je natančneje pogledal je videl, da ni original.
Ponavadi se ravno na takih stvareh potem vidi da ni original (pašček, steklo se hitreje spraska...)

Venomus ::

Pašček se enostavno skrajša, blizu sponke se ponavadi vzame ven en ali dva člena in je.
Jaz imam Rolexa Daytono, kupljeno na Krku za 10 EUR in sem ga odnesel urarju na skrajšanje in ni bilo problemov.
Že res, da je delal čudne face, zaničevanje, ampak naredil pa je :D

Še kakšno sliko od blizu bi bilo zanimivo videt, kako je narejena.

Kot je pa darklord rekel, je že težko opaziti razliko med originalom in ponaredkom. Ponavadi se pokaže pri kakšnih malenkostih, kot naprimer kako so prilepljene števlike na številčnici ali pa kakšen je razmak med pisavo.

darkolord ::

kr dobr

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: WarpedGone ()

Okapi ::

a kar nekaj ponaredkov/replik je že tako dobrih, da jih še zelo dober poznavalec komajda loči,
To mi je jasno. Imaš tudi take, ki se prodajajo kot originali, po "originalni" ceni. Zanima pa me, ker 100 evrov za fake ni ravno malo denarja, še posebno, če je kakovost takšna kot pri fakih za 20 evrov.

O.

Venomus ::

Okapi, če se ti zdi 100 EUR veliko denarja za repliko, si poglej to stran :)

Stran enega prodajalca replik, ki prodaja na RWG. In takšne ure tudi dobiš in je skoraj nemogoče ugotoviti razliko med originalom in ponaredkom. So pa seveda tudi dražje replike, za 500 in več EUR.

http://www.timesshop.net/category.php?i...

Okapi ::

Okapi, če se ti zdi 100 EUR veliko denarja za repliko,
Veliko se mi zdi, če je taka, kot jih prodajajo na bolšjaku za 5x manj.

O.

shinko ::

če urar ni skapiral, da gre za ponaredek, potem že more biti vredu narejena...

noraguta ::

shinko je izjavil:

če urar ni skapiral, da gre za ponaredek, potem že more biti vredu narejena...

ne je za en kurc urar itak ti bojo rekl , da je omega co-axial mehanizem za enkurac ker ga ne znajo servisirat, pa tud dost manjše tolerance ma. ampak o urah se pogovarjat v taki temi je mim.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zeberdee ::

Ura še kar dela.

imagodei ::

Prosim, da nekateri forumaši nekoliko dvignete nivo. Če se z nečim ne strinjate, se to da povedat kulturno. Komentarji na nizkem nivoju več povedo o vas, kot o osebi, ki ji odgovarjate.
- Hoc est qui sumus -

noraguta ::

imagodei je izjavil:

Prosim, da nekateri forumaši nekoliko dvignete nivo. Če se z nečim ne strinjate, se to da povedat kulturno. Komentarji na nizkem nivoju več povedo o vas, kot o osebi, ki ji odgovarjate.

nošenje sprebrandiranih ur ni nivo , je pa kraja blagovnih znamk. o nivoju ne moreš niti sodit razen po jeziku.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

turkx90 ::

Drugače če koga zanima lahko zrihtam dobre replike ur, nekaterih modelov rolex, breitling, omega, tagheuer, rado in patek philippe...za 150 e...

Okapi ::

A to teh iz replicawatch.eu, ki so po 99 evrov?:D

O.

turkx90 ::

Hehe...nene..:)

Ales ::

Direkt iz Kitajske, kjer so po 99 yuanov?:D

turkx90 ::

Da

St235 ::

zakaj torej bi ti kdo dal 150EUR?

BJunior ::

lp..nekaj sem že bral ampak vseneo vprašanje ?
če kupim uro na neki spletni strani plačam s paypalom oz s kreditno kartico..
ura stane tam nekje 400$ npr. nek Tag Heuer..


a bo ura prišla na moj naslov..ali jo bodo zasegli na carini ?
al se pollahko pod nosom obrišem za 400$
hvala za odgovor

turkx90 ::

Napisal sem da, ker se mi neda kregat, tistega ki zanima bo že vprašal.

Ales ::

BJunior, če kupuješ iz trgovine zunaj EU in gre za ponaredek, ti jo bodo zasegli.

yirzy ::

Torej če naročim zunaj EU in je fake mi jo zasežejo oz. če imam srečo jo dobim :D kaj pa če mi pošlje kot darilo?

Good Guy ::

folk k prodaja te ure ma vse žive načine da zadevo sprav do tebe..

yirzy ::

Good Guy je izjavil:

folk k prodaja te ure ma vse žive načine da zadevo sprav do tebe..

jaz v bistvu ne kupujem ure iz tujine kupujem nekaj drugega iz amerike.. torej če bi dal kot darilo bi ziher dobil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yirzy ()

darkolord ::

Ne. Darilo al ne darilo je čist isti šmorn.

BJunior ::

a je mogoče že kdo kaj kupoval na tej strani: http://www.ioffer.com

yirzy ::

BJunior je izjavil:

a je mogoče že kdo kaj kupoval na tej strani: http://www.ioffer.com


to bi jaz tudi rad vedel kak je z tem če si naročiš prek te strani? kako je z carino in z temi stvarmi? ker je večina stvari na tej strani fejk.. tako da...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yirzy ()

Good Guy ::

yirzy je izjavil:

BJunior je izjavil:

a je mogoče že kdo kaj kupoval na tej strani: http://www.ioffer.com


to bi jaz tudi rad vedel kak je z tem če si naročiš prek te strani? kako je z carino in z temi stvarmi? ker je večina stvari na tej strani fejk.. tako da...


jah fejke carina zapleni in skur..

Mare3 ::

Kje v sloveniji bi se dalo kupiti repliko ure: RADO ?

BJunior ::

rado dobiš na tem linku:
http://www.replicawatch.eu/page/index.p...

na stani: http://www.ioffer.com
sem pri enih prodajalcih opazil da imajo rating 100% pa 1273 transakcij v 1 letu..od tega 1178 pozitivno ocenjenih in 10 negativno..
če pogledam pod ocene vidim da tip posilja v nemčijo,francijo,italijo,anglijo,španijo,itd..če gre pri teh državah skoz , zakaj potem pšri nas negre..
bo treba reskirat pa da vidimo, kaj bo:)

Mare3 ::

Pri tej me moti to da ni pas keramičen.

BJunior ::

Mare3 je izjavil:

Pri tej me moti to da ni pas keramičen.



pol pa to
http://euwatches.freehostia.com/rado_uk...

Ales ::

Haha, tile euwatches na freehostii so zgleda naše gore listki. Njihov tel. se začne z 00386 30 ...

99EUR za ponaredek + 10 EUR za poštnino. Pa naj še kdo reče, da Slovenci niso podjetni. :))

Pa pogumni so tudi, da jih tržna in davčna inšpekcija ne skrbita...

Zeberdee ::

50 EUR za poštnino?

BJunior ::

99,90 EUR (the watch) + 50 EUR (the postage expenses) = 149,90 EUR

connel ::

Cenik poštnine:

o Slovenija * = 10 EUR
o Nemčija * = 80 EUR
o Avstrija * = 40 EUR
o Italija * = 80 EUR

turkx90 ::

Zanima me nekaj....na tisti strani ioffer...so stvari ki so po slikah identicne kot v resnici, serijska in vse. Kako lahko vejo cariniki da je ponaredek?
In je kasna dostavna sluzba, ki je manj natancna pri pregledu? Ker sem opazil, da je eden napisal, da naj mu pošljejo z DHl, ker čene bojo uničili fake.

Kaj pa če pride izdelek do Slovenije in ugotovijo, da je fake...kaj potem ti vseeno dobiš opozorilo s strani carine, da je prišel? Ali ga pač oni direktno uničijo brez da ti sporocijo?

Ales ::

A nisi ti malo višje govoril, citiram:

Drugače če koga zanima lahko zrihtam dobre replike ur, nekaterih modelov rolex, breitling, omega, tagheuer, rado in patek philippe...za 150 e...

...zdaj pa na forumu sprašuješ, kako dobiti ure čez carino?

Kako to? >:D

turkx90 ::

Pa ker ure, so sem pripeljane osebno saj se s tem ukvarjal prijatelj...:) Samo reklamo za njega sem naredu, mene se to ne tiče osebno.
««
3 / 30
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Apple proda več ur kot celotna švicarska urarska industrija (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
14424384 (19034) bbbbbb2015
»

Od kod ima ROLEX denar? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10520086 (15496) cryptozaver
»

katera diver ročna ura? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15937717 (33769) GrimReaper
»

Ura - kot darilo za diplomo (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5111189 (9923) OwcA

Več podobnih tem