» »

Katero tipkovnico in miško (Logitech Cordless Desktop Wave ali Logitech Pro 2800 )

Katero tipkovnico in miško (Logitech Cordless Desktop Wave ali Logitech Pro 2800 )

Ndrej ::

Pozdravljeni!


Izbiram med dvema kompletoma brezžične tipkovnice in miške:

http://www.mimovrste.com/artikel/226001...
tipkovnica Logitech Cordless Desktop Wave
miška Logitech LX8
57€

http://www.mimovrste.com/artikel/227001...
tipkovnica Logitech Pro 2800
miška Logitech MX620
61€

Prvi komplet ima zelo dobro tipkovnico in menda bolj slabo miško, drugi pa malo slabšo tipkovnico (napram wave) in dobro miško. Predvsem me zanimajo mnenja za drugi komplet saj nisem našel veliko informacij na internetu.

Tipkovnico in miško potrebujem tudi na daljše razdalje (vsaj 4m), zato morata oba delovati na taki razdalji.

Kaj priporočate?


Hvala in LP, Andrej

Naabo ::

Če rabiš na daljše razdalje potem mislim, da prvi komplet odpade. Sam imam namreč LX8 miško (sicer kupljeno posebej), ki ne uporablja napredni 2,4ghz sprejemnik in stvar dejansko nese le kake 3m. Med tem ko moja druga miš (V450) uporablja napredni sprejemnik in stvar na odprtem (vidna linija) nese vsaj 6m (dolžina hodnika na katerem sem testiral). To je vse sicer le teoretično razmišljanje, ker kompletov nisem imel priložnosti preizkusiti.

Ndrej ::

Kupil Logitech Pro 2800 in sem res zelo zadovoljen. Miška in tipkovnica sta odlični, prav tako oboje deluje na veliki razdalji.

LP, Andrej

rzidar1 ::

jaz imam komplet desktop wave in ga uporabljam na razdalji 1,5 m. za kaj več pa težko povem.
v glavnem... deluje super!
Lp
Rosvita Zidar - RoZi

fosil ::

Nad wave sem precej razočaran.
U bistvu je precej cenena zadeva, včasih se kar tipke zatikajo.
Tako je!

FBR ::

Mal bi hijackal temo, da ne odpiram nove...

Sem pred nakupom nove cordless tipkovnice in miške pa me zanima dejanska razlika med Wave in Wave pro (razen v sami miški)... predvsem me zanima če je pri navadnem Waveu tipkovnica še vedno na 2.4Ghz povezavi ali je zaradi miške (ki deluje na 27Mhz z razliko od Projeve 2.4Ghz miške) hitrost zmanjšana na 27Mhz.

Tisti ki imate ta komplet lahko to takoj ugotovite po tem, da tipkovnica še vedno lovi na veliki razdalji (brez da se tipkovnica in USB connector vidita), medtem ko miška že po metru ali dveh več ne deluje.


Nujno bi prosil za pojasnilo, ker miško že imam na 2.4Ghz povezavi, tipkovnice pa ne. (vseeno pa rabim še eno miško, zato tudi kupujem komplet!!!)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FBR ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Klasična kvalitetna miš in tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
51249 (1062) ABX
»

Katera tipkovnica z miško

Oddelek: Kaj kupiti
91526 (1237) bluefish
»

Katero tipkovnico kupiti (Logitech MX3200 VS Desktop Wave VS Desktop Comfort)

Oddelek: Kaj kupiti
152759 (2413) ST-777
»

Logitech Wave

Oddelek: Pomoč in nasveti
61243 (1166) THE1B1
»

Katero tipkovnico in miško kupiti!

Oddelek: Kaj kupiti
194284 (3231) charlotte

Več podobnih tem