» »

Klasična kvalitetna miš in tipkovnica

Klasična kvalitetna miš in tipkovnica

Glodko ::

Lastil sem si že Logitech Cordless Desktop Wave in si trenutno lastim MX3200 komplet prav tako brezžičen in mi gre to strašno na živce. Ko zmanjkuje baterij ne dela dobro, ko je sprejemnik preblizu računalnika ne deluje dobro ali sploh ne. Za trenuten MX3200 mi program Tune-Up Utilities trdi da mi tipkovnica ne deluje pravilno. Kar sem tudi sam opazil, namestil sem SW, posodobitev za receiver in ga dal na primerno razdaljo pa še vedno mi kar naprej med tipkanjem tipkovnica dela napake (sem preveril in nisem kriv jaz, ampak tipkovnica).

Vse skup bom dal stran in si kupil klasično miš in tipkovnico. Za posamezen del sem pripravljen dat nekje 20€, se pravi skupaj 40€. Hočem da je oboje žično in čimbolj kvalitetno. Dodatnih funkcijskih tipk ne želim, tudi miška naj ima 2 gumba in kolešček, če se da laserska.

Trenutno imam ogledano DELL-ovo klasično tipkovnico:

http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...

Pri miški sem še v dilemi, kaj bi vzel?? Bi bila tipkovnica OK?

Leks ::

Ze cca 5 let mi HPjeva tipkovnica dobro služi, bila je pa priložena raćunalniku HP dx6100 (ali nekaj podobnega )

SLIKA

Miško imam pa od sega začetka Genius netscrol optical (kupljeno v PCX MB - dooolgo nazaj), deluje na mizi brez podlage.

Alexius Heristalski ::

Se tipkovnice Keytronic še dobi kje?
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

B & O ::

Tudi jst sem pred nakupom nove miške in tipkovnice. Zanima me kaj menite o tej miški, zgleda kar OK, je kvalitetna?

http://www.enaa.com/oddelki/racunalnist...

Rabi se za pisarno, internet, multimedijo, programiranje, brez iger. Gledam predvsem kvaliteto.

Han ::

Meni so takšne podgane (RX1500) zoprne za džat - oblika ni preveč ergonomska. RX1000 mi bolj odgovarja, povsem zadovoljen sem tudi z RX250.

ABX ::

Kupi Logitech brez razmišljat.

Če wireless ti ni všeč (nobenemu ni, razem tistim ki si ga ne lastijo), si pač kupi wired tipkovnico in miško.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

logitech ultrax nadomestek? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
13824998 (11555) scipascapa
»

Tipkovnica in miska za prenosnik

Oddelek: Kaj kupiti
91354 (1172) Nesta
»

standardna qwerty tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
61183 (1138) Ashrack
»

Najcenejša brezžična tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
83209 (2848) status
»

Nov PC za osnovnošolca:) (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
564435 (3515) mesoreznica

Več podobnih tem