» »

Franšiza Call of Duty 'vredna' že 3 milijarde dolarjev

1
2
»

Tear_DR0P ::

A k bo merkator dost zasluzil bodo moral po njihovi nabavni ceni prodajat stvari?

ti si pa hecen, merkator je proti mcdonaldsu revež in ker mcdonalds dovolj zasluži, kar geš tja in vzameš hrano :)
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Zmajc ::

Jaz na vso zadevo gledam čisto z meni logičnega zornega kota:

1. Svet ni fer, 10% prebivalstva ima 90% bogastva. Big Content spada med njih.
2. Jaz imam malo denarja (beri premalo)
3. Ker svet ni fer in bogatuni sami niso fer ne morejo pričakovat da bo revna raja fer in bo pridno kupovala njihove izdelke če jih lahko dobijo zastonj, Tako mi je povsem logično da bom njihove izdelke piratiziral in obdržal denar za sebe saj ga imam manj in sem ga zato bolj potreben za osnovne življenjske potrebščine kot pa Big Content bogatuni za svoj luksuz.
4. Ko/če se bo razmerje kapitala na svetu razporedilo bolj fer bom razmislil o vsej stvari še enkrat.
5. konec debate

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

ALT ::

mrstein, grafika je taka zarad danasnjih rezolucij. vcasih sem to igral na 640x480 menda :)

da pa nardijo lepo grafiko bi kr neki dela blo potrebno, tko so pa samo omogocili delovanje v novih osih in to je to. se multiplayer so izklopli, ker bi blo prevec dela, da ga spravijo v delovanje.

edit: v windowed mode ne izgleda tko slabo zadeva :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ALT ()

ahac ::

Zmajc: Torej podpiraš majhne, revne avtorje?
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zmajc ::

Zmajc: Torej podpiraš majhne, revne avtorje?


Da

MrStein ::

ALT:
mrstein, grafika je taka zarad danasnjih rezolucij. vcasih sem to igral na 640x480 menda :)

Ja, pa je bilo lepše, kot danes. Vem, ker sem to počel. Tudi na 320x200.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

BigWhale ::

3. Ker svet ni fer in bogatuni sami niso fer ne morejo pričakovat da bo revna raja fer in bo pridno kupovala njihove izdelke če jih lahko dobijo zastonj, Tako mi je povsem logično da bom njihove izdelke piratiziral in obdržal denar za sebe saj ga imam manj in sem ga zato bolj potreben za osnovne življenjske potrebščine kot pa Big Content bogatuni za svoj luksuz.


No, predlagaj kaksno ceno naj bi imela ena taka igra kot je COD: MW2.

Zmajc ::

3. Ker svet ni fer in bogatuni sami niso fer ne morejo pričakovat da bo revna raja fer in bo pridno kupovala njihove izdelke če jih lahko dobijo zastonj, Tako mi je povsem logično da bom njihove izdelke piratiziral in obdržal denar za sebe saj ga imam manj in sem ga zato bolj potreben za osnovne življenjske potrebščine kot pa Big Content bogatuni za svoj luksuz.


No, predlagaj kaksno ceno naj bi imela ena taka igra kot je COD: MW2.


15€

BigWhale ::

Koliko iger pa si ze kupil?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Call of Duty (2019)

Oddelek: Igre
101774 (1013) ahac
»

Call of Duty: Ghosts (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Igre
419100047 (74876) Klemzz
»

Call of Duty zmagovalec torrentov 2010

Oddelek: Novice / Igre
238052 (5525) PARTyZAN
»

Call of Duty: Black Ops prek milijarde dolarjev

Oddelek: Novice / Igre
236454 (5157) Seto
»

Modern Warfare 2 prek milijarde

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
284354 (2981) PrimozR

Več podobnih tem