» »

Paranormal activity

Paranormal activity

antireal ::

Torej. Če NE želite naslednjih nekaj noči mirno spati, vam priporočam ogled filma. Za tiste ki pa uživate v spancu, pa: NIKAR! :)

Looney ::

A je tok kul? Ze dolgo nisem gledala nobene take grozljivke, da ne bi mogla potem spat. :)
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

antireal ::

Sej v osnovi ni tok "shocking", ampak ti pusti spomin ko se vležeš v posteljo:)

kopriwa ::

Dobr film za tiste, ki jim je všeč taka tematika. Ponavad take filme gledam brez problema, ta je bil pa menda prvi, pr katermu sm mogu odmaknt pogled z ekrana v nekem trenutku (to je posledica vživetosti v film). Malenkost me je razočaral le zaključek. Baje pa je film imel dva različna konca, enega so predvajal v kinih takoj po izidu, po tem je bil predvajan ta drugi konec. Za tiste ki uživajo v filmih s podobno tematiko.

Tac20 ::

Alternativni konec imate tudi ja youtube, če bo kdo želel drugo verzijo.

black ice ::

Meni ni bil ne vem kaj. Kaj vas je tako očaralo pri tem filmu?

antireal ::

Če kej spremljaš tv (discovery id, zone reality) vidiš da se take stvari dejansko dogajajo. Ne vem če točno v taki obliki, ampak verjetno se. V tem filmu pa prikažejo te dogodke na zelo realen način. Zato me je tako očaral:]

Saladin ::

Komur je bil všeč Blair Witch Project mu bo všeč tudi PA.

Zanimiv pa je zaradi dobrega igranja in iluzije vsakdanjosti. Je pa vsekakor počasen, psihološki horror in zato ni za vsakega.
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Saladin ()

kombinezon ::

Sam film ne vsebuje pocen for, da te ustraši z zvokom ali/in sliko, ampak deljuje bolj psihološko tako da začnete o tem mal razmišljat, ker je posneto v "realnem" načinu. Svojevrsten film, priporočam ogled.

Matev ::

najbolj pri tem filčmu je da nikoli nič ne skoči iz omare ali izza vrat
kot je v navadi v poceni grazljivkah

NazgulRR ::

1. Ne gledat tega filma v kinu, ker ostali folk pokvari vzdušje.
2. Originalna verzija je dooosti boljša. (ni samo konec drugačen, tudi par scen vmes)

Film je treba gledat sredi noči, sam doma ;).

Gregor P ::

Komur je bil všeč Blair Witch Project mu bo všeč tudi PA.

Če je temu tako, potem vsaj meni ta film ne bo všeč.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

PromeuZ ::

Navadno so mi taki filmi dokaj všeč, vendar je PA bil meni osebno en velik dolgčas, ponavljanje enih in istih scen, brezvezni fillerji dnevnega dogajanja ter na splošno pomanjkanje dogajanja, pogrešal sem tudi kako obširnejšo okvirno zgodbo. Če je bil namen filma prestrašiti gledalce, mene ni (je pa zanimivo brati komentarje na kakem 24ur.com, kjer pišejo nekateri, da so bili zelo prestrašeni, ker so mislili, da je posnet po resničnih dogodkih etc.), če bi mi moral dati misliti o paranormalnem - mi prav tako ni.
<!-- https://pisalnik.wordpress.com -->

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: PromeuZ ()

Looney ::

Lahko kdo pejstne link na alternativni konec? Jaz najdem samo parodije.
"#define QUESTION ((bb) || !(bb)) - Shakespeare."

listje123 ::

Da malo obnovim temo, ali so posneli še kako podobno grozljivko, hvala!

delfinus ::

tako verjetno ves, da so bili posneti 4 deli Paranormal Activity. Eni bolj uspesni eni manj. Vse to skupaj izvira iz Blair Witch Projecta. Je pa se en bol independ produkcije, ki pa je tudi vreden ogleda, sploh glede na budzet, ki so ga dali v film in sicer naslov je: Grave Encounters (2011).

Looooooka ::

GraveEncounters 1, Grave Encounters 2, Haunted Changi,Atrocious, pogojno mogoce spanski film Rec...pa se to SAMO ENKA...dvojka je DREK(je ze bolj "zombie apocalypse" crap).
So pa vsi ze prezveceni ravno zaradi Blair Witcha. Atrocious mi gre od nastetih se najmanj na zivce.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Looooooka ()

miraldi ::

A je kdo gledal tanov Paranormalno 4? Kakšen je?
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

VoidRay ::

Looooooka je izjavil:

GraveEncounters 1, Grave Encounters 2, Haunted Changi,Atrocious, pogojno mogoce spanski film Rec...pa se to SAMO ENKA...dvojka je DREK(je ze bolj "zombie apocalypse" crap).
So pa vsi ze prezveceni ravno zaradi Blair Witcha. Atrocious mi gre od nastetih se najmanj na zivce.

Kako to misliš?

IL DIAVOLO ::

Gledam samo 1. del,nikoli več ne gledam.

Pa ne ker bi bil slab film, ampak ker je tak grozljiv, posebej, ker je posneto na tak način.

VoidRay ::

Prvi del pa res ni grozljiv!

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: bluefish ()

miraldi ::

Saj tko hudo pa res ni. Jaz ga grem z mojo drago danes gledat :)
Upam da se bo že razkril od kje se je to zlo nabralo nad celo rodbino..
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

IL DIAVOLO ::

Ja, če si ljubitelj teh filmov, ti ta bolanost pride v navado in te nič več ne preseneti...

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Filmi, filmi, filmi

Oddelek: Sedem umetnosti
207661 (719) kuglvinkl
»

Katero grozljivko mi priporočate? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
12924607 (12969) barocco
»

Saw 2

Oddelek: Sedem umetnosti
241997 (1467) 230-DC
»

Passion of the Christ in politika (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
805944 (4468) 2nemesis
»

Best scary movie ever

Oddelek: Loža
372394 (2124) AlchemY

Več podobnih tem