» »

Nokia E52

Nokia E52

««
8 / 8
»
»»

kuglvinkl ::

Ti ne mormo pomagat. Samo servis.

koyotee ::

dobil telefon nazaj s servisa. Vse novo, razen tipkovnica in alu pokrovček sta od prejšnjega 8-)
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

VidKo ::

Evo, jaz svojo E52 v dveh mesecih že 4. poslal na servis zaradi iste napake. Zahteval nov aparat, in me zanima kaj bojo rekli na Telerayu.
http://www.commit.si
spletna računalniška trgovina za overclockerje, gamerje in modderje

JamesQ ::

Lep pozdrav.

Srečno. Sam bi kontaktiral Nokia support neposredno in okrcal servis pri nas.
LDŽ

Mare3 ::

Zanima me če se da to nokijo doma odklenit al jo moram nest v simobil?

matkeg ::

VidKo je izjavil:

Evo, jaz svojo E52 v dveh mesecih že 4. poslal na servis zaradi iste napake. Zahteval nov aparat, in me zanima kaj bojo rekli na Telerayu.

Kakšna napaka se ti ponavlja če sploh si še lastnik e52, ker sam imam probleme z ZVOČNIKOM in SLUŠALKO, vse hršči vsakič isti problem!
Sedaj ga bom moral spet očitno dati na servis, imam ga slabo leto in nato februarja na servisu in je minilo 5mescov spet na servisu in očitno sedaj 3 mesece za tem spet potreben prenove!Vsakič so menjal iste dele, prvič so napisal ELEKTRIČNA NAPAKA, drugič MEHANSKA NAPAKA(sledi kovinskih delcev na zvočniku) in zraven da mi naslednjič zračunajo v primeru iste stvari!
Kaj naj človek naredi v tem primeru dajte mi en dober predlog, oz kaj ga nej dam v VAKUUM al kam, sej me tko ne skrbi je služben telefon ampak vseeno, zmeraj BACKUPE delat pa na novo nalagat pa nadometen telefon mam že poln k..... tega!
Ima kdo iste probleme, ker drugač se mi telefon zelo dopade!
Matjaž

VidKo ::

Meni so končno zamenjali aparat (baterija in pokrovček od baterije sta ostala od prejšnjega) in zaenkrat dela v redu (s tovarniškimi nastavitvami). Sem pa prejšnji aparat 5x pošiljal na servis. Tudi na Simobilu se niso lih preveč potrudili, da bi zrihtali nov aparat (pa imam poslovni paket in celo osebnega svetovalca).

Vsaj garancijo imam spet polnih 24 mesecev. Je pa to verjetno zadnja Nokia, ki sem jo kupil (Čeprav po specifikacijah je E6 dokaj dostojna zamenjava).
http://www.commit.si
spletna računalniška trgovina za overclockerje, gamerje in modderje

mrTwelveTrees ::

VidKo je izjavil:

Meni so končno zamenjali aparat (baterija in pokrovček od baterije sta ostala od prejšnjega) in zaenkrat dela v redu (s tovarniškimi nastavitvami). Sem pa prejšnji aparat 5x pošiljal na servis. Tudi na Simobilu se niso lih preveč potrudili, da bi zrihtali nov aparat (pa imam poslovni paket in celo osebnega svetovalca).

Vsaj garancijo imam spet polnih 24 mesecev. Je pa to verjetno zadnja Nokia, ki sem jo kupil (Čeprav po specifikacijah je E6 dokaj dostojna zamenjava).


enako sem imel sam E52 na servisu

če misliš da bo pri kakšni drugi firmi aparata servis boljši, se motiš, povsod je enako.

ann ::

Imam noki E52.
Prostega pomnilnika na tel imam 12MB, na kartici 600MB.
Problem imam s tem ker ne morem nadgraditi operacijskega sistema, ker mi vedno javi, da imam prezapolnjen pomnilnik telefona.
Iz telefona sem poskušal že marsikaj izbrizati pa ne gre. Slike, videje in mp3 imam shranjeno na kartici.
Na tel pa imam ovi. navigacijo in pa vse ostalo osnovno kar je bilo gor. (open office)

Problem imam tudi z pdf datotekami, ker mi ne prikazuje slik, ampak samo besedilo.
Kaj bi lahko bilo narobe?

Pač celotne programske opreme z morebitnimi posodobitvami se ne da posodabljati, ker imam polniknik prepoln. Se da mogoče kako to rešiti?

hvala

VidKo ::

Z Ovi Suite naredi backup vse vsebine. Sformatiraj kartico in na telefonu ponastavi tovarniške nastavitve - hard reset: vtipkaš kodo *#7370#
http://www.commit.si
spletna računalniška trgovina za overclockerje, gamerje in modderje

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: VidKo ()

ann ::

Vidko ali lahko prosim poveš kako se naredi backup vsebina in formatira kartico ... itd.
hvala8-O

VidKo ::

Tukaj imaš navodila.
http://www.commit.si
spletna računalniška trgovina za overclockerje, gamerje in modderje

cinketa ::

Nastavil sem brezžični internet(wlan) na telefon, vendar se mi skos vklaplja povezava od operaterja, kje to reč izklopim?
Vse sem preštudiral, pa ne najdem rešitve, hkrati me pa to zelo moti, saj bo tudi račun občutno višji. Prosim za pomoč :)

gunter ::

cinketa je izjavil:

Nastavil sem brezžični internet(wlan) na telefon, vendar se mi skos vklaplja povezava od operaterja, kje to reč izklopim?
Vse sem preštudiral, pa ne najdem rešitve, hkrati me pa to zelo moti, saj bo tudi račun občutno višji. Prosim za pomoč :)

Nastavitve-Povezava-Cilji-Internet->Točka dostopa-> wifi, mobitel......nastavi Uporaba dostopne točke na Po potrditvi

ann je izjavil:

Imam noki E52.
Prostega pomnilnika na tel imam 12MB, na kartici 600MB.
Problem imam s tem ker ne morem nadgraditi operacijskega sistema, ker mi vedno javi, da imam prezapolnjen pomnilnik telefona.
Iz telefona sem poskušal že marsikaj izbrizati pa ne gre. Slike, videje in mp3 imam shranjeno na kartici.
Na tel pa imam ovi. navigacijo in pa vse ostalo osnovno kar je bilo gor. (open office)

Problem imam tudi z pdf datotekami, ker mi ne prikazuje slik, ampak samo besedilo.
Kaj bi lahko bilo narobe?

Pač celotne programske opreme z morebitnimi posodobitvami se ne da posodabljati, ker imam polniknik prepoln. Se da mogoče kako to rešiti?

hvala


Lahko si sam naložiš firmware (orodja navifirm- za nov firmware , Phoenix za naložit firmware)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gunter ()

westal ::

Pozdravljeni, imam Nokio E 52 14 dni in ne morem napolniti baterije, tudi povazava z računalnikom ne deluje. V tem času sem dvakrat polnil baterijo in enkrat prenesel fotke na računalnik zdaj pa več ne gre. Priključitve na polnilec telefon ne zazna prav tako računalnik ne zazna telefona. Sumim, da je nekaj narobe z USB priključkom na telefonu. Kaj mi je storiti in če je imel že kdo takšne težave s takšnim telefonom? Samo ne mi rečt, da naj ga zavržem dobil sem ga kot darilo in bi ga rad tudi uporabljal, ker mi je všeč slike so brez popačenja in tudi kvalitetne.
Lep sončen dan želim vsem skupaj.;)

carpinho ::

pozdrav sem postal lastnik novega telefona nokia e52.Me zanima kaj je najboljše naredit ko ga prvič vklopim?Izklopim wlan in podobne stvari ali pustim aktivirano,kako najbolje varčujem z baterijo,itd...

VidKo ::

Je kako možno pripravit simobilovo Nokio E52 Live! da pošilja MMSe preko mobitelovega centra? Izbiram lahko samo simobilove centre. Je edina rešitev flash nokiinega novega firmwarea ali obstaja kaka lažja rešitev?
http://www.commit.si
spletna računalniška trgovina za overclockerje, gamerje in modderje

kuglvinkl ::

Sem mogoče spregledal, Kako bi naredil (app?) da se E52 spremeni v WiFi acc point?

JamesQ ::

Ojla.
Misliš JoikuSpot?

LDŽ

kuglvinkl ::

Ja, dela. Hvala :)

23tomaz ::

Zdravo!

A mogoče kdo ve za kako super aplikacijo, ali karkoli ki bi ti pržgalo flashlight, na prejšnji nokiji sem mel flashlight, na tej ga pa ni možnosti da bi kje prižgal in me mal moti.

Če kdo kaj več ve naj prosim pove, ker jaz nisem našel nobene pametne aplikacije, vsaj za e52 ne.

Najlepša hvala!

Tomaž

mailer ::

Mal je nadležno ampak jaz uporabim nočno snemanje z lučko na kameri. Za par minut je ok, za kaj več ne.

23tomaz ::

Ja to vem ja, sam ni to ravno najboljša opcija :)

koyotee ::

jaz sem jo zasledil nekje, ampak je bila samo placljiva varjanta, ki pa je nisem nikoli preizkusil
http://discussions.nokia.com/t5/Phone-A...
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

mailer ::

Potrebujem torbico ali silikonski/plastični etui za telefon? Je že kdo preizkusil tegale?
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz
««
8 / 8
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nokia C7 (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7114505 (8310) Mikec17
»

Gps na mobitelih

Oddelek: Mobilne tehnologije
235213 (4564) St235
»

Nakup telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
152004 (1386) pleomax
»

Nakup telefona z daljšo avtonomijo baterije (3+dni)

Oddelek: Mobilne tehnologije
394777 (3789) innerspace
»

Nokia OVI maps in težave pri uporabi

Oddelek: Mobilne tehnologije
244614 (4206) PaJo

Več podobnih tem