» »

Nakup telefona

Nakup telefona

skuma91 ::

Počasi bom mogel menjati telefon, pa nevem katerega naj vzamem pri mobitelu. Imam ItakĐabest paket pa tam nekje do 150€ bi dav največ zanj.

martincek1 ::

Poglej katere telefone ti ponujajo za 150EUR, zazporedi jih po svojih željah: touchscreen, qwerty, itd... Koš boš dobil selekcijo parih telefonov po tvojem okusu pa povej, ti bomo z veseljem pomagali in svetovati katerega vzeti. Sedaj ti namreč ne morem kaj dosti pomagati, boš moral malo še sam pogledati pa povedati stvari ki jih želiš ;)

jnce ::

Ker si res povedal bolj malo podatkov sem ti izbral nekaj mobitelov:
-Sony Ericsson Yari 119EUR
-nekaj na dotik s polno QWERTY tipkovnico Samsung Corby PRO
-za 10EUR več od tvojega budgeta, super telefon z Android OS Samsung Galaxy Spica
-za 30EUR več od tvojega budgeta odlična E52 s symbian OS pri tem telefonu mi je najbolj všeč kvaliteta izdelave in to da baterija zdrži en teden Nokia E52

martincek1 ::

Yari nima WLAN-a

jnce ::

to sem dal samo primere... ker pač ni povedal kaj bi rad imel na telefonu.

#AzZey ::

Kupi Nokio e52. Se splača.

WyattEarp ::

ma, ta spica od Samsunga me mot, k ma beden foto, pa nič bliskavice...
AMD Phenom II 1090T,ASUS M4A89GTD PRO/USB3,12 Gb RAM(2x4Gb,2x2Gb)-1.600Mhz,
GMC H70, Gigabyte R9 270X, Samsung 850 EVO 250GB,WD 2Tb(G),Scythe 700W, LG 23''.

xteakwondox ::

dobiš tudi HTC touch 2 za 169€ kar se ti po moje najbolj splača=)Vendar NIKOLI ne vzami nokie 5800=)

Mare3 ::

xteakwondox je izjavil:

dobiš tudi HTC touch 2 za 169€ kar se ti po moje najbolj splača=)Vendar NIKOLI ne vzami nokie 5800=)


Zakaj pa ne nokie 5800 ?

xteakwondox ::

ker večjih problemo kot jih imam z tem telefonom še nisem nikoli imel po 1mesecu uproabe crknil ekran net se samodejno izklaplja, tach je slabo odziven, ne zana sim ali pomilniške, do popravka ne morem po 4mesecih=) in še kar dosti stvari zaradi česaš mu ga odsvetujem je pa to moje osebno mnenje tako da me ne narobe razumet, sem pa zelo razočaran nad tem telefonom=)

jnce ::

Večina vas ima probleme z nokio 5800. Sam pa sem očitno imel srečo pri nakupu saj telefon deluje odlično. Je pa res, da ima slabše ohišje v primerjavi z drugimi telefoni. Tako da mi ni žal da sem nabavil 5800 in konec koncev imaš za njo popolnoma brezplačno, ter odlično navigacijo Ovi maps (meni boljša kot Garmin). Tako da al vzameš Spico, Touch 2 ali pa 5800 so vsi dobri telefoni. Razlika je pa kateri OS si želiš.

denabiker ::

od vseh znancev kateri imajo nokio 5800 še nisem slišal, da bi jo moral kdo reklamirat. Očitno si bolj kot ne izjema

xteakwondox ::

poznam ene 10 ljudi kateri so imeli ali imajo ta telefon in samo 2 dela bre problemov in sta zadovoljna ostali pa ne tako da mislim da nisem edini=)

js osebno ::

Nokia 5800 je za normalnega uporabnika odličen telefon. Za Hard-userje (kot recimo jaz in domnevam Sharkstyle) je pa to bolj "kripl". Dejansko se pri mojem telefonu spredaj zaslon nekaj maje, če to hočem pokazati, se LCD zaslon ugasne. Na teleray ga pa težko nesem, ker kar nekako teežko preživim brez mobitela. Ima pa mobi sam po sebi še precej drugih napak (hardwerskih in softwerskih...)

Zgodovina sprememb…

Mare3 ::

Ne vem za vas ki imate težave ampak poznam dosti folka in nihče ni razočaran nad njem ali ga gdaj nesel ne popravilo.

pleomax ::

Samsung galaxy 5 je meni osebno dober,če odmislimo slab ekran in fotoaparat.Še boljši je galaxy 3. Bi ti pa priporočal wave-a 723,če bi IMEL os android. O nokiji je brezveze razglabljat,nokia 5800 pa ima rezistivni zaslon,če se ne motim,kar večini ne odgovarja. :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen mobitel imate? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6714378 (11941) Thunder wave
»

Samsung SGH-i900 Omina ali Nokia N85 ?

Oddelek: Kaj kupiti
292964 (1393) zigaorama
»

kateri telefon imate? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19232695 (22368) LuGi
»

kateri telefon?

Oddelek: Mobilne tehnologije
144025 (3623) destroyer2k
»

Kateri telefon nabavit (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
929395 (5996) globoko grlo

Več podobnih tem