» »

v3 & linux

v3 & linux

x.sci ::

zanima me ce je komu uspel instalirat voodoo3 2000 v linuxu z glide podporo
(al pa ce vsaj kdo ve kako):|
  • spremenil: x.sci ()

Elemen_T ::

Rabil bi linux driverje...katerih pa nevem kje dobiti :))

x.sci ::

ja zdej je kr mal lame k so 3dfx.com skinili
uni prasci od nvidie (sram jih bilo) sam sm najdu pol ene driverje na linuxvoodoo.com
sam ne vem kako instalirat glide podporo
;((

simon ::

Vcasih so se baje te zadeve nasle na linux.3dfx.com, videti pa je, da je tudi to slo v k... poglej v howto-je, tam je (malce star) 3dfx howto mogoce si bos kaj pomagal. imas jih v /usr/doc, ali pa isci 3dfx na www.linuxdoc.org.

wind ::

Meni je uspelo na RH7.0 usposobiti mojega v3, vendar sem imel v Quake3 le 38fps. Drugace imam v windowsih 80fps v q3.



JeDo ::

Men je vse skupej že delal, na slacku, sam ne vem in nimam pojma kako, vem da sem instaliral v3 linux driverje, pa mesaopen gl to sem 100% khmm, imel sem pa to še predpotopno q3 verzijo mislm da še clo Test sam je delal kr OK recmo tok dobr kt v win2k ... (takrat je blo še vse nekam temno ker je bil glide driver v k.,..), samo baje vsem to kr ok vse skp dela (če prav pohendlaš)

uglavnem sem jest tud na poti da tole zej zrealiziram, pa če mi uspe vam povem kako mi je...

lp JeDo
----------------------------------------------------------------------------
<br>

x.sci ::

JeDo, wind: a ti je delu glide??? mislm, ce ti je ratal spelat vse une teste ala
- /usr/local/glide/bin/test3dfx
- /usr/local/glide/bin/testglide
pa to?

JeDo ::

Khmm da ti po pravic povem nimam pojma al mi je skoz meso delal q3 al prek glida¨! ej kle mate driverje za v3 za linux http://www.linuxvoodoo.org/drivers/card... pa hitro na DLjanje pa drkanje ;)

lp JeDo
----------------------------------------------------------------------------
<br>

simon ::

Poglej se na dri.sourceforge.net, kjer imas precej dobre dokumentacije kako usposobiti Voodoja. Na Vnesite tukajhttp://dri.sourceforge.net/resources/re...imas konfiguracijske fajle, gonilnike in testne programe.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gonilniki za V3

Oddelek: Pomoč in nasveti
71131 (1047) baghera
»

Vodoo 1 OpenGL?

Oddelek: Strojna oprema
5932 (850) NoUse4AName
»

Nujno rabim drivere !!!!!

Oddelek: Programska oprema
51111 (1012) Eagle
»

v3 & w2k & HSR

Oddelek: Zvok in slika
5976 (907) ABX
»

EPOX BX-6 - VOODOO 4500 - come back

Oddelek: Strojna oprema
91445 (1291) Dalmatinc

Več podobnih tem