» »

gonilniki za V3

gonilniki za V3

Enzo77 ::

Ali delujejo gonilniki Voodoo3 za vin 9x, tudi za 2000? Zanima me zato, ker sm zajle ze okol 30 cd pregledal in vsepovsod pise samo 9x. Hvala.
With a license to gib :)

baghera ::

ne. Za 2000 pejt na www.3dfx.com
Mene bolj zanima če je že kdo rešu problem OpenGL pri winXP RC1. So eni drajverji, samo pol pa D3D ne dela :)

borchi ::

kiri driverji delujejo v OpenGL in Glide v RC1? Bo treba skombinirat D3D iz beta2 in Glide/OGL iz teh driverjev. Link?
l'jga

baghera ::

Evo ti Link. Zdej morm skos menjat driverje. Tak da za D3D dam tiste Crunchie-Omega, za OpenGL pa tel :) sux ja. Riva pa so pr**ci. Zanalašč bom radeona kupu :)

baghera ::

Aja bajdevej. Za q3, če ti ne bo delal, dej samo wicked3D gonilnike v to igro pa bo delal ok.

Mravlek ::

pokukaj se malo na tem linku http://www.omegacorner.com/
V čem je bistvo življenja? Ups...bistvo računalnika! To je zdaj vprašanje?

Dami ::

baghera: kire verzijo wickedgl driverjev maš ti? Jst sn najdu sam beto 2.99. Sn že ene par warez sajtov pregledal pa nism nič našu. Drgač je pa že v 3.02 udzun.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

baghera ::

WIckedGL pejt iskat na www.wicked3d.com. Samo morš v winXP RC1 (and later) dat prej še tiste gonilnike, katere link sem dal v enem zgornjih postov. Men je delal. Bom pa še mal prebrsku za ostalo. Omegacorner je naredu kao za winXP samo ni testiru. Sem pa zato jest pa ne dela :(


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Voodoo3 v WinXP?

Oddelek: Zvok in slika
91211 (994) Alec999
»

Vodoo 1 OpenGL?

Oddelek: Strojna oprema
5931 (849) NoUse4AName
»

WickedGL

Oddelek: Zvok in slika
191181 (911) Evil|One
»

Voodoo2 driverji za win 2000

Oddelek: Zvok in slika
61715 (1641) NoUse4AName
»

voodoo 3 3500 & gledanje tvja na compu ?!

Oddelek: Zvok in slika
111675 (1534) undefined

Več podobnih tem