» »

Downloudanje več datotek naenkrat

Downloudanje več datotek naenkrat

calidus ::

Rad bi iz ene strani pobral dol vse slike (jih je okol 200 thumbnailov in vsak ima link do slike!) A obstaja kakšen programček, s katerim bi lahko downloudal vse naenkrat, da ne bi bilo preveč dela? ker drugače bom moral čez 600X kliknat an miško, to se mi pa res ne da!

JLP ::

Live long and prosper!

andrej ::

v IE idi na File, Save As. izbiras lahko med web page complete, ali pa archive...

Elemen_T ::

Imaš tudi gozillo..

lp

x.sci ::

a so to fajli tipa 00001 - 12343.jpg al kej podobnga?

bbobst ::

Flashget - download all by Flashget
pol pa samo odkljukaš kr močeš

Dax ::

Getright ma eno možnost, da lohk pregleda html fajl in pobere vse linke ven. Mislim, da je v minibrowserju nek.

Pa kwa boš s tolk slikami? :)))

msmiha ::

To se, da z IE 5.5 naredit (mislim, da tudi s starimi verzijami. Enostavno Daš stran med Priljubljene in obkljukaš na voljo brez povezave! Pol te bo vrašalao kako globoko naj bodo linki vidni brez povezave in izbereš vse!:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

mojsterpeter ::

Ne, ne, ne. Poišči kakšen program tipa "offline browser" na strani kot je www.download.com pa malo primerjaj funkcije ki jih imajo, jaz sem par dni nazaj vidu ravno to kar ti iščeš, namreč offline browser s katerim lahko downloadaš vse slike na strani itd.. samo sem pozabu kako se imenuje
ill communication


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A obstaja kakšen program za lažje downlodanje iz internetnih strani?

Oddelek: Omrežja in internet
81443 (1225) hysteria
»

Kako shranit ~500 slik s serverja?

Oddelek: Pomoč in nasveti
151577 (1207) OmegaBlue
»

Download vecjega stevila fajlov z isto koncnico

Oddelek: Pomoč in nasveti
15842 (674) Fury
»

Pospešitev internetne povezave za 300% ???

Oddelek: Programska oprema
132460 (1951) Ikarus
»

Downloading

Oddelek: Omrežja in internet
362645 (2179) Quickbeam

Več podobnih tem