» »

Kako shranit ~500 slik s serverja?

Kako shranit ~500 slik s serverja?

lambda ::

Zanima me kako lahko najlažje shraniš veliko število slik s serverja, ki se nahajajo v neki mapi, so pa oštevilčene v zaporedju? Sicer jih lahko shranjuješ tako, da na dotični strani klikaš na thumbnail-e, pa ti pokaže nov html s sliko, pol pa daš "save as". Amapk to je pri takem ogromnem številu slik nekam zamudna zadeva. Vsaka slika ima v povprečju od 150-200 KB.

Edini način, ki ga vem, je ta da s "for" zanko nanizaš linke, ki jih daš v novo html stran, pol si pa z Opero, ki ima neko funkcijo za shranjevanje linkov na strani, pomagaš. Je nekajkrat hitreje kot prvi način, ampak še zmeraj to ni ravno to ...

A ima kdo kak predlog?

roscha ::

Ne kompliciraj. google + wget

Ziga Dolhar ::

WebZip, WebExpress ...

Ampak da, najlažje bi bilo pa z wgetom, se strinjam :).
https://dolhar.si/

Nox ::

IE+Flashget(lahko da ma tud že podporo za mozillo/opero, zadnja verzija s katero sem imel opravka jo ni imela)

Tilen ::

Black widow, v program napises samo stran in direktorij v katerem so slike(www.blabla.com/slike) in potem se ti vse downlowda v izbrani direktorij(c:\slike).

Black Widow

lp,

Tilen
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

lambda ::

thx :))
Mau problemov je sicer z "error 403 - access forbidden", tko da je treba nekaj nastavitev obrnit, pa se da lepo strukturo map skenirat, pa shranit željene slike :)

Tilen ::

ja malo treba ponastavit :D je pa kr ql programcek, ga ze dolgo uporabljam :D
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

lambda ::

No dons sem šu zadevo sprobat, pa ne moreš skenirat dotične mape, ker je dostop preprečen (access forbidden - error 403) Ne gre pa za nobeno krajo, saj te slike posamezno lahko klikaš pa downloadaš

Kksen predlog?

K0K0 ::

Folk a je dovolen da si jest s tem programom potegnem dol slike z enga partija ker bi jih ena kolegica k doma nima interneta rada gledala.

Ps
Očitno se rada gleda ko je pijana >:D

Tero ::

Hm mislite da je kaj narobe če bi vse slike dol potegno is slike.slo-tech.com >:D
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

ginekolog ::

MYIE2 ima to vgrajeno. alt+l pa je
Divers do it deeper.

hruske ::

K0K0 ::

Aha pol ni nč narobe kaj pa če si potegnem dol celo stran? Nekak mi ni ratal nastavt da bi mi dal dol sam slike in zdej vlečem kar celo stran pa bom pol sam slike vn pobrav. Pa mk-klavz a mi lohka mal nahitr poveš kk se nastav da sam slike zdawnloada?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: K0K0 ()

hruske ::

kwa ti je to zdawnlawdhat?

Malo kulture, prosim. Ko drugič klikneš "next", imas tam "set options" in pod "mime types" nastaviš kar pač hočeš.

K0K0 ::

Ah ta naša prelepa slovenska jezik :8)
Hvala bom probov

OmegaBlue ::

Getright ima zelo lepo funkcijo za downloadanje oštevilčenih datotek.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Namestitev Apache SVN na strežnik Apache

Oddelek: Programska oprema
8839 (589) Ales
»

Tipkovnica za gaming (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
7114231 (12648) 3man
»

Spletna videoteka

Oddelek: Programiranje
243722 (2912) nuclear
»

Kakšen motor bi si kupili

Oddelek: Loža
273832 (3510) mat3jc3k

Več podobnih tem