» »

težave z zagonom po menjavi komponent

težave z zagonom po menjavi komponent

red_point ::

zdravo!
imam star računalnik (kupljen leta 2003) vendar sem zamenjal matično ploščo in procesro, ker je bilo staro fuč. sedaj pa nikakor ne morem priti v xp-je. sem sprobal vse načine in v nobenem ne gre. s pol sekunde se pred restartom vedno pokaže blue screen, katerega ne morem prebrat. je treba na novo inštalirat windows al se da kako drugač prit not? mogoče se da sm driverje kako posodobit? pri safe mode zagonu mi vedno nakonc napiše press esc to cancelloading SPTD.sys
hvala

solatko ::

Pojdi v safe mode in daj v enoto CD od matične plošče ter instaliraj gonilnike. Potem bi moralo iti.

red_point ::

ja problem je kr nimam cd.ja kr je rablena plata. sm mislu, da se bo sistem zagnau pol skopiram podatke ter format diska. aja mam pa winse na particiji c ostalo pa na d, tako, da jo lahko formatiram že prej. pa če na novo inštaliram winse bo šlo?
hvala
lp

solatko ::

Gonilnike poišči na netu in jih z USB ključkom instaliraj v safe mode, lahko pa daš new instal, ampak boš moral ravno tako gonilnike poiskat.

red_point ::

katere gonilnike moram posodobit. na netu jih je ceu kup, ampak kakšnih za čipset pa ni. kako pa naj jih inštaliram v safe mode, če se mi tudi v tem primeru windows ne zažene. razn če mam mogoče bios narobe naštiman. je kaj pomembno pri teh nastavitvah?

ABX ::

Naredi repair z windows XP CD.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se po zagonu ugasne (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
559916 (7005) BivšiUser2
»

HDD v drug PC

Oddelek: Pomoč in nasveti
12893 (683) kmetek
»

Win XP stop error

Oddelek: Operacijski sistemi
192101 (1499) mp3pesmi
»

disk v drug racunalnik,ohranitev stanja v novem

Oddelek: Pomoč in nasveti
6844 (764) Gwanaroth
»

Zelo resna zadeva [MS office 2003 professional edition]

Oddelek: Programska oprema
191982 (1648) barelyLegal

Več podobnih tem