» »

leadtek winfast tv 2000 xp in borg tv + kabelska

leadtek winfast tv 2000 xp in borg tv + kabelska

Klemenn ::

torej mam

leadtek winfast tv 2000 xš
borg tv
kabelska

pa me zanima (odgovarjajte predvsem tisti z podobno /enako konfiguracijo :

je kakšen drugi program za to gledat
katere nastavitve morajo biti izbrane (kateri tuner izbrat, kaki capture format (oba okenca), input line tuner in video(zvočna kartica),

borchi ::

zakaj borgtv in ne kar priložen software? IMHO, ma Leadtekov software enega najboljših mpeg1/mpeg2 kodiranj. hiter in dovolj kvaliteten. js lahko na mojem duronu600@1000 zajemam v PAL DVD formatu. edino kar mu manjka je teletext.

kaj še ti rabiš od tv software-a? dekodiranje kodiranih kabelskih programov je neuspešno tudi z vsemi drugimi programi (kolker sem js preizkušal).
l'jga

Predator ::

borchi na borg-tv lahko gledaš teletekst, pa isto ga lahko gledaš na dscalerju in isto na windvr, ne moreš ga gledat samo na original softwaru;
zakaj tudi jaz nimam original softwara: zato ker so ostali evolucijo generacijo naprej, original software je sistemsko prepožrešen, nastavljanje kanalov je omejeno, da ne omenjam iskanja kanalov, če kdaj hočeš dodat kakšen videorekorder ali pa kaj podobnega -> stvar je v mojem pogledu totalen polom tako kot ostali org software pri tunnerjih;

jebidah ti pa :
-press f4 -> izberi
card: Leadtek winfast2000
tuner: Philips pal / philips pal d/k ( delata oba )

capture format imam na pal: 640*480 , desno okence: pal bdghi

na desni strani pod mixer izberi zvočno, kot input line in pri tunner/video izberi line-in

click ok ;)

-press f7
pri 10 nastavi deinterlace ; pri configu imam tvhard, poskušaj pri tvoji sliki kje je najlepša slika; lahko se tudi igraš z motion blur in podobnim samo jaz kakšnega velikega napredka nisem naredil in sem opustil ostalo

-press f3

desno izberi video: PAL BDGHI , pri teletekstu izberi page "100" in "English"

sedaj pa poiščeš samo še kanale; search -> ignoriri scan chanells, tam pri scan band izberi whole band in scan, če bi bil rad 100% da najdeš vse kanale prej obkljukaj "detailed"

potem pa kar se snemanja tiče mi pa ni nekako nikoli uspelo usposobit snemanja pri btv ker imam prešibek procesor za divx in ti bo mogel nekdo drug pomagat;

upam da nisem kaj pozabil, če sem povej da popravim ali pa če imaš še kakšno vprašanje



Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

Klemenn ::

katero državo maš pa ti izbrano? tm k iščeš kanale mislim :\

Matek ::

Burkina Faso je najboljše, al pa za tebe Jebediah bo vredu Teletubbie Land
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Klemenn ::

mmmato pejt nazaj lulo igrat :\

Predator ::

germany


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DScaler

Oddelek: Programska oprema
131083 (974) rap3r
»

Dscaler

Oddelek: Strojna oprema
5911 (841) DMouse
»

Leadtek WinFast TVTuner??

Oddelek: Kaj kupiti
10889 (695) TheHijacker
»

Tv Tuner ATI TV WONDER VE

Oddelek: Zvok in slika
101428 (1190) Snupy_II
»

FlyVideo Software?

Oddelek: Zvok in slika
111241 (1032) Simko

Več podobnih tem