» »

php poll

php poll

bodom ::

zio.
mam eno php skripto za glasovanje. vse lepo in prav, edino pomankljivo se mi zdi to, da mi recimo pokaze samo glasove za posamezno pesem (v mojem primeru).
kako zgleda si lahko ogledate na tem linku.
a mi lohk kdo pove, kako naj nardim oz. dopolnim skripto, da bi mi na koncu tabele sestelo vse glasove?
hvala
LP

njok ::

A ne gre tako, da samo sešteješ vse spremenljivke posameznih glasov? Drugače pa pastaj source, da vidimo kje je težava.

Najprej pa odpravi napake pri odpiranju datoteke.

bodom ::

cak cak, ma kake napake pri odpiranju dokumenta?

njok ::

Warning: fopen("poll_data.txt", "w") - Permission denied in /home/kormar01/html/cob.marko-weather-photography.com/vote/php_poll.php on line 59

Warning: flock(): supplied argument is not a valid File-Handle resource in /home/kormar01/html/cob.marko-weather-photography.com/vote/php_poll.php on line 60

Warning: fputs(): supplied argument is not a valid File-Handle resource in /home/kormar01/html/cob.marko-weather-photography.com/vote/php_poll.php on line 61

Warning: flock(): supplied argument is not a valid File-Handle resource in /home/kormar01/html/cob.marko-weather-photography.com/vote/php_poll.php on line 62

Warning: fclose(): supplied argument is not a valid File-Handle resource in /home/kormar01/html/cob.marko-weather-photography.com/vote/php_poll.php on line 63
Your vote has been saved. Fuckin' thank you!

Tr0n ::

Ti si samo eno boljso poll skripto dljaj na hotscripts.com ali php.resourceindex.com etc... pa bo vse vrei :).

bodom ::

tron: ta skripta je ze dobra, vsaj zame:D

njok: a lohk probas zdej pogledt? ce pa ne bos mogu tku pomagat mi plis povej, pa bom dal skripto tle oz. tist del...
hvala
LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vote script(php)-problem?

Oddelek: Izdelava spletišč
5905 (861) AlexUS
»

napaka pri instalaciji foruma

Oddelek: Izdelava spletišč
81357 (1187) no_use4
»

zapis v datoteko

Oddelek: Izdelava spletišč
5941 (819) sopex
»

PHP help!

Oddelek: Programiranje
251672 (1510) rc-car
»

ERROR SLO-TECH

Oddelek: Slo-Tech
71248 (1106) abcde7

Več podobnih tem