» »

zapis v datoteko

zapis v datoteko

boss-tech ::


<form action="<? echo $PHP_SELF ?>" method="POST">
<textarea cols="80" rows="20" name="mnenje" wrap=virtual></textarea>
<input type="submit" value="Pošlji mnenje">
</form>

<?
if(isset($mnenje))
{
$fp=fopen("mnenja.txt","a"); //18 vrstica
fwrite($fp,nl2br($mnenje)."<p>\n");
fclose($fp);
}
?>

<? readFile("mnenja.txt") ?>


--pol pa mi izpiše tole:


Warning: fopen("mnenja.txt", "a") - Permission denied in e:\inetpub\ftpwebs\guests\com-page\php\poskus\mnenja.php on line 18

Warning: Supplied argument is not a valid File-Handle resource in e:\inetpub\ftpwebs\guests\com-page\php\poskus\mnenja.php on line 19

Warning: Supplied argument is not a valid File-Handle resource in e:\inetpub\ftpwebs\guests\com-page\php\poskus\mnenja.php on line 20
PHP Warning: fopen("mnenja.txt", "a") - Permission denied in e:\inetpub\ftpwebs\guests\com-page\php\poskus\mnenja.php on line 18 PHP Warning: Supplied argument is not a valid File-Handle resource in e:\inetpub\ftpwebs\guests\com-page\php\poskus\mnenja.php on line 19 PHP Warning: Supplied argument is not a valid File-Handle resource in e:\inetpub\ftpwebs\guests\com-page\php\poskus\mnenja.php on line 20


-ka točn bi to blo?
  • premaknil: darh ()

darh ::

Popravil sem ti < v &lt;...


Sej angleško znaš ane?

Če ne, "Permission denied" pomeni da nimaš pravic... če hočeš pisat pol najbrž nimaš pravic do pisanja v to datoteko.
Excuses are useless! Results are priceless!

boss-tech ::

čudn, ker mi je admin reku da mam pravice

sopex ::

mal postudiri v katero datoteko naj bi se vse to zapisovalo...pol pa spramen v ReWritable al neki tazga..pol bo pa sigurn delal

Ziga Dolhar ::

Najlažja rešitev: daš mapo v network share, pa verjetno jim še omogočiš spreminjanje :).. [Share this folder on the network]

:-).
https://dolhar.si/

sopex ::

ja morš nastavt datoteko mnenja.txt na 777 in to vse morš met na strežniku k podpira php


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vote script(php)-problem?

Oddelek: Izdelava spletišč
5905 (861) AlexUS
»

napaka pri instalaciji foruma

Oddelek: Izdelava spletišč
81357 (1187) no_use4
»

php poll

Oddelek: Izdelava spletišč
5920 (854) bodom
»

problemi

Oddelek: Slo-Tech
131144 (961) OZZY
»

ERROR SLO-TECH

Oddelek: Slo-Tech
71248 (1106) abcde7

Več podobnih tem