» »

Kaj se da izveti o podjetju na internetu-javni podatki

Kaj se da izveti o podjetju na internetu-javni podatki

;-) ::

Gre za GRAND CORPORATION ZALOŽNIK D.O.O.
Ko gledam po različnih poslovnih imenikih, se da videti:
-ownerja
-naslov sedeža (tu opazim da je na istem naslovu še eno podjetje(intex d.o.o, nevem pa če ima povezavo z spltno stranjo intex.si jo vidite vi?)
...pač osnovne podatke podjetij.

Se da videt ali dela podjetje z izgubo ali profitom? Se da kje dobiti vpogled o točnem št. zaposlenih itd.?

Skratka vse pride v poštev.

Moderatorji preden mi zaklenete temo prosim / ZS

satfinder ::

Korak do konca in Naprej :).

Zgodovina sprememb…

;-) ::

Na http://www.bizi.si/ sem lih gledal ja. Ajpes pa mi dela težave lih gruntam:D

Vice ::

Da se vse videti, še več pa če vržeš malo denarja...

Npr. za več informacij www.bizi.si

;-) za 6 sekund maš hitrejše prste :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vice ()

;-) ::

Kam naj mečem denar.

black ice ::

Dvomim, da so ti podatki na bizi.si točni. Seveda kar se tiče "brezplačne" različice.

satfinder ::

Za http://www.ajpes.si/ je potrebna registracija
(bonitetne ocene pa mislim, da so plačljiva storitev).
Korak do konca in Naprej :).

;-) ::

Ajpes sem zgruntal ja.

Kaj je bonitetna ocena? Se mi splača al ne? Malce če opišete če ima kdo čas., če pa kdo pozna podjetje iz prve roke pa ZS

IceIceBaby ::

Obstaja kar nekaj programov oz. bonitetnih baz. V teh bazah vidiš dokaj podrobne podatke o poslovanju podjetja. Kakšni so bili prometi in dobički v preteklih letih, kako podjetje plačuje račune (ali zamuja ali je reden plačnik), katere bančne račune uporabljajo in ali je mogoče kater blokiran itd. V nekaterih bazah imaš tudi število zaposlenih (ker se baze ne obnavljajo le enkrat oz. nekajkrat letno podatek ni nujno 100% točen) in še kakšne bolj podrobne podatke o osnovnih sredstvih, kapitalu...

Plačljiva verzija bizi.si ti pokaže večino tega (poglej predstavitev). Sicer pa imaš na voljo še bonitete.si, iBon, GVIN pa verjetno še kaj podobnega.

Če se ti splača je odvisno od tebe :) Zakaj boš rabil to? Pogosto sodeluješ z novimi poslovnimi partnerji? Če ja potem se definitivno splača, saj pred začetkom sodelovanja dobiš precej dobro sliko o poslovanju podjetja. Če te samo matra firbec potem pa je zadeva verjetno predraga.

black ice, podatki na bizi.si so točni tudi v brezplačni različici. So pa omejeni samo na tistih nekaj osnovnih stvari.

;-) ::

Potem je najbolje da najdem enega ki je "plačal" in ima potem vpogled v bazo, ker za 1x se mi ne splača plačevati tega. Negre za sodelovanje z podjetnem, gre za čisto čisto tretjo stvar, ki je odvisna od poslovanja podjetja itd.

IceIceBaby ::

Potem se ti res najbolj splača prositi koga, ki ima dostop do bonitet. Oz...če se ne motim AJPES omogoča plačljive bonitete, ki se plačajo na oglede. Plačaš neka 2EUR za ogled podjetja pa je.

Ne vem pa točno kaj ponujajo, ne uporabljam.

;-) ::

Ok, hvala za informacije.

Če pa se najde kdo ki pozna podjetje osebno, pa zs.

BCSman ::

ve kdo za kak srbski bizi, ajpes, za izračun bonitetne ocene srbskega podjetja, al pa vsaj osnovni podatki.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spammanje mailboxa ob odprtju podjetja..

Oddelek: Omrežja in internet
121383 (866) SeMiNeSanja
»

Davčna in matična številka podjetja

Oddelek: Informacijska varnost
94120 (3789) Miha 333
»

Alernativa bizi.si

Oddelek: Loža
183317 (2679) mojsterleo
»

štajerska podjetja, ki se ukvarjajo z mehatroniko

Oddelek: Loža
51056 (702) s1m0n
»

Podatki vseh slovenskiih podjetij

Oddelek: Omrežja in internet
245626 (5212) BlueRunner

Več podobnih tem