» »

par vprašanj

par vprašanj

red_point ::

Zanima ene par stvari.
Imam računalnik z inštlairanim win7. Rad bi naredil reinštalacijo winsa, pa me zanima kako je z product key-em. Ko ga bom še enkrat vnesel bo deloval normalno al bojo kaki zapleti? Po kakem postopku naj reinštaliram?
zanima me tudi kako naj zapečem winse na dvd? Ker nimam svojga medija sm iz travnikov posnel verzijo ki je skladna s ključem. Licenco mam original od msdnaa. na dadoteki ki je velika okoli 3GB piše končnica .iso. je to že vredu za zapekanje al morm še kj dodajat na dvd? Al je mogoče bolš usb boot?
pa še eno vprašanje. rad bi naredil LED svetilko za tipkovnico, pa me zanima kako bi mugu zvezat kable za usb napajanje.
hvala
lp

Isotropic ::

product key vpises na koncu instalacije

red_point ::

Kaj pa glede zapekanja na dvd. Windows mi je download-alo in zdej mi datoteko, katera ma na kuncu .iso odpre z peazipom in mam notr ene par podmap pa nekih datotek. Prebrau sm, da je treba dat na dvd neko iso sliko winsa, zdej me pa zanima kako je s tem? Al je to že uredu za zapečt?
hvala
lp

Isotropic ::

nero burn image

red_point ::

A lahko prosm točno poveš kako je treba zapečt. Nism glih izkušen na tem področju.
Kot datoteko, ki jo je snelo prikaže ime "en_windows_7_professional_x64_dvd_x15-65805.iso" spodaj pa piše ISO disk image. Če dam to datoteko odpret mi jo odpre program peazip (podobno kot winzip), notr pa vidm naslednje mape: boot, efi, sources, support, upgrade; datoteke: autorun.inf, bootmgr, bootmgr.efi, setup.exe. Je to že vse ok za zapečt al je treba še kj dodat? A bo vredu če zapečem z imgburn?
lp

Zorro ::

Komot zapečeš z ImgBurn-om, navodilo.

vorantz ::

Win7 ima že vgrajen image burner
Desni klik na .ido datoteko, open with, Windows Disc Image Burner
In zapečeš

red_point ::

Najlepša hvala za neasvete. Kako morm pa zdej ko hočm formatirat particijo c pa na novo windows naložit? Na kaj morm pazt? hvala

Zorro ::

Navodil za nameščanje W7, kar mrgoli po spletu. Recimo, eno takšno je tukaj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kloniranje OS iz HDD na SSD

Oddelek: Pomoč in nasveti
322194 (1368) chelsea boy
»

Windows 7 boot

Oddelek: Pomoč in nasveti
406584 (5905) s6c-gEL
»

Laptop brez OS

Oddelek: Pomoč in nasveti
253697 (3004) ricola78
»

Kako narediti bootable?

Oddelek: Programska oprema
175759 (5434) bluefish
»

BIOS ROM checksum error

Oddelek: Strojna oprema
351410 (1146) cnZz

Več podobnih tem