» »

Povezava na internet preko bluetooth na mobitelu...

Povezava na internet preko bluetooth na mobitelu...

Cebelcka ::

Mene pa zanima, ker imam nov prenosnik in se ne znajdem še cist dobro, če mi lahko prosim kdo pove kako se lahko povezem prek mobitela K770i na internet prek bluetooth (cel postopek), se to sploh splača?...zelo bi bla vesela kakrsnegakoli nasveta. Hvala:)

Lonsarg ::

ja to je vsekakor najbolša rešitev, sploh če se ma kak Džabest paket. Doma pa v šoli lepo wifi najboljš, za drugje pa samo mobitel prižgeš pa že maš internet. je pa tko, da rabiš program prov za tvoj mobitel, ki to omogoča, tale je uradni za K770 PC Suite, upaj da ima gor to podporo, drugače bo težko najt kir drug program, ki bo to omogočal.
http://www.sonyericsson.com/cws/support...

Z svojo Nokio sem komot hodil naokoli servisirat kir komp pa sem samo gor priklopil, če kdo ni imel interneta, zelo uporabno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lonsarg ()

šernk ::

za se povezat z netom niti ne rabiš programa za SE... vsaj za z mojim K530i ne. glavno je, da povežeš mobitel in računalnik prek bluetootha (teži, da nimaš tega, unega, tretjega, bla bla bla...).

pol pa greš naredit novo klicno povezavo (mislim da moraš zbrati da ti uporablja mobitel kot modem nekje v nastavitvah- ne vem na pamet postopka).

za številko daš: *99#
uporabniško ime: mobitel
geslo: internet

uporabniško ime in geslo sta lahko obrnjena ne vem točno...probaš obe kombinaciji pa ena prime :D. seveda to velja če si pri mobitelu, za simobil in ostale ne vem. zgornji postopek je pri meni deloval tako na XP, vista in win 7, pa nikoli v življenju nisem še inštaliral nobenega programa za telefon. hitrost na GSM je okoli 115kb/s, na UMTS signalu pa 350 tam nekje se mi zdi
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Cebelcka ::

Aha no hvala ampak jaz se vedno ne razumem kaj tocno moram narest... mam itak dzabest pri mobitelu in bluetooth pri prenosniku skoz prizgan...ampak kaj pa zdaj?

šernk ::

desno spodaj imaš najbrž ikono od bluetootha. tam poglej pa probaj povezati se s telefonom.

pa povej kateri OS imaš :)
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Cebelcka ::

Dobro, zdaj ta program imam ki me lepo vpraša kaj želim delati s telefonom...ampak potem se me W-lan izklopi...in kako zaboga naj ga nazaj vklopim? HELP:|

Lonsarg ::

Če ta program nima opcije uporabi mobitel kot povezavo na internet, potem boš moral delati po metodi od šernika, zna biti še bolj uporabno, ker ni treba dodatnih programov.

In WIFI nima nič tukaj, ti boš uporablal UMTS povezavo od telefona ne WIFI ane.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prenosnik + mobitel = internet

Oddelek: Omrežja in internet
2015224 (6566) mat89
»

Namestitev novega Operacijskega Sistema na mobilni telefon znamke Sony Ericsson

Oddelek: Mobilne tehnologije
71115 (637) amigo_no1
»

Kater mobitel od simobila ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
51003 (840) jnce
»

Blackberry

Oddelek: Mobilne tehnologije
162097 (1441) lukaz
»

Nakup mobitela z dolgo avtonomijo baterije

Oddelek: Mobilne tehnologije
121953 (1643) Pyr0Beast

Več podobnih tem