» »

DVD na moji gajbi

DVD na moji gajbi

webcreator ::

Mmmm, mene zanima kolk mocno masino mors met ce hoce gledat DVD,

Jst mam,
Celeron MMX 266@412
64 rama
Ati all-in-wonder
Sb live
DVD Pinoeer 105 S

Bo to dost za kak film? Žal ne morm nikjer nobenga sposodit pa ne bi rad zdej neki nabavlu ce ne bo delal ....
Ker se kej spozna .... :|
To all the virgins: "Thanks for nothing!"

matevzm ::

Tole je zelo na meji, bos moral poskusiti. Poskusu si nekje sposoditi DVD.
Ljudje upoabljajo DVDje brez problema na 500 Mhz, na manj pa ne vem. ATI ima sicer dodatne pospesevalne funkcije, tako da ti bo mogoce lepo delalo. Poskusi WinDVD ali PowerDVD ter ATIjev player. Pa v w98 imas najvec moznosti za uspeh, po moznosti brez veliko navlake.

Boky ::

Cisto zadosti !!! Jaz imam Amd K6 3 400@450 in Ati Rage 128, ki je pred kratkim zamenjal Rage Pro-ja. Tudi Z prejsnjo kartico je stvar lepo tekla, zdaj pa sploh(ob predvajanju je obremenjenost procesorja priblizno 50%) Priporocam ti, da si nabavis Ati-jev DVD player. Z to kombinacijo bi ti skoraj vsi DVD-ji morali tecti brez "cukanja". Skoraj vsi pravim zato, ker mi je od vseh DVD-jev, ki sem ji pogledal z zdaj ze prodanim Rage Pro-jem edino Claptonov Unplugged "cukal". Glede na to imas ti FPU za skoraj 50% hitrejsi kot jaz, mislim da nebi smelo biti tezav z nobenim DVD-jem (tudi z PowerDVD-jem). Zraven tega si nabavi se DVD Genie, z katerim lahko poljubno krat spreminjas regije (ce si flash-al DVD z region free firmware-om seveda), razen tega pa lahko nastavljas se precej drugih nastavitev, ki jih v Ati-jevem DVD player-ju ne mores spreminjati. DVD genie je uproraben tudi za vrecino drugih DVD predvajalnikov (powerDVD, winDVD...)
DVD pa si lahko sposodis v kaki DVD teki. V Lj vem da jih med drugim sposojatudi v Kos computes v Murgle centru.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Encore DXR3 in powerDVD ?

Oddelek: Zvok in slika
6934 (872) JXS
»

gledanje DVDjev na TVju - PROBLEMI SEVEDA

Oddelek: Zvok in slika
152122 (1820) BlackHole
»

DVD

Oddelek: Pomoč in nasveti
421750 (1267) VASkO
»

rage pro in overlayi

Oddelek: Zvok in slika
5913 (823) matevzm
»

Slika pri PowerDVD 3

Oddelek: Zvok in slika
71446 (1279) matevzm

Več podobnih tem