» »

Najboljši slovenski webhosting

Najboljši slovenski webhosting

Mihccc ::

Najprej en lep pozdrav vsem. Ker vidim, da se na teh straneh dosti govori o slovenskih webhosting ponudnikih, me zanima kateri je po vaših izkušnjah najboljši.

Gostim strani na Mojstreznik.com, vendar pa je danes že cel dan sesut mySQL server, kar pomeni, da moje strani ne delujejo oz. prikazuje samo errorje na podlagi.
Do sedaj so bili super, vendar pa se je mySQL server jim sesul v zadnjih 14-dnevih vsaj dvakrat, kar pa je vsekakor prveč. Upam, da bodo to uredili čim prej, ker drugače bom primoran iskat drugega ponudnika. Vsekakor ni to antireklama za Mojstreznik.com, ampak samo opozorilo, da ima sicer dober ponudnik težave.
Mojstreznik.com ima super ponudbo - kar se tiče paketov, ne omejuje prometa in podpora je dobra... še najbolj mi je pri vsemu všeč cpanel, ki je super orodje - sploh za tiste, ki hočemo stvari čim bolj preproste imeti.

Gledam SloWWWeb.net in me zanima kakšne izkušnje imate z njim. Čudno mi je, kjer nikjer na strani nima referenc - ali pa jih jaz nisem našel. Strani se jim odpirajo dosti hitro in tudi ping tajmi so dobri... Zanima me tudi kaj pomeni "brez omejitveni prenos na strežnik" - jaz si razlagam to kot, da lahko na strežnik preneseš oz. pošlješ kolikor podatkov pač hočeš,... ne vem pa kaj je potem z odhodnim prometom... npr. kaj bodo naredili, če zakupim en paket in naredim mesečno 50GB odhodnega prometa? Kako pa je z cpanelom oz. ali imajo kak primerljiv pripomoček za nastavitev strani...


Torej sta si po mojem mnenju tale dva ponudnika konkurenčna - seveda pa me zanima tudi kakšne so vaše izkušnje...

Loki ::

mora biti nujno slovenski?
poglej si recimo tole

SLOWWWeb.net ::

Zgornji članek sem vzel v analizo in ti odgovoril na par vprašanj, sicer pa ti priporočam, da se odločiš za testni račun in sam preveriš naše storitve, saj je 7 dnevni vklop brezplačen.

Čudno mi je, kjer nikjer na strani nima referenc - ali pa jih jaz nisem našel.
Referenčnih strank ni na spletni strani namenoma, saj varujemo svoje stranke in so poslovna skrivnost podjetja 8-)

Zanima me tudi kaj pomeni "brez omejitveni prenos na strežnik" - jaz si razlagam to kot, da lahko na strežnik preneseš oz. pošlješ kolikor podatkov pač hočeš,... ne vem pa kaj je potem z odhodnim prometom...
Točno tako-promet je v obe strani neomejen, dokler se ne bodo pojavile zlorabe,...

npr. kaj bodo naredili, če zakupim en paket in naredim mesečno 50GB odhodnega prometa?
Če ne kršiš SPUja, potem ne skrbi, linki so dovolj močni.

Kako pa je z cpanelom oz. ali imajo kak primerljiv pripomoček za nastavitev strani...
Naši programerji že programirajo lastno nadzorno ploščo, ki bo v SLO jeziku in bo uporabnikom prijazna. Trenutno poteka podpora preko e-poste.
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Uporabnik ::

škoda ker pišete svoj vmesnik,... razen če bo kompatibiln z cpanel :)

SLOWWWeb.net ::

Smem vprašat zakaj ste vsi tako navezani na nadzorne plošče oz. zakaj vam to toliko pomeni?
__________________________________________________
WEBhosting / WEBdesign / WEBdomain / Security solutions
BREZPLAČNI marketinški nasveti za podjetja in www strani

Uporabnik ::

maš mejhno fermo, in hočjo met webmail, pa forwardiranje, pa vsega boga, in ni lepšga kot v 1 s to naredit preko cpanel, pa kr lepo prek webvmesnika, pa čist easy je prenest stran k drugemu ponudniku če ma cpanel. torej kaj še čakate?

coppa ::

Glede na cene mojstreznik.com in tele zgodbice tukaj, se jih ne bi dotaknil niti s palco... Poskusil sem brezplačno gostovanje na modronebo.net in meni je bilo tam še najbolje... Ful dobra uporabiška podpora in vse dela tako kot mora. Če bi bil na njihovem mestu, bi računal precej več :) ...pa ne jim povedat :D

Aja, za forward in webmail ne rabiš ravno cpanel, katerakoli nadzorna plošča bi to morala met. Sploh pa cpanel ni ravno najboljša stvar na svetu, samo flashy zgleda. Tista, ki jo imajo pri modrem nebu je meni čisto fajn.

simbad ::

coppa mi poveš naslov tvoje spletne strani. Zanima me kako hiter dela.
Sicer pa je bolje imeti strežnik v SLO, pa še boljše pinge imajo:


Pinging modronebo.com [216.40.250.44] with 32 bytes of data:

Reply from 216.40.250.44: bytes=32 time=172ms TTL=240
Reply from 216.40.250.44: bytes=32 time=170ms TTL=240
Reply from 216.40.250.44: bytes=32 time=168ms TTL=240
Reply from 216.40.250.44: bytes=32 time=169ms TTL=240

Ping statistics for 216.40.250.44:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 168ms, Maximum = 172ms, Average = 169ms

---

Pinging mojstreznik.com [209.197.240.14] with 32 bytes of data:

Reply from 209.197.240.14: bytes=32 time=167ms TTL=242
Reply from 209.197.240.14: bytes=32 time=169ms TTL=242
Reply from 209.197.240.14: bytes=32 time=168ms TTL=242
Reply from 209.197.240.14: bytes=32 time=167ms TTL=242

Ping statistics for 209.197.240.14:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 167ms, Maximum = 169ms, Average = 167ms

---

Pinging slowwweb.net: [213.143.80.71] with 32 bytes of data:

Reply from 213.143.80.71: bytes=32 time=24ms TTL=248
Reply from 213.143.80.71: bytes=32 time=20ms TTL=248
Reply from 213.143.80.71: bytes=32 time=19ms TTL=248
Reply from 213.143.80.71: bytes=32 time=21ms TTL=248

Ping statistics for 213.143.80.71:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 19ms, Maximum = 24ms, Average = 21ms

---

Enake pinge oz. boljše pinge od sloveba ima samo še SiOL. Smotano pa mi je samo to, ker v osnovnem paketu za 200MB ni podpore za PHP in MySQL, pa mogoče CPanel :D .

Vglavnem, ko bo moj mini portalček postavljen grem povsej verjetnosti k njim, če se bomo le lahko dogovorili za kakšno ugodno ceno ki bo podpirala MySQLa in PHP >:D .

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: simbad ()

simbad ::

coppa je Aleš [modronebo.com] :O 8-).

Mislim, da gre samo zaradi tega kreirat račun, živa bedarija, raje bi svojo ponudbo objavil :D.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: simbad ()

Ales ::

simbad: :\ Kako si pa prišel do te ultra-intelegentne predpostavke in kakšen dokaz imaš zanjo...?

coppa... lol, daj mi sporoči uporabniško ime, pa bom premislil o podražitvi :D

simbad ::

...po tem, da je bil račun kreiran samo zaradi tega, da je bil objavljen reklamni post na isti dan registracije in da je bil objavljen samo en odgovor [na ta post], da si se "lahko" reklamiral in da se ni odgovorilo, katero stran ima tvoje novo uporabniško ime [vsak bi jo zveseljem povedal]. Malo preveč naključij, se strinjate folk,...

sicer pa mi je čisto vseno, sam hotel sem povedat, to kar sem povedal. Pa tudi drugi so razumeli in verjetno brez pomisleka prišli do tega zaključka :) .

skratka, ne nas imeti za neumne. Sicer pa preden napišeš kakšen post se drži vsaj tega preprostega lažnivskega pravila: če si sam vrjameš, kar si izrekel/napisal , ne pričakuj, da ti bodo/bomo drugi tudi oz. če si sam ne verjameš, zakaj bi ti potem drugi?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: simbad ()

Ales ::

Heh, simbad... nimam slo-techovcev za neumne... če ne drugače, pa zato ker sem eden njih. Če pa bi ti pri vprašanju uporabil ednino, namesto da se skrivaš za celim forumom, bi bil moj odgovor drugačen :D

Drugače pa: jaz nisem coppa, razen če sem slučajno v zadnjih dneh postal razcepljena osebnost :\:D Je to dovolj nedvoumen odgovor zate, da ti ne bo treba več kvasiti o tvojih lažnivskih pravilih?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Volja ADSL in Windows XP - problem

Oddelek: Omrežja in internet
91920 (1654) janez5
»

Triera in arnes zelo zelo počasi

Oddelek: Omrežja in internet
262495 (1779) PrimozR
»

Slab ping - What to do?

Oddelek: Omrežja in internet
232348 (1949) KoReNJe
»

Telemach slabo deluje?

Oddelek: Omrežja in internet
342608 (1612) Xplicit
»

ADSL ping?

Oddelek: Omrežja in internet
443199 (2213) zile

Več podobnih tem