» »

Youtube

Youtube

System ::

Zanima me glede Youtube, kako zaslužiti denar preko Youtuba torej z advertisi.Ker vidim kar nekaj ljudi, ki ne delajo nič druga kot snemajo filme in jih objavlajo na Youtube ter z tem služijo.Zanima me kako naredit pogodbo oz. karkoli, da se ti pač na vsakega, ki pride na stran dobiš naprimer 0.07€ potem, če dobiš 2mio ogledov je to že veliko denarja.
Osebe, ki služijo z Youtubom.

Charles Trippy

Shane Dawson
Nalts
SMP Films
Davedays
Shay Carl
Davidsfarm
Sxephil
Smosh
HotForWords
iJustine
HappySlip

Seveda jih je še več, zanima me kako pač podpisati neko pogodbo za adse.., da z pomočjo Youtuba zaslužiš plačo dejansko večjo od povprečne slovenske.:)

Bruni ::

Tole pa zanima tudi mene...
Verjetno moram doseči čim večje število obiskovalcev in subscriberjev?
Kdo od vas to dela?

Yaqwsx ::

http://www.youtube.com/partners

kolko vem so ti ljudje delali 2 leti videje zastojn in nabirali obozevalce predno so sploh kak cekin vidli od googla.
drugac pa si ze naredo kak video? ce si pokazi da vidimo :))

urosz ::

dejstvo je da vsak ki ima doma kamero še ni za to, da bi lahko služil na youtube

rabiš talent, veliko talenta. igralskega. ustvarjalnega.

Bruni ::






Malo za šalo, malo za res ;)

Lawler ::

YouTube partnership programa še ni v sloveniji.

korenje3 ::

hja moraš privabiti gledalce... moj mercedes si je v enem letu pogledal samo 100 ljudi :p
če dobiš samo gledalce ni dovolj. moraš imeti konstantno oglede tm nad 20000/dan, sploh da prideš na frontpage (oz prvih 5 strani dneva).

System ::

No ja res, da je zelo težko pa da rabiš talent,..
Ampak najbolj pomemben je prvi korak...Večina od teh ljudi je najprej delala po 2 leti zastonj videje šele potem so pogruntali kaj narediti, da pritegne gledalce...Prvi video, ki ga objaviš je najbolj pomemben, moraš si vzeti čas zanj in ga magari delati cel mesec, načrtovanje,izvedba,obdelava videa,...
Seveda mora biti dobra ideja pa nesme biti zlajnana mora biti nekaj novega česar niso navajeni.Lahko delaš naprimer videospot parodije za katere verjamite ali ne ne potrebuješ nobenega znanja petja, igranja inštrumentov...vse kar potrebuješ je dobra ideja, dobra obdelava videov...Potem, ko si enkrat nabereš naprimer 500.000 Subscriberjev več ni problem, ker vsak video ki ga boš objavil bo pogledalo teh 500.000 ljudi kar te bo pripeljalo na TOP5 strani in potem boš dobival konstantno 2.000.000 ogledov +, potem bo dovolj, da delaš naprimer 2 videa mesečno pa še kakega od časa do časa, ki nerabi biti nevem kako profesionalno narjen, lahko je kakšen vlog naprimer posnameš kako dogodivščino kako greš na bungee jumping, smučanje,.. vglavnem neko stvar, zaradi katere bodo gledalci dobili vtis, da so tvoji prijatelji, v bistvu pa te sploh ne poznajo oz. poznajo samo tvojo igralsko stran ne poznajo pa tvoje resničnosti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Slovenska Youtube scena (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8111053 (7918) 2dark
»

Promet na youtube kanalu

Oddelek: Pomoč in nasveti
131396 (830) pegasus
»

Monetizacija Youtube acounta v SLO (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10523212 (12180) otago
»

Prvi poskus snemanja Youtube filmčkov (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
506759 (5071) BorutO
»

Youtube "kariera" (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
589753 (6880) Unknown_001

Več podobnih tem