» »

Lian Li ohišje? PC-A05N

Lian Li ohišje? PC-A05N

Burned Fox ::

Mogoče kdo ve, kje pri nas bi se dalo dobiti ohišja Lian Li? Natančneje PC-A05N, ki ga nisem še nikjer zasledil. Mi ostane samo še tujina?

MedusasPath ::

Tudi jaz sem v nakupu nekega Lian li-ja, pa mi je tud tale padel v oči. Če ga lahko kje v SI dobijo, je to potem cool-pc, samo se je treba s šefom zment :)

Burned Fox ::

Nakup katerega? Imajo nekaj meni všečnih ohišij, ampak so pa to predvsem 150+ EUR.

Bom pa vprašal na cool-pc, hvala!

Zgodovina sprememb…

MedusasPath ::

Bolj na splošno gledam, samo vem da bo Lian li :)

Bi bil mogoče zainteresiran za nakup iz tujine?

Dami ::

Mojcomp.net
Tud če ni tega konkretno na ceniku, se da naročit pomoje, če so le na voljo v nemčiji. Najbolš da pišeta na mail pa se zmente.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

__Devil__ ::

Oddin ::

Ata in mama vseh ohišij: Corsair Obsidian 800D
Corsair Obsidian 750D, i5 3570 & 4.4GHz, Sapphire R9 290 Tri-X OC,
CPU+GPU EKWB Custom Liquid-Cooling Loop, Asus P8Z77-V DELUXE, Corsair Vengeance
Pro 8gb 1600MHz, Samsung SSD 850 EVO, Corsair AX860i

MedusasPath ::

Ma ne, rabil bi kej kompaktnega, z minimalističnim dizajnom, kar Lian li je :)

Burned fox sporoči kaj se boš odločil.

Burned Fox ::

over_clocker, če bom lahko dobil pri nas (računam torej na cool-pc oziroma dinokomp), drugače pa bom verjetno naročil iz Nemčije. Rabil bi pa to čim prej, zato mi ne diši tole naročanje iz tujine.

Oddin, kakorkoli že, ni ravno najlepše in pa veliko preveliko (jaz potrebujem ohišje nižje od 45 cm)

Ma ne, rabil bi kej kompaktnega, z minimalističnim dizajnom, kar Lian li je :)

Burned fox sporoči kaj se boš odločil.



Priporočam Antec P182, tole sem jaz mislil prvo kupiti, pa je preveliko (previsoko).

Sem poslal email, v ponedeljek pa še pokličem, da vidim kako je z dobavo in ceno.

Zgodovina sprememb…

MedusasPath ::

Dobro, bom tudi jaz poslal mail, da vidim kakšno je stanje.

Oddin ::

Vem. PC-A05N je mini ohišje, ampak si nisem mogel pomagat. Meni je všeč ZA POPIZDIT. Resno razmišljam o nakupu. Sory za off topic.
Corsair Obsidian 750D, i5 3570 & 4.4GHz, Sapphire R9 290 Tri-X OC,
CPU+GPU EKWB Custom Liquid-Cooling Loop, Asus P8Z77-V DELUXE, Corsair Vengeance
Pro 8gb 1600MHz, Samsung SSD 850 EVO, Corsair AX860i

Burned Fox ::

Ja je MINI TOWER ohišje, ampak sem videl nekoga, ki je dal notri i7 konfiguracijo, tako da načeloma ni slabo ohišje, vsaj tako se mi zdi. Prostora pa ima za 3 diske. Upam, da se ga bo dalo dobiti, da končno kupim računalnik :)

MedusasPath ::

Najbrž bom kar tega vzel. Všečen + relativno nizka cena.

Oddin ::

Zelo všečen, vendar boš teško deloval v skladu s svojim imenom, ker so majhna ohišja težavna glede hlajenja.
Corsair Obsidian 750D, i5 3570 & 4.4GHz, Sapphire R9 290 Tri-X OC,
CPU+GPU EKWB Custom Liquid-Cooling Loop, Asus P8Z77-V DELUXE, Corsair Vengeance
Pro 8gb 1600MHz, Samsung SSD 850 EVO, Corsair AX860i

MedusasPath ::

Ne bo zame, ne skrbi :)

Oddin ::

Potem pa ne morš falit
Corsair Obsidian 750D, i5 3570 & 4.4GHz, Sapphire R9 290 Tri-X OC,
CPU+GPU EKWB Custom Liquid-Cooling Loop, Asus P8Z77-V DELUXE, Corsair Vengeance
Pro 8gb 1600MHz, Samsung SSD 850 EVO, Corsair AX860i

bluefish ::

¸Priporočam Antec P182, tole sem jaz mislil prvo kupiti, pa je preveliko (previsoko).

Sem poslal email, v ponedeljek pa še pokličem, da vidim kako je z dobavo in ceno.
Sam se že nekaj časa gledal Antec Mini P180 s 43,5cm višine. Žal se je izkazalo, da je namenjen Mini-ITX in microATX platam.
Ima pa v notranjosti prostora za kar 5 diskov.

MedusasPath ::

Evo, lian li PC-A05NA naročen :)
Poročam kako se obnese.

Burned Fox ::

Kje si ga naročil tako hitro?

MedusasPath ::

Na mojcomp. Mislim da se tako imenuje firma. So mi povedali, da majo srebrno izvedbo na zalogi pri dobavitelju, pa sem naročil, za 99EUR.

Burned Fox ::

Škoda, iščem črno. No jutri še njih pokličem, da vidim kako je s tem, ker večina ohišij je grdih, ali pa so preveliki. Druga rešitev je HTPC ohišje, ki so pa veliko dražja.

Dami ::

Btw oni lian PC-A05N ni pravi minitower, ker je ful dolg in spravi not navadno ATX plato. Pravi true minitower je tole. Men je ful všeč in bo 100% moje naslednje ohišje. Ma pa silverstone velik različnih majhnih ohišij, tak da mal preglej po izdelkih, če ne najdeš pravega liana.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dami ()

Burned Fox ::

Problem je ker bom jaz kupil ATX matično, mATX pa je dosti lepih ohišij. Sem pa gledal za Lanbox Lite, pa je isto mATX. Pri ATX pa izbiram med Lian Li A05N in Antec P182, ostala so predraga, Antec pa prevelik.

Old Spice ::

Imam doma ta model ki si ga naročil, edino kar mu lahko očitam da ko priviješ stranice gor je mal lufta še vmes pa potem zoprno utegne ropotat. Sam sem kr z zelo tankim trakom obdal rob da čist dihta =)

MedusasPath ::

Škoda, iščem črno. No jutri še njih pokličem, da vidim kako je s tem, ker večina ohišij je grdih, ali pa so preveliki. Druga rešitev je HTPC ohišje, ki so pa veliko dražja.

Za črnega so mi pa rekli, da bi blo treba počakat do konca tedna, nekaj v tem smislu.

Burned Fox ::

Sem dobil odgovor pri mojcomp.net, da lahko dobim naslednji teden, pri dinokomp.si pa šele čez 2 tedna.

MedusasPath ::

Here you go :)

No, upam da postaneva dva ponosna lastnika mini ohišja, hehe.

kuglvinkl ::

Sta dobila? Ker mene tut zlo srbi. Da še nisem poklikal je pa keč v tem, da ne vem, kako je s PSUjem. Je treba odrezat dno, da pihave PSU ven iz kište?
Your focus determines your reallity

MedusasPath ::

kuglvinkl je izjavil:

Sta dobila? Ker mene tut zlo srbi. Da še nisem poklikal je pa keč v tem, da ne vem, kako je s PSUjem. Je treba odrezat dno, da pihave PSU ven iz kište?

PSU je lociran v sprednjem delu, zrak izpihuje ven. Ohišje je zasnovano tako, da zajema zrak od zadaj in ga izpihuje spredaj preko stranskih reber.

Tukaj imaš celoten review ohišja.

kuglvinkl ::

Thnx.

Drugače, si zadovoljen? Diski prenašajo vibracije na ohišje ali pa je sistem vpetja dober?
Your focus determines your reallity

MedusasPath ::

Tresljaje diska nisem zaznal. Na splošno je računalnik tih, predvsem zaradi neslišnih ventilatorjev.
Skratka, če ti je dizajn všeč, go for it.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

manjše ohišje

Oddelek: Pomoč in nasveti
274260 (3776) opeter
»

Tih računalnik za delo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
678236 (6697) Bramac ^^
»

top ohišje

Oddelek: Kaj kupiti
423348 (2226) frudi
»

spet ohišje

Oddelek: Kaj kupiti
61063 (903) BioTech
»

Kupujem kvalitetno ohišje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6710169 (8779) M-XXXX

Več podobnih tem