» »

irda problem

irda problem

berni ::

težave imam pri povezavi gsm in notebooka. imam ibm r31, win xp in nokio 6110. ko vključim infrared na telefonu comp napiše, da je gsm serije 6100 na dosegu, nato pade povezava. v lastnostih ir-ja sem poskusil razne protokole pa ni bilo nič, kvečjemu mi telefona ne zazna, v tem primeru ostane ir na telefonu aktiven še 45 sekund, kar je normalno. v priročniku od nokie ni nič koristnega, help mi pa tudi ni pomagal.
dve nokii med sabo se povežeta in lahko prenesem podatke.

kakšna ideja?

Duhec ::

Brez programske opreme za Nokio, ki jo inštaliraš na prenosnik, ne bo nič !

alien-w ::

Po kolikem času ti pade povezava? Ker če zadeva nekaj časa ni dejavna sama crkne, drgac si pa z www.nokia.com potegni potrebno SW opremo.

Tomi ::

Pa glej, da ne boš pretiraval z dolžino, ker lahko je to razlog. Če je več dela s podatki, potem je signal močnejši in je bolje, da se napravi dobro "vidita".
metrodusa.blogspot.com

Dr_M ::

dobr je met ksno nokiadata suite 3.0, sam originaln program je zelo drag..oz usaj biu je.

berni ::

imam nokia pc suite 4, povezava pa mrkne po cca 2.sekundah. isto je če se priklopim preko pc suita ali pa v control panelu ustvarim novo povezavo; ne gre. kabla pa ne morem uporabljati, ker comp nima com porta :(

bobby ::

moram te razočarat. kar se tiče nokie 6110 in 6150 je res, da imajo irdo ampak na žalost je to neka kvazi irda. tud jst sem se s tem matral dokler nisem ugotovil da te zadeve ne bom usposobil pa če se na trepalnice postavim. to ni taka irda kakor jo imajo naprimer 62xx serije in podobni.

če boš pa po nekem naključju najdu kako jo usposobit, se pa priporočam za delitev podatkov.

če te kaj potolaži: 61xx serije preverjeno delajo s tiskalniki ki imajo irdo prav tako vgrajeno dočin 62xx ne delajo. :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kolko mobitelov ste dali skoz? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
12512474 (8643) Azrael
»

Barvna ozadja, melodije, pošiljanje SMS-ov, logotipi,... - linki

Oddelek: Mobilne tehnologije
3364073 (3057) Mitja358
»

IrDa vmesnik Y-160

Oddelek: Mobilne tehnologije
122287 (2019) TheHijacker
»

Nokia Software

Oddelek: Programska oprema
141680 (1454) krneki0001
»

Dlančnik Palm IIIe

Oddelek: Pomoč in nasveti
91296 (1176) Lith

Več podobnih tem