» »

nascar 2002 lan party

nascar 2002 lan party

jeb ::

v bliznji prihodnosti (naslednji vikend ali en vikend kasneje, torej 10.8. ali 17.8.)
se ima zgoditi en dirkaski lan party (v Ljubljani).
Igralo bi se Nascar 2002 season.
Ce koga zanima, naj me maila. Zanimajo me samo RESNI "dirkaci", ne pa vikend soferji. Torej folk, ki uporablja volan, in ki zna odpeljat kaj vec kot eno samo progo.
Trenutno lahko racunamo na udelezbo 4 ali 5 folka, prostora na lanu bi bilo za kaksnih 10-12 komadov.
Za mrezo in server je poskrbljeno, udelezenci rabijo le svojo mrezno karto.

MikeP ::

Boste vozili samo Nascar ali lahko racunamo tudi na kaksno dirko Grand Prix Legends ?

jeb ::

GPL ni v nacrtu. Sej pravim, rabimo RESNE sim racerje, ne pa vikend soferjev. Jest o GPL nimam pojma. Se slabse kot vikend sofer... In za GPL poznam le eno osebo, ki stvar obvlada. Nima smisla, da bi folk nabijal dirkacino, ki je ne obvlada. Vse tisto zaletavanje, itd... Pri formulah pa vsak dotik prakticno pomeni konec dirke, in tudi skill, ki je potreben za konkurencno dirkanje, je na precej visjem nivoju kot pa za Nascar.
Skratka, za dobro GPL dirko rabis folk, ki ima res veliko skilla, za Nascar pa ga rabis dosti manj, a se vedno dovolj, da nek novinec ne more premagati izkusenega dirkaca.
Zato je ta spil tolk kul. Ni prezahteven, hkrati pa ni prevec enostaven. Da ne govorim o tem, da je to odlicna simulacija, z zelo realisticno izdelanim fizikalnim modelom, in super grafiko.
GPL je prav tako v tej ligi, medtem ko so novejse simulacije F1 total crap. Recimo, GP4 je (tako kot GP3) total sranje.
F1 '02 je nekaj boljsi, ampak mi je grafika ogabna, pa se hardversko je bolj zahteven od Nascar-ja.
Torej, primarno bi se vozilo nascar, ce bi se pa vozilo se kaj drugega, potem kvecjemu pride v postev kaksna arkadna dirkacina. Recimo NFS...





borchi ::

kaj bi dal, da bi v sloveniji nabrali 20 GPLjevcev in nardili eno sezono. online. za zaključek pa še en GPL lan!
l'jga

LojzePek ::

Na volanu je Nascar 2002 res užitek vozit, ker realizem je res nor, sploh to opaziš ko se ti gume začnejo obrabljat.

Če bo kdaj kje na štajerskem pridem, v LJ se mi ne da glih furat.

Hux ::

Jaz sem menda tukaj edino najbolresni NAscar 2002 driver :). Mislim da od vas doben nemore biti bol resni kot jaz. Spilam v enem od leagujem in sem Idianapolis dirko zmagal pred enim tendom ter skoro Watkings Glen vceraj ce me nebi lapers vun fukno. Noja nemores vse met.

Mislo sem samo rect nerabim jaz LAN partija ker igra ima odlicno net codo takaltak.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grand prix legends

Oddelek: Igre
181724 (1469) .smidge.
»

IndyCar

Oddelek: Igre
221219 (985) Slide
»

Fizika avtomobilov v igrah!?!?

Oddelek: Igre
322210 (1579) Microsoft
»

Racer

Oddelek: Igre
91312 (1077) sk8er
»

Kateri force feedback volan?

Oddelek: Igre
191631 (1396) AtaStrumf

Več podobnih tem