» »

ATI Expert 2000 Pro

ATI Expert 2000 Pro

Jinxy ::

Rad bi si kupil eno graficno kartico, ki bo v 3d nacinu delala priblizno enako hitro kot voodoo3 3000, imela naj bi pa se TV-Out.

Malo sem gledal po netu in zasledil tega ATI-ja, pa me zanima, ce ga kdo od vas ima in kako je zadovoljen z njim, oz. a se mi ga splaca kupit, ce imam zdej voodoo-ja3?

msmiha ::

Nove grafike se ti ne splača kopuvat. Še posebej pa ne ATI-ja, drugega kot Radeon:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Quake ::

Ce kupujes ATI-ja, potem ne kupi nicesar drugega, kot pa Radeon-a!

Sam imam ATI Radeon 32 MB DDR in sem vec kot zadovoljen(lepa slika, veliko funkcij, zelo zadovoljiva hitrost, .....).

Je pa res, da je to prva ATI-jeva kartica, ki bi ti jo priporocal, ce igras igre. Prejsnji ATI-jevi izdelki namrec niso bili kaj posebnega. Pred Voodoojem 3 in Geforcem SDR sem si namrec lastil ATI Rage Fury PRO 32 MB. Kartica kot sama se zdalec ni bila slaba za delo v Windows okolju in za delo v drugih 2D aplikacijah, ampak je neslavno pogorela, ko sem hotel pognati npr. kaksno igro(pocasen Quake 2 in se bolj pocasen Unreal).

No, Radeonova slika je povsem drugacna(v Quake 3 v resoluciji 1024×768 in z vsemi detajli na MAX mi pokaze zadovoljivih 70 FPS). Primerljivo z Geforcom 2 GTS, skratka. Lahko ga tudi navijes in s tem pridobis dodatnih 5 FPS. Moj ze dlje casa stabilno laufa na 190 MHz(originalni clock 32 MB DDR verzije je 166 MHz).

Skratka, PRPOROCAM RADEONA!!!! Ce nimas denarja za DDR varianto, pa si poizkusi omisliti 32 MB SDR varianto, ki je vsaj tako dober, ce ne boljsi, kot pa Geforce 2 MX!

Mate ::

Hmm Jinxy a bi bil zainteresiran v nakup rabljenga voodooja 3 3000 z tv outom....

Boky ::

Po moje ati ni tako hiter kot voodo v igrah. Ima pa po moje bolso sliko prek TV-out-a in tudi slika na monitorju pri predvajanju DVD-jev je bolsa( to zadnje sem preveru na svoji masini, z voodo 3 in Ati rage pro)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Seznam starejsih grafičnih kartic - Katero izbrati?

Oddelek: Kaj kupiti
261627 (1159) CaqKa
»

Stare AGP grafične - kaj priporočate

Oddelek: Kaj kupiti
231586 (1214) Maxtor
»

Cenejše grafične

Oddelek: Kaj kupiti
81234 (921) kuglvinkl
»

Radeon/Kyro/Matrox/Mx

Oddelek: Kaj kupiti
181317 (1074) Brody
»

TV-Out

Oddelek: Zvok in slika
81266 (1097) Muflon1

Več podobnih tem