» »

Ati radeon 4870 palit dual edition

Ati radeon 4870 palit dual edition

zikaa ::

Pozdravljeni,mene pa samo zanima keri je dober ventilator za to graficno ker bi zamenjal obstojeco ker je preglasna.Hvala

axee ::

Najprej pojdi v Catalyst Control Center in poskusi nastaviti manjše obrate, če bo šlo. Če ne gre pa ti priporočam Scythe Musashi, izredno tih in učinkovit hladilnik, malenkost ima probleme z hlajenjem VRM-jev, a je za njih pri tvoji grafični že dobro poskrbljeno (že ima rebra).q

BALAST ::

Poznam ta problem, ker sem bil nekaj časa nazaj v precepu ali Palit 4870 ali Palit gtx 260.
Pa sem prišel do spoznanja da 4870 nima regulatorja vrtljajev za mali 80mm hladilnik in je preglasen, medtem ko 92mm to ima in ne povzroča težav.

Prva, stvar ki sem jo izvedel iz forumov, da lahko kabel fizično izklopiš pri 80mm ventilatorju in hlajenje prepustiš samo na 92mm ventilatorju, vendar je bolje odstranitui tudi plastično kletko za zaščito, ker bo potem pretok zraka boljši.

To je najcenejša rešitev in grafična se nebi smela pregrevati, kot so to napisali po drugih forumih.

zikaa ::

Hvala vam za odgovore,Balast mas mogoce link od foruma da si mal preberem.

BALAST ::

Se ne spomnim točno, kje sem to našel. Sry.

zikaa ::

Evo odklopil sem 88m ventilator in je bistvena razlika

Samo ne vem kok se bo obneslo pr igranju iger ko se bo graficna segrela ali bo dosti samo en ventilator je to ze gdo sprobal?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zikaa ()

axee ::

Prižgi furmark in opazuj temperature.

zikaa ::

To sem naredu pa pride do 68C.Je u redu to?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ventilatorji (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
5113486 (10329) mihastopar
»

Nasvet za hlajenje in utišanje PCja... (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
10030951 (28996) kuglvinkl
»

gtx 460: eVGA SuperClocked ali MSI Cyclone

Oddelek: Kaj kupiti
293203 (2749) JC Denton
»

Utisanje HD5770

Oddelek: Strojna oprema
82311 (2110) Grega_S
»

HD4870 GS hlajenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61318 (1192) bleh

Več podobnih tem